Babor

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 8300 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: butizs, Módosítva: 2017. június 28.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Babor.hu, 8300 Ft

Krémpúder 50 faktoros fényvédelemmel

• Magas faktorszámának köszönhetően intenzív védelmet nyújt a napsugarak káros hatásaival szemben.
  • UV fényre aktiválódó C-és E-vitamin szállító kapszulákat tartalmaz, amelyek megvédik a bőrt a szabadgyököktől.
  • Kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat, és természetes hatású, napbarnított színt kölcsönöz az arcbőrnek.

2 árnyalatban kapható

Ár: 8300 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
judit28

2019. szeptember 17.

Világos a bőröm, és a világos verzió is elég sötét rám, így csak nyáron használom. A napfényvédelme kiváló, a nyaraláson sosem égtem le, pedig csak ez volt az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

juditminda

2019. augusztus 29.

Nagyon szépen, egyenletesen fed, nagyon ajánlom mindenkinek. Nyáron ezzel védtem az arcomat, és egyszer sem égtem le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

mazsola13

2018. január 23.

Update:

Újra elővettem, mert kíváncsi voltam, hogy hogyan működik télen.
Még mindig imádom, hogy felviszem és utána látszik, hogy valami történt, de nem lehet megmondani, hogy bármi is lenne a bőrömön.. Egyszerűen csak egy leheletnyit fiatalít, egységesít, fotoshoppol. Szeretem az olyan terméket, ami anélkül ad egy kis optikai tuningot, hogy az ordítana az arcomról. Így télen nem fényesedik ki egyáltalán és vékonyan felkenve a színe is hordható a világosabb bőrszínem ellenére is. Az 5 csillagot csak azért nem adom meg továbbra sem, mert ez elvileg egy nyári időszakra kitalált termék, akkor viszont hamar kifényesedik.

Tesztelés céljából nyertem a terméket. A világosabb, 01-es, light árnyalatot próbáltam ki.
Nagyon szép, egészséges, napsütötte bőrképet nyújt. Nem alapozóként működik, tehát fedést nem ad, a bőrhibákat nem tünteti el, egyszerűen "csak" üdévé teszi a megjelenésünket, amit én imádok! Jól esik tükörbe nézni! Nem ül meg az ember bőrén, kellemes viselet. Idővel sajnos átfényesedik, de még így is szeretem. A hozzátartozó szivacs jól használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.

Update:

Újra elővettem, mert kíváncsi voltam, hogy hogyan működik télen.

niki994

2017. október 30.

Szeretlek is meg nem is ez a gondolat fogaalmazódott meg bennem ahogy használom . Nem száraza bőröm, de nehéz eldolgoznom blenderrel is meg ecsettel is, de annyira szép finist eredményez nyárra, hogy az maga a csoda, nem nehéz, nem maszkos egyszerűen egységesíti ragyogtatja a bőrt. Mellette ott a fényvédelem, ideális nyári kence.
Egész nyáron tudtam használni, tesztelgetni. Egész napra nekem nem maradt annyira fixen a bőrömön, ez lehetséges a bőröm zsíros típusa miatt is nem is ezért vontam le azt a csillagot, az ár érték arány miatt jó termék, de nem adnék ki ennyit rá az is biztos, és ez a csíkozódás amit nekem produkál az annyira nem tetszik sajnos.
Kaptam a terméket innen kipróbálásra, és örülök neki nagyon mert tényleg nem rossz, akinek van feles 8000Ft-ja erre az próbálja ki hátha ügyesebben el tudja majd dolgozni mint én vagy meglesz a jó technika :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

dnelli

2017. augusztus 7.

Gondolkozok, hogy 3 vagy 4 csillagot adjak. Végül hármat adtam, mert két nagy hibája is van.
Nagyon megörültem, mikor megérkezett a nyeremény, ez a darab lett a legdrágább smink a gyűjteményemben, így nagy elvárásaim voltak. A csomagolása nekem túl semmilyen, túl fehér, de ez most mindegy, hamar meg lehet vele barátkozni (mondjuk az enyémnek az első felnyitásnál eltört, de ezt betudom a szállításnak).

Viszont két nagy problémám van vele:
1) a színe (2 árnyalat van belőle összesen (!), miért? Természetesen a világosabbat választottam, mégis irtó sötét volt a bőrömre, így meg kellett várnom a nyaralást, hogy bebarnuljak annyira, hogy használhassam. Persze, ez egy nyárra tervezett smink, de akkor is gondolni kellene azokra, akik még nyáron is fakóak maradnak. Olcsó cégekre jellemző, hogy elfeledkeznek a szélsőséges bőrszínekről...)
2) és hogy maszatol (kifújom az orrom, és narancssárga a zsebkendő. Ne már.)

Amúgy tetszik, hogy SPF50-es, tetszik a hozzáadott nagy tükör is, és maga a formula. Mondjuk egyértelműen csillogóssá teszi az arcot (gondolom a magas napfényvédő tartalom miatt), tehát púder mindenféleképpen kell hozzá a zsíros bőrűeknek, de úgy viszont rajtam jól mutat. A fedése nem túl nagy, mégis rendesen megszépíti a bőrt. Összességében vegyes érzelmeim vannak, főleg azért, mert tudom, hogy nem sok alkalmam lesz használni, annyira sötét.

Egy kis UPDATE:
Úgy fair, ha leírom, hogy rengetegen megdicsérik az arcom, ha ez van rajtam. (Pedig amúgy senki se szokta, érthető okokból :D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Viszont két nagy problémám van vele:
2) és hogy maszatol (kifújom az orrom, és narancssárga a zsebkendő. Ne már.)

Egy kis UPDATE:

domcsismiracle

2017. július 19.

Tényleg nem ilyen a csomagolása, mint a képen de én ezt meg tudtam bocsátani. Én sokáig nem jöttem rá, hogy szivacs is van hozzá, úgyhogy azóta is inkább kézzel használom.. :) Eléggé összemaszatolta egy fehér pólómat, az azóta sem jött ki belőle, ezért picit haragszom is rá...
Na de... Teszteltem strandon és fürdőben is, oda tudnám ajánlani, de mondjuk csak oda elég borsos az ára. Nagyon szép élettel teli lesz tőle a bőröm, üdének és ragyogóbbnak tűnik. Én is tesztelő vagyok, a sötétebbik színt vállaltam be és működik, valamint nekem extrém száraz a bőröm, így ez a krémes állag inkább használt neki mint ártott. Anyukámnak is feltettem 1x, neki valahogy jobban mutatott, ő 45 éves.
Nem tudom, én nem sajnálom a jó termékekre a pénzt, de ezért nem adnék ennyit, csak azért, hogy a strandon ragyoghassak. Alapvetően már a leírásáról sem derült ki, hogy akkor most ez miért is hova is lesz nekem jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Jujuci

2017. július 18.

Na hol is kezdjem... Soha nem volt még krémpúderem, így ez az első ilyen termékem.
A sötétebb árnyaltot választottam, pont passzol a bőrszínemhez, dobozban is nagyon szép természetes színe van. Apropó doboz.. Óriási nagy, a benne lévő termék mennyiségéhez képest. Nem túl utazóbarát. Fedése 0, oké elvileg nem is arra van kitalálva (bár elgondolkodtató, hogy akkor miért alapozó színű?) Elég zsíros, kombinált bőröm van, amire feltettem ezt a krémes zsíros púdert, az eredmény borzalmas diszkógömbhatású lett. Fixáltam púderrel, azzal végülis elég jó finisht adott.
Összességében örülök, hogy ennyi pénzért nem vettem meg (tesztelésre kaptam), zsíros bőrűek messze kerüljék, száraz bőrűeknek egyébként még el is tudom képzelni, hogy működik. A benne található szivacs viszont fantasztikus, csak hogy valami pozitívat is írjak! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

cintialaura

2017. július 11.

Tegnap érkezett meg, ma pedig már volt is alkalmam kipróbálni.
Napsütötte barna és kombinált bőröm van, de a világosabb árnyalatot kértem, mert képekről az tűnt jónak. Jól tettem, mert el se tudom képzelni hogy a sötétebb milyen árnyalatú lehet... A tégely jól zár a tükör praktikus, táskába dobálást is bírja, és meglepően jó minőségű a szivacs hozzá. Felkenés után semmilyen zavaró réteg nem marad utána az arcomon, jó a fedése és nem emeli ki a száraz részeket. Egyenlőre jó, örülök hogy kipróbálhatom.
UPDATE: Így két hét használat után le kell vonnom egy csillagot, mert olyan szinten fénylik tőle a bőröm, hogy az valami hihetetlen, pedig nagyon jó púdert használok felé. Abban pedig egyetértek az előttem írókkal, hogy nagyon kell figyelni, mert könnyen megfogja a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Tegnap érkezett meg, ma pedig már volt is alkalmam kipróbálni.

Adnilem

2017. július 11.

Tesztelesre kaptam a termeket es kb. ket hete hasznalom majdnem minden nap.

Pozitivumok: A dobozban levo sotet szin ellenere nem olyan veszesen sotet, ez koszonheto annak is, hogy a fedese nem tul nagy. Inkabb egy kis napbarnitott hatast lehet vele elerni. Az SPF 50 nagyon jol hangzik, remelem tenyleg ved is (nem egtem le vele). Konnyen kenheto, adnak hozza szivacsot is, amivel szepen el lehet oszlatni. Nem maszkos, szinte lathatatlan reteget kepez az arcon. Szeploket, ilyesmiket nem fedi le teljesen. Abszolut hordhato a mindennapokban.

Negativumok: Nekem speciel a csomagolas nem jon be, nagyon retro. A keppel ellenetben nem teljesen feher, hanem naracssarga/feher. Olyan mintha a 80-as evekbol maradt volna itt. Nem olyan kis helyes legies, hanem egy nagy bumszli tegla. Mindossze 8 g van benne, ahhoz kepest hatalmas a doboz. Mondjuk ezt siman meg lehet neki bocsatani. :) Viszont szemely szerint nem vennem le a polcrol a kulseje alapjan. A dobozon levo magyar tajekoztato szerint ez egy napvedo krem, ennek megfeleloen a hasznalat egy az egyben egy naptej leirasarol at lett kopizva. Ez igy eleg vicces :) (Aztan lattam, hogy az angol felirat is ilyen). A masik, hogy erintesre lejon, megfogja a polo nyakat stb. Le kell puderezni, mert zsiros, csillogo hatasa van. A szivacs a krem alatt van es hianyoltam, hogy nincs semmi pocok vagy valami (ill. mintha valami apro dudor lenne) amivel ki lehet nyitni. Ezzel mindig szenvedek egy sort, aztan fejjel lefele forditom es ugy kinyilik. Az ara.... hat ennyit tuti nem adnek erte, talan a felet.

Osszessegeben hasznalhato termek, de nem vennem meg. Nem tudok 3*-nal tobbet adni ra sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Tesztelesre kaptam a termeket es kb. ket hete hasznalom majdnem minden nap.

butizs

2017. július 3.

Csomagolása puritán, maga a krém könnyen felvihető, remek a szivacs hozzá (bár 1 nap után jöttem rá, hogy azt is rejt a csomagolása:), nincs nagy fedőképessége, de emiatt felvitel után teljesen természetes összképet ad. A light árnyalat pont jó volt a sápadt, fakó bőrömre, egy árnyalattal lettem napbarnítottabb:) Ahhoz képest, amilyen sötét színű a krém a fehér dobozban, felvitelkor már nem üt el annyira, mindenesetre a kontrasztok elkerülése végett fel kell vinni nyakra is. Pattanást, mitesszereket nem okozott, annak ellenére, hogy a krém szerintem száraz bőrre lehet ideális. Ami nálam a problémát okozta, a besorolása. Krémpúder létére nagyon csillogó lesz tőle az arcom 1-2 óra kintlét után, iszonyatosan zsírosította a bőröm. Sima porpúdert vittem fel T-zónára, de még így is.. Próbáltam, hogy csak Bioderm pore ref. teszek alá, de még úgy is átcsillogtam egy kis idő után. Most a hidegebb idő beköszöntével sem változott jelentős mértékben a helyzet. Ami még furcsa volt, hogy könnyen megfogja a ruhát, eddig ezt más hasonló terméknél nem vettem észre, persze mosáskor kijön, csak vigyázni kell vele.
Mint fényvédő nem rossz, nem égtem le egyszer sem, pedig volt ,hogy csak ez volt az arcomon, bronzosításban is szuper, azonban zsíros bőrömre krémpúderként nem funkcionál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.