Babydream

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sombra, Módosítva: 2018. június 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

A Babydream ápoló fürdető gyengéden ápolja a babák bőrét és megvédi azt a kiszáradástól. Az ápoló körömvirág segít megőrizni a bőr természetes védelmi funkcióit. Ideális az érzékeny felnőtt bőr számára is.

jkrisztie2

2016. december 11.

Mi nagyon szeretjük a kellemes körömvirág illatát, gyengéd, finom fürdető, jól habzik, nem kell sok belőle. Ez végre nem szárítja a baba bőrét. Fürdés után a körömvirágos babaolajat szoktuk használni. Nagyon meg vagyok vele elégedve, sokszor újra vettem már. Ezek a rossmannos saját márkás babaápolók nagyon jók, egytől egyig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid