Babydream

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2022. szeptember 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tüsfürdő és sampon extra érzékeny bőrre panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, ásványi- paraffinolajat és illóolajokat sem. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bubucim

2024. május 15.

Télen már bármilyen tusfürdő és testápoló kombótól száraz, feszülő maradt a bőröm. Aztán jött az allargia, aminek nem tudni a pontos okát. Akkor kezdtem el ezt a terméket használni. Rövid időn belül helyretette a száraz bőröm, az allargiám is csillapodott. Azóta használom zuhanyzáshoz szinte tetőtől talpig. Szinte, mert hajmosáshoz még nem próbáltam. Kellemes állagú, nem okoz pattanásokat az arcomon, illatmentes. Már a második utántöltőnél járok, mindig kell itthon lennie. A baráti ára miatt is plusz pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 15.

Kata.0033

2024. február 20.

Megvagyok vele elégedve. Ár-érték arányban szerintem szuper. Nem szárította ki a kisfiam bőrét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

Sunchi

2023. december 21.

Évek óta használom az érzékeny fejemre és testére telente. Most már a, gyerekeimet is ezzel fürdetem, vagy a DM és gyerek cuccokkal. Ha én mosok vele hajat pár csepp rozmaring iloolaljat teszek bele mert extrán jól hát így seboreas fejbőrömre. Szép összetevők jól van összerakva. Mindig ujravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 21.

Poptie

2023. december 16.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, miután nagyon durván kicsípte a szemem egy másik sampon.Nekem nagyon jól bevált a zsíros, seborrheás fejbőrömnek, kb. 3x mosom vele a hajam, és utána napokig csillogó, és tiszta. Én is éreztem, hogy elég géles ahhoz, hogy gubancolhat, de balzsammal kombinálva nekem nem volt ezzel gondom. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 16.

nekoSX

2023. október 15.

Hatásában nem látok semmi különbséget a sima sensitive és e között az extra sensitive között, nyilván az összetevői némileg eltérőek. Ezt arcmosáshoz használom, tökéletesen bevált, nem szoktam sminkelni, de a fényvédőt szépen leviszi, nem szárít, nem csíp, tökéletes. A másik változat kézmosáshoz használatos, az is tökéletes.
Illatmentes, de én érzek egy nagyon enyhe illatot rajta, de ez lehet csak vmelyik összetevő.
Sajnos ezt nem lehet utántöltős változatban is kapni, mint a kistesót, nem tudom milyen megfontolásból, változtathatnának ezen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 15.

titemme

2023. október 12.

Itteni ajánlások és egy ismerősöm ajánlása alapján vettem, és imádom. Már két éve mindennapos használatban van, és még mindig működik. Azért kerestem alternatívát, mert télen extra száraz a bőröm, és minden mástól borzasztóan vakaróztam, a világ összes testápolója sem volt elég fürdés után. Most is kell nagyjából kétnaponta kenegetnem a hátam kiszáradás miatt, de egyáltalán nem viszketek. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

vszilvi94

2023. szeptember 5.

Korábban használtam samponként, akkor bevált, ezért újravettem. Most kétszer használtam és mindkétszer azt éreztem, hogy nem tisztított megfelelően, szinte zsíros maradt a hajam, mosás közben is gubancosabbnak éreztem. Pozitívuma, hogy legalább nem irritál, úgyhogy tusfürdőként majd elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 5.

siss

2023. augusztus 26.

Örök hála a gyártónak ezért a termékért! Itteni vélemények hatására vettem meg és soha nem gondoltam volna,hogy életem tusfürdője lesz. Én,aki imádtam minden ilyen-olyan illatú és színű tusit az utóbbi időben mindtől letépem a bőröm. Ez valami csúcsszuper,végre nem viszketek. Szép összetevők,habzik is jól,nagy kiszerelés,pumpás,tök kényelmes használni. Tusolni,kezet mosni,arcra és még sorolhatnám. Megszoktam már,hogy illatmentes. Tökéletes egyenesen.
Imádom és benneteket is az ajánlásért! 💚

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 26.

Imádom és benneteket is az ajánlásért! 💚

fdorottya

2023. április 12.

Nagyon jó kis fürdető. Nem szárít, szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 12.

Nagyon jó kis fürdető. Nem szárít, szépen tisztít.

rekireki

2022. június 19.

Szuperül működik samponként, és illatmentessége ellenére is eltűnteti úszás után a klór szagát a hajmból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.