Babé

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: furfarag, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tökéletesen tisztít, nem károsítja a babák és gyermekek finom bőrét. Babaápoló komplexszel gazdagított: aktív hatóanyag, mely puhító és védő növényi kivonatokból áll. babaápoló komplex az alábbi gyógynövényekből készül: aloé, mimóza, körömvirág, melyek megerősítik a bőr védekező képességét. Puhít, lágyít, megnyugtathatja az irritált bőrt. Antimikrobás és heg nélküli gyógyulást segítő összetevőket tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dorine

2020. április 14.

Mindent összegezve meg vagyok vele elégedve, az 500 ml-es flakon egy évig elég volt a fürdetésekhez, mivel nagyon kevés elég belőle. Nagyon habzik, ezt a babám imádta. Az illata is rendben van, de nekem egy év után sok lett belőle, ezért váltottunk. Amúgy jó kis fürdető, csak túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Jucccc

2017. augusztus 23.

Nagyon kevés kell belőle, igen gazdaságos, irtó jól habzik és kíméletesen, de rendesen tisztít. Szerintem ennek ellenére kicsit túlárazott, szebb összetevős drogériás fürdetőt is találtam már. Azért kezdtem el használni, mert a kisebbik fiam karján egy foltban mindig viszketett a bőre, és gondoltam, ennek a használatával ez elmúlik. Sajnos nem így lett, de nem is ártott. Az ára miatt nem fogom újra venni, de amúgy nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

cukianyuci

2015. április 30.

Kisfiam újszülött kora óta ezt használjuk. Soha semmilyen irritációt nem okozott. A testápolójával együtt használjuk, sokáig elég. Finom, diszkrét illata van. Szépen ápolja a bőrt, nagyon szeretjük!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az aloe vera növény virágából származó kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionló hatású összetevő.