Babé

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A csecsemőknél gyakran előforduló koszmó kezelésére ajánlott készítmény. Megelőzni a koszmó kialakulását és segít a már kialakult koszmó eltávolításában. Támogatja az egészséges faggyútermelést, kezeli a hámlási folyamatokat. A fejbőrön védőréteget képez.

ozeniki

2019. november 19.

Kisbabám fejbőrén bevált. Kellett pár alkalom még eltüntette a koszmót, de azóta sem jött elő. Ahogy kinyomom, nekem kicsit furcsa romlott alma szaga van, de szerencsére ez a hajon nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Adryanne83

2019. november 18.

Nagyon jó termék. Már az első használatra látványosan eltűnik a koszmó. Nem olcsó de megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

PetiteAnne

2019. szeptember 29.

Miutan az olajozas nekunk semmit sem segitett, ugy dontottem megveszem ezt a sampont. Valoban nem az elso hasznalat utan, de megszuntette a kis gondunk. Drága, de tette a dolgat, es jo nagy adag is, ugyhogy nagyon orulok, hogy vegul mellette dontottem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 29.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Több alkalommal kellett használni, ( nem 2-3 ) mire azt mondtam, hogy mostmár minden rendben, pedig nem volt vészes állapot, amit helyre kellett hoznia. DE tette a dolgát!! Drága, ellenben megéri, mert hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

barbybarbi

2019. szeptember 19.

EGy használat nem volt elég a kisfiam fejbőrére, nem egy csodaszer..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

EGy használat nem volt elég a kisfiam fejbőrére, nem egy csodaszer..

Titanilla10

2019. július 22.

Szerencsére mi is elhagyhattuk az olajozásos módszert nem mondom hogy az nem segített de ez màr az első használat után eredményesebb volt.Belemasszíroztam a fejbőrébe rajta hagytam pár percig és aztán megint egy kis masszázs aztán ölítés.Az illata nem is tudom nekem a klórra hasoblít amikor felkenem de mikor lemosom utána nem érzödik semmi belőle marad a koszmómentes pihe puha hajacska!Nem használjuk minden hajmosáshoz azóta mióta nincs koszmó csak minden második vagy harmadikra de koszmó sehol sincs.6,5hónapos a kislány.Azóta is ezzel mosom a haját.Sőőőt én is kipróbáltam a derékig érő vastagszálú hajamra kétszer kellett megmosnom hogy habozzon kicsit rajta is hagytam utána öblítés balzsamozás kicsit vizesen mintha száraz lenne a haj de megszárítottam és “aztaaa”hatása volt olyan puha lett tőle a hajam nagyon tetszik.Csak kipróbáltam eddig bejött lányomnak is meg nekem is.:)Kicsit drága de alig egy kis borsónyi kell belőle a babának igy nagyon megéri.Az én hajamra már több kell.😬

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Vicuska918

2019. július 18.

Szépen eltávolította a gyerekek fejéről a koszmót. Az ára húzós, de megéri és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Bettiikeee

2019. május 28.

2-3 mosas utan elmult a koszmo

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

2-3 mosas utan elmult a koszmo

Babalupe

2019. május 25.

Kisfiam jó nagy hajjal született, 1 hónapos korában megjelent a koszmó. 2-3 hajmosás után teljesen eltűntette, azóta sem jött vissza, 3 hónap telt el azóta. Elégedett vagyok vele, bevált. Igaz, hogy nem olcsó, de kevés kell belőle, így sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Dorina94

2019. május 10.

2 hajmosás után teljesen eltünt a koszmó. Bemasszíroztam,rajta hagytam 3-4percig és utána mostam le.

Nagyon jó termék!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Nagyon jó termék!:)

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.