Baby active

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sabrirory

2013. november 19.

Nekem új külsővel van meg(henger alakú átlátszó folyadékkal teli flakon,fehér címkével,amin egy gólya batyuval a csőrében repül). Eurós boltban vettem 390Ft-ért,de úgy gondolom bőven megér párszor ennyit még :) nagyon kellemes enyhe illata van és folyósabb állaga, mint más tus/habfürdőké. A bőröm nagyon selymes lesz tőle,nem szárít. Tudom,hogy babafürdető,de én és a párom is bele szerettünk az illatába :) ja, igen, az összetevői ugyanazok az újon is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.