Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. március 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító nedves törlőkendő aloe verával és allantoinnal.

Parfüm-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

Buklika

2019. november 30.

Én az utazóméretű 20-dbos kiszerelést már rengetegszer újravettem, és szinte mindig van nálam.
Praktikus módon a ragasztós zárja jól működik, nem folyik és nem is szárad ki. Nagyon kedvelem, az ívek vastagsága és mérete megfelelő, megbízható termék, megéri. Kár h nem lehet lehúzni a wc-n, de ez nálam nem ér meg -1 csillagot, és habár nem csodaszer, de elég jó, nem kell hogy egy nedvres törlőkendő többet tudjon, így jár az 5 csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Kozmi2

2019. október 31.

6 hetes a kislányunk és a kezdetektől ezt használjuk. Nekünk bevált. Kellemes az illata és elég nedves is. Nem irritálja a bőrét. Vegán termék, ami pozitívum. Ár-érték arányban nagyon jó, a 4-es csomagolás pedig még jobban megéri. Mi dobozzal együtt vettük ami praktikus, mert a termék nem szárad ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Nem voltam teljes mértékben elégedett a kendők anyagával, sem a nedvességükkel. A Rossmann-os nedves törlők -amiket eddig próbáltam- a felétől már kezdenek kiszáradni, ami hatalmas negatívum. Ettől eltekintve tette a dolgát, levitte a smink nagy részét az arcomról és nem allergizált, viszont nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

anetta.filip

2019. július 19.

Nekem az a bajom ezekkel a kendőkkel, hogy nem tudom lebomlanak-e, semmiféle információt nem látok az anyagára vonatkozóan. Kétség kívül gyönyörűek az összetevői, de előbb említett probléma miatt nem szívesen veszem (sőt, nem fogom többet megvenni). Jó lenne ilyen törlőkendő papír alapon, vagy más - biológiailag lebomló anyaggal. Illatra hasonszőrű, mint a kék változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

hetesiedit

2019. július 10.

Ez a legeslegjobb törlőkendő. Nagyon natúr, nem irritál, és mindenre jó. Nálunk minden helyiségben van, és mindenhova magunkkal visszük. nagyon hasznos, bármikor kellhet, főleg kisbaba, kisgyerek mellett. Érdemes beszerezni hozzá az adagoló dobozt, mert úgy nem szárad ki, és praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Szandika12

2019. július 9.

Kékben van meg. Nagyon kímélőek a kendők, pattanást nem okoznak, szép összetevők, aranyos csomagolás, viszont mintha nem lennének kellően nedvesek a kendők, vagy lehet valahogy kiszáradt, egyelőre egy 4-es vannak jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Nikolett05

2019. június 26.

Tökéletes összetevők és nálam más nem is kell. Láttam már erősebb, vastagabb kendőket, de nekünk így is jó. Csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Jelizz

2019. június 22.

Jo kis kendo, sminklemosasra tokeletes! Kellemes az illata es nem irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Jo kis kendo, sminklemosasra tokeletes! Kellemes az illata es nem irrital.

Csutak

2019. június 21.

Még év elején vettem valamikor a rossmannban, akciós volt két csomag egyben. Amióta bejött a kánikula, egyáltalán nem sminkelek, viszont napközbeni felfrissítésre nagyon jól jön. Viszont újra nem venném, mert ennél vannak jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Mahoney

2019. június 14.

nem mondanám a legjobbnak, a tetején az első kendők viszonylag szárazak, az alján meg csöpögnek. egyszerre egy jön ki, viszont van hogy aztán bent reked, a végén meg a csöpögősek egyszerre akarnak kijönni. számomra a pozitívum benne hogy illatmentes, így szívesen használom a babámra. nem akarom teljesen lehúzni hiszen mi is ezt használjuk, de bisztosan vannak nála jobbak is. hozzászoktunk már, ezért vesszük ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice