Babor

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 7800 Ft

Egy aktív koncentrátum száraz, dehidratált bőrre.

A Hydra Plus Fluid oltja a bőr szomjúságát.

A bőr intenzíven hidratált lesz és csökkenek a szárazság miatti finom ráncok.

A hialuronsavat és a növényi alapú hidratálókat tartalmazó komplex intenzíven hidratálja a bőrt, és friss megjelenést kölcsönöz neki.

Ár: 7800 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Nixie

2018. április 28.

A karácsonyi kalendáriumában volt két kis ampulla belőle... Te jó ég!! Az illata nagyon finom, imádom, és tényleg oltja a bőr szomjúságát. Reggel és este is használtam, a bőröm gyorsan beitta, és sminkelni is tudtam rá. Egyáltalán nem száradt ki sosem az arcom. A száraz részeket teljesen feltöltötte, és a zsírosodásra hajlamos részeket sem tette zsírosabbá. Liter számra kellene árulni ezt a csodát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Bridddzs

2018. január 16.

Nagyon jòl hidratàl, én leginkább este szoktam használni, ìgy reggelre puha, hidratált bőrrel ébredek. Ezekben a babor ampulla csomagokban 7 db ampulla van, de èn egy db ampullát 3-4 alkalommal szoktam használni, az arcomra illetve a dekoltázsamra. Így azért takarékosabb is. Eddig ez a kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate