Babor

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Babor.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HevesPetra, Módosítva: 2015. december 21.

Ár:   14 600 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Babor.hu,

Bőre ráncosodik, és azonnali hatást szeretne elérni?

• Csökkenti a ráncok mélységét
  • Feszesíti a bőrt
  • A bőr friss és fiatalos

Ez a hatékony aktív koncentrátum optimalizálja a ráncok mélységét, csökkenti a gravitáció következtében képződő ráncokat. A polimermátrix, a peptidek és a mikrovörösalga-kivonat együtt simítják a bőrt, amely friss és fiatalos lesz.

Ár: -- , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
HevesPetra

2017. március 31.

Ismét egy sűrűbb fluidot tartalmazott az adventi naptáram. A korábbiakhoz képest azonban ennyi is a hasonlóság. Feltettem, éppen elkentem és már nem is volt a bőrömön. Olyan mintha egyből sejtig menne. Hülyén hangzik, de tényleg eltűnt, csak a sima bőröm maradt. Ebből valószínűleg egyébként még az én bőröm is el tudná fogyasztani az egész ampullát egyszerre, csak az már az érzékeny, a túl sok hatóanyagot sem toleráló bőrömnek nem tetszene. A kozmetikus még a legelején javasolta, hogy végig figyeljek a bőrömre, hogyan reagál, de ezekből a végén lévő hatóanyag-bombákból nekem a fele is elég lesz egyszerre. Azt, hogy a ráncokat mennyire simítja ki, sajnos nem tudom, mivel a szemem melletti vonalak is eltűntek már korábban. 

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Peptidek: Hexapeptide-47

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!