Babé

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A csecsemőknél gyakran előforduló koszmó kezelésére ajánlott készítmény. Megelőzni a koszmó kialakulását és segít a már kialakult koszmó eltávolításában. Támogatja az egészséges faggyútermelést, kezeli a hámlási folyamatokat. A fejbőrön védőréteget képez.

salamonklara

2021. június 7.

Anno a kisfiamnal nagy segítség volt,most is fogok venni amikor megszületik a kislányom :) elégedett vagyok a termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

npsz

2021. április 9.

Nekünk anno bevált, sokáig elég volt egy flakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Nekünk anno bevált, sokáig elég volt egy flakon.

vzsm02

2021. április 8.

Használtuk hosszabb ideig, nagyon szépen eltüntette a koszmot. Drága, de kevés kell belőle, sokáig tart, hatásos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Klaudia

2020. november 16.

Egy felületi hártyaképző anyag, amit tartalmaz ez a sampon, teljesen elrontja az egészet. Frissen mosva is érződik a hajon, hogy tapadós réteget képez rá. Ez mire jó? Sztem rosszabb mintha szilikon lenne benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 16.

Sugi90

2020. november 4.

Etelerzekeny, bortunetes gyereknek egy aldas, ket-harom hajmosas utan szuperul rendbehozta a koszmo temat. Nagyon elegedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Reekuci

2020. november 2.

Imádom. 2 lanyom hajan hasznaltam eddig, a legkisebbnel még nem jelentkezett a koszmo.

Viszont, en 2 hajmosas ota hasznalom sajat magamnak, mert korpas a hajam, de valahogy egyik 'csodasampon' sem segit rajta. Na de ez?? Egy csoda. Szoval, ha valaki korpaval kuzd, adjon neki egy eselyt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

AVoracsek

2020. október 19.

A nyári nagy melegben izzadékonyabb a kislányom fejbőre, így megjelent rajta a koszmó. A patikában ajánlották ezt a sampont. 2 alkalom alatt teljesen megszüntette a koszmót. Azóta is használjuk, megelőzés céljából, heti 1x. Árban kicsit drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

SimonEdina

2020. szeptember 4.

A kislányom 10-11 hónapos korában megjelent a koszmó. Próbáltam olajos puhítással, fésüléssel, de semmit sem segített. Végül megláttam a gyógyszertárban ezt a sampont akciósan és hirtelen felindulásból megvettem. Amit egyáltalán nem bántam meg!
Kb 2 hét alatt eltüntette a koszmót, azóta megelőzésként használjuk heti 1x.
Egy borsónyi mennyiség bőven elég, így nagyon sokáig kitart egy falkon. Az állaga jó, könnyű vele hajat mosni, habzik is, én illatát nem igazán érzek.
Nagyon szép a baba fejbőre, a haja puha, selymes. Én csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Kb 2 hét alatt eltüntette a koszmót, azóta megelőzésként használjuk heti 1x.

Dolo

2020. augusztus 8.

Mást nem próbáltunk, így nem tudom összehasonlítani, de nekünk bevált. A koszmó elkezdett kialakulni, de elkezdtük ezt a sampont használni és kb. 2 nap alatt el is múlt.
Az illata nagyon jó, nem irritálja a kislányom bőrét. Most 7 hónapos és még mindig van a flakonban, pedig minden nap használjuk, pár hetes kora óta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

ABCsilla

2020. július 22.

Sajnos nekünk nem vált be.
Két hónap használat után sem csinált semmit a koszmóval. Megvettem a Manna babàknak való shea vajat. Fürdés előtt fél órával felkentem a fejére, fürdés közben lemostam és megfésültem. Már a második használat után csökkent a koszmó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Sajnos nekünk nem vált be.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.