Babé

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A csecsemőknél gyakran előforduló koszmó kezelésére ajánlott készítmény. Megelőzni a koszmó kialakulását és segít a már kialakult koszmó eltávolításában. Támogatja az egészséges faggyútermelést, kezeli a hámlási folyamatokat. A fejbőrön védőréteget képez.

ABCsilla

2020. július 22.

Sajnos nekünk nem vált be.
Két hónap használat után sem csinált semmit a koszmóval. Megvettem a Manna babàknak való shea vajat. Fürdés előtt fél órával felkentem a fejére, fürdés közben lemostam és megfésültem. Már a második használat után csökkent a koszmó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Sajnos nekünk nem vált be.

Nykosz

2020. június 23.

Itteni ajánlások miatt vettem meg a kisfiamnak. Közel 1 hónapja használjuk. A koszmó mennyisége csökken, de még mindig van és mi minden nap használjuk, igaz nem olajozom és nem fésülöm a haját, mert szegénynek így is nagyon hullik már a haja. Csatlakozom az előttem írt véleményezőhöz a tapasztalatokat illetően. Az ára igaz nagyon húzós, de mi sem használunk belőle nagy mennyiséget a gyakori használat mellett sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Gittab88

2020. május 13.

Akciósan simán beszerezhető még a megjelölt áron. Drágálljátok? Minimális mennyiség elég belőle, rendszeres használat mellett is simán elég egy flakon 1 évig.
Mi megelőzés miatt használjuk, nem is lett koszmós a kislányunk, a haja szép és fényes, nagyon kevés elég egy mosáshoz, szerintem kimondottan gazdaságos.
Ajánlom mindenkinek, sokszor, sok helyen kifogható leárazva!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Ajánlom mindenkinek, sokszor, sok helyen kifogható leárazva!

Miruska

2020. április 21.

Nem olcsó, de nagyon megéri az árát, nagyon sokáig elég. Nem tudtam eltávolítani a koszmót a kisfiam fejéről, de ezzel mosva pár alkalom után teljesen eltűnt, s nem is tért vissza. Nem okozott semmi irritációt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

albertinablogg

2020. február 17.

Hozza amit ígér, előszőr próbáltam puhítással, fésüléssel, de egy kis koszmó mindig maradt. Végül megvettem. Most már 4OOO ft körül van az ára. Első használattal eltüntette a maradék koszmót, azóta megelőzésként használjuk. Nagyon szép a baba fejbőre, a haja selymes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

bokri28

2020. január 14.

Egészen kis mennyiség elég belőle, így nagyon gazdaságos a kiszerelés. Jól teszi a dolgát, nem csípi a szemet sem, mi nagyon szeretjük. A koszmót már első használat alkalmával eltüntette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

ozeniki

2019. november 19.

Kisbabám fejbőrén bevált. Kellett pár alkalom még eltüntette a koszmót, de azóta sem jött elő. Ahogy kinyomom, nekem kicsit furcsa romlott alma szaga van, de szerencsére ez a hajon nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Adryanne83

2019. november 18.

Nagyon jó termék. Már az első használatra látványosan eltűnik a koszmó. Nem olcsó de megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

PetiteAnne

2019. szeptember 29.

Miutan az olajozas nekunk semmit sem segitett, ugy dontottem megveszem ezt a sampont. Valoban nem az elso hasznalat utan, de megszuntette a kis gondunk. Drága, de tette a dolgat, es jo nagy adag is, ugyhogy nagyon orulok, hogy vegul mellette dontottem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 29.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Több alkalommal kellett használni, ( nem 2-3 ) mire azt mondtam, hogy mostmár minden rendben, pedig nem volt vészes állapot, amit helyre kellett hoznia. DE tette a dolgát!! Drága, ellenben megéri, mert hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.