Babydream

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   6 x 60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: majortinus, az összetevőket feltöltötte: Zarara, Módosítva: 2024. február 13.

Kiszerelés:   6 x 60 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

99% vízzel, a kendő anyaga 100 %-ban biológiailag lebomló. Kíméletesen tisztít minimális összetevőkkel és sok vízzel. Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt, pH-értéke bőrsemleges, parfümöt és színezéket nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Reci0606

2024. január 31.

Tökéletesen bevált kislányom popsiján, kellően nedves és jó áron kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

Tökéletesen bevált kislányom popsiján, kellően nedves és jó áron kapható.

HFlora97

2024. január 24.

Kislányomnak tökéletesen bevált. Ár érték arányban szerintem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Kislányomnak tökéletesen bevált. Ár érték arányban szerintem jó.

koalace

2023. július 28.

Imádom! Jó árban kapható, illatmentes, nem irritálja az érzékeny bőrömet, a sminket szépen megbontja a dupla arctisztítás előtt, kellően vastagok és nedvesek a kendők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 28.

majortinus

2023. május 25.

Sajnos nem volt fent az oldalon, nekem pedig már rég nincs a termékből. (Ezért nem töltöttem fel az összetevőket.) Ez volt az első popsitörlő amit megvásároltunk és áldom a férjem eszét, hogy nem rögtön a legnagyobb kiszerelést tettük a kosarunkba. A magas víztartalom miatt választottam és azt gondoltam, hogy ez lesz A! törlőkendő. Kislányom bőre ezt teljesen máshogy értékelte. Nagyon csípte a popsiját és ennek hangot is adott. Nagyon hamar lecseréltük, mert egyáltalán nem bírta a bőre, nem is bírtuk elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 25.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.