Best of Beauty 2019

Babydream

Ár:   449 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kamilla, pantenol és méhviasz hatóanyagokkal ápolja az érzékeny bababőrt, melyet így megóv a kiszáradástól. A krém a bőrön könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik. E vitaminnal. Ásványi olajoktól mentes, színezőanyagoktól és tartósítószerektől mentes.

Zaynab

2015. augusztus 5.

Én ezt a krémet a lábamra (főleg a sarkamra) és a kezeimre használom. Csak az illata az, ami számomra nem tetszetős és nem értem, hogy egy gyerekeknek készült termékbe minek illatanyag.
AMúgy a krém könnyű, jól lehet oszlatni, nem azonnal beszívódós, szép a színe és egész jól lehet adagolni a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 5.

bareszko

2014. december 8.

Az arcomnak nagyon nem mindegy, mit teszek rá. Ezért akartam valami könnyed krémet. Ez olyan. Nincs maszkhatás, hamar beszívódik, viszont nem tart sokáig a hidratálás. Nekem zsírosodó a bőröm, így nincs szükségem nehéz krémre. Amit ő tud, az pont elég nekem. Viszont egyetértek azokkal, akik kis pattanásokat tapasztaltak használat után. Ez nekem is előjött, ezért levonok egy csillagot.
Frissítés: az arcomon megjelenő pattanások egyre durvábbak. Nem is pattanásnak, hanem inkább kis dudoroknak nevezném őket. Kinyomni, leradírozni lehetetlen őket, pedig már nem is kenem az arcom minden nap. :( így már csak két csillagot ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

szivecske

2014. november 1.

Tökéletesen hidratál és puhít, estére kezdtem használni, de rájöttem, hogy smink alá is egész jó. Az illata nagyon tetszik, egyszerű de nagyszerű kis krém és olcsó is. Megkockáztatom, h jobb mint egy-egy Nivea esti krém, pedig azok nagy kedvenceim voltak. Nem hagy zsíros bőrt reggelre, csak pihe puha arcot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

ct

2013. november 13.

Nemrég akciós volt a Rossmanokban, utánaolvastam itt a Krémmánián és úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Nekem vegyes bőröm van, tehát ez a krém elvileg sok lenne hozzá, de szerencsére nem így van. A zsírosabb részeken sincs tőle semmi bajom, a szárazabbakra meg ugye pont jó. Viszonylag kevés is elég belőle, kicsit lassabban szívja be a bőröm, mint a másik arckrémemet, de ennyi az összes negatívuma, Jól hidratál, nincs telenyomva mindenféle csúnya dolgokkal, klassz a kiszerelése, táskában elfér, kellemes, finom babakozmetikum illata van, eredeti (kb. 350 ft-os) áron is megveszem a későbbiekben.
Update: még mindig nagyon szeretem (szeretném), mert tényleg jól hidratál, kevés is elég belőle és nagyon finom, puha bőrt eredményez, ámde nálam is előállt a probléma, pici pattanásokat okoz, sokat. Más nem lehet a hibás, mert csak olyankor jelentkezik a dolog, amikor ezt használom. Úgyhogy bár nagyon szeretném használni, de nem fogom emiatt.Kézre, testre jó lesz.Mivel igazából babáknak készült és nekik lehet, hogy jó is, ezért a pattanásképzés miatt csak egy csillagot vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Babooca

2013. szeptember 1.

2013.05.31.
Már vagy 2-3 hete megvettem, a Wind und Wetter cream nyári alternatívájaként, mert azt a melegben nehezen tudnám elviselni az állaga miatt. Ennek jó híg ahhoz képest, az illata olyan tisztaságillat, tipikus babakozmetikum illat, amit öröm érezni, engem felvidít és a gyerekkoromra emlékeztet. Arckrémként használom, eddig még nem okozott gondot. Szépek az összetevői, nagyon olcsó, nagy a kiszerelése számomra, finom, enyhe nem tolakodó illata van. Amióta bevált télre a Wind und Wetter társa csak és kizárólag babakozmetikumokat használok arcra és csakis ezt a márkát, ez tényleg nem nyomja tele kőolajszármazékokkal a termékeiket, amiktől aztán csodásan kiütésessé és pattanásossá válik a bőröm. Engem nem zavar, hogy nem fényvédős, éjszakára használom, nagyon szeretem. Nem okoz irritációt, ami nálam nagy szó, felkenéskor ha túl sokat is tennék fel, reggelre akkor sem nehezül el a bőröm, hanem pihe-puha bőrrel ébredek. Amikor felkenem a végeredmény matt lesz nekem, ez meg is lepett és nagyon örülök neki. Így majd nappalra is bevethetem.

2013.09.01.
Update: Sajnos nem tudtam önfeledten használni, ugyanis apró pici pattanásokat okozott, valószínűleg az Isopropyl Palmitate miatt... Amikor vettem az üzletben, nem vettem észre hogy benne van, sietve válogattam. Pedig annyira finom illatú, nem értem miért kell bele az az összetevő. :( Testápolónak fogom elhasználni, bár nem arra a célra vettem. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

2013.05.31.

2013.09.01.

haloittbarbi

2013. augusztus 26.

Szépek az összetevői, nem zsírosít és hamar beszívódik. Az ára és a kiszerelése fantasztikus!:)
Azonban, valószínűleg az Isopropyl Palmitate miatt nekem miteszereket és néhol pici pattanásokat okoz:( Eddig azt hittem hogy az alapozó miatt, de most már biztos hogy ő az. Ettől függetlenúl kap tőlem 3 csillagot:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Kiscsillag5

2013. augusztus 21.

A test bármely részére nagyon jó. Nagyon szeretem. Hamar beszívódik, jól hidratál, jók az összetevői és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

yoyo85

2013. augusztus 15.

Kipróbáltam, hosszas keresgetés után. Még csak pár napja használom, de panaszom nincs rá. Az a jó benne, hogy tényleg mindenhova kenhető. Használom arckrémnek, kézkrémnek, a lábamat is kenem vele. Egyébként arckrémnek vettem. Tetszik a bébi illata :) Az összetevői szépek, a kiszerelése is tetszik. Nem kell belepiszkolni, nagy is. Számomra megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

ponydogcat

2013. augusztus 11.

Mindenre jó,de azért nem a kedvencem. Főként arckrémként használtam,de testre is, kézre is, kiszáradt sarokra,amikor nem volt más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Ms.Cat

2013. július 25.

Én a zöld társát vettem meg, valami nevetséges áron. Nagyon folyós és az illata valami iszonyat!!! Sajnos sokáig is érződik a bőrön az a bűz. :/ De teszi a dolgát és így (mivel teljes áron is iszonyat olcsó) szemet húnyok ezek felett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol