Baby active

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

anemon

2015. november 28.

Én a kiszáradt kezeim kenegetem vele mióta hűvösebb az idő. Praktikus a pumpás kiszerelés. Teljesen jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

nagyerika28

2015. február 7.

Sminklemosásra használtam,arra egész jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Sminklemosásra használtam,arra egész jó volt :)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak