Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és anti-irritáns tulajdonságú. Nem tartalmaz színezéket és illatanyagot. Megőrzi a bőr lágyságát, hidratáltságát és egészségét. Újszülött kortól alkalmazható. Javasoljuk használatát szappan-intolerancia esetén. Minden bőrtípus napi higiéniájára ajánlott, beleértve az allergiás, érzékeny és irritált bőrt.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Irritáció-mentes tusfürdő, ami nem szárít, de nem is ápol. Nekem bevált, de drága a hatás hiányában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

joy

2017. július 16.

Nagyon jó mindenmentes, kímélő tusfürdő ekcémás bőrre. Fürdés után kevésbé viszket a bőröm, mintha nem használnám. Már a sokadszorra veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Kriszta72

2017. január 5.

Érzékeny bőrömre szívesen használom. Jól tisztít, megfelelően hidratál, egy icipicit szárít télen, de az elsődleges szempont, hogy nem irritál. Gyakran újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

szilvike94

2016. április 8.

Szintén ekcémás bőrre ajánlotta nekünk a bőrgyógyász! Igaz, hogy nem habzik fel rendesen és illata sincs, de istenien hidratál! :) Mostanában nem is kellett testápolózni, mert önmagában is nagyon jól puhítja a bőrt! Az ekcéma természetesen múlóba van.. :) Talán az ára nem éppen pénztárca barát, de megéri befektetni, mert nagyon sokáig elég! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Gwen

2015. március 29.

Engem zavar, hogy nincs illata. De hát itt nem is ez a cél. (De azért lehetne olyan finom illata, mint az Omegás testápolójának!) Nagyon jól habzik, sűrű, kevés kell belőle. Gazdaságos. Kíméletes. Nem szárítja a bőrt. 5-öst adok neki. Mivel ennél az illat nem szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 29.

Matilda

2014. november 6.

Ekcémás bőrre kaptam egy mintát belőle a gyógyszertárban. Nekem kifejezetten tetszik az 'illatmentes' illata, a gyerekkori tusfürdőmre emlékeztet. Jól működött, nagyon szerettem, de ennyi pénzt nem adnék ki egy tusfürdőért. Azóta találtam más alternatívát negyedáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

kukkancs

2013. szeptember 6.

A 15 hónapos kislányom használja több mint fél éve és alig hiányzik belőle. Nagyon gazdaságos, kicsi kell belőle, jól habzik. A gyógyszertári fürdetőt cseréltük le rá. Drágább mint a drogériában kapható fürdető, de benne nincsenek ártalmas anyagok, aki ezt figyelembe veszi annak megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Viki9

2013. január 29.

Nekem mindig is igazán puha és szép, mások által babapopsiként jellemzett bőröm volt, aztán amikor az egyetem miatt elköltöztem a bőröm teljesen kiszáradt, helyenként pöttyös volt, főleg a lábszáramon és a hátamon. Valószínű hogy az érzékeny bőrömnek a víz nem tett jót. Aztán vettem meg ezt a tusfürdőt és az ugyan ilyen márkájú testápolót. Teljesen helyrehozta a bőröm. Igaz a tusfürdőnek nincs valami jó illata de a bőrön nem érződik utána. A testápolóval együtt használva pedig kifejezetten kellemes. A kiszerelése igazán gazdaságos, egyszerre kevés is elég belőle, sokáig tart. Nálam maximális pontot kap, biztos hogy ez marad a favorit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

ancsika

2012. március 29.

A kisfiamnak használtam,mert ekcémára hajlamos a bőre.Az orvos ajánlotta.Olyan mint a fürdőolaj.Az illata nem túl jó,kicsit büdi.Hatása viszont nekünk nagyon jó volt.Illata miatt csak 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sodium PCA, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.