Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. március 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító nedves törlőkendő aloe verával és allantoinnal.

Parfüm-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

Linnu

2019. május 14.

Rengeteg törlőkendőt próbáltam már, régóta ez a kedvencem. A kendők mérete pont jó.
Kellően nedves, de nem tocsog, nem csúszik el egymáson ha félbehajtom. Akciósan szoktam megvenni, de szerintem teljes áron is abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

palmiii

2019. május 6.

A kedvenc popsitörlő kendőm, imádom! Szinte majdnem mindet próbáltam már, drágát és olcsót márkásat és kevésbé márkásat. Ez a legjobb. Kedvező az ára a kiszerelése és nagyon bőrbarát. Csak ezt használom a kislányomom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Tim

2019. május 4.

Kedvenc popsitörlőm. Olcsó, jó, szép összetevőkkel. Amikor akciós, akkor szoktam betárazni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

eeeee

2019. április 9.

Szuper popsitörlő. Kellően vastag és puha, nedves, jól adagolható és a 4x80-as csomagban nagyon olcsó is.
Próbáltunk több félét és bár szerencsére irritációt egyik sem okozott, még a legnevesebb termékekben is találtam hibát, de ebben nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

crazy724

2019. március 18.

A négyes csomag akciós volt, így betáraztam. Kicsit csalódás. Régebben is használtam már ezt a fajtát, emlékeim szerint más volt a csomagolása, de anno elégedett voltam vele, ezt most nem mondható el. Főleg a kutya miatt veszek nedves törlőkendőket, ezzel törlöm át a bundáját, én max kéztörlésre használom. A kendők mérete jó, ennek a csomagolása is jól záródik, viszont tök vékonyak, nyúlnak össze-vissza és egyáltalán nem nedvesek. Nem lett a kedvencem. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

magyaredina

2019. február 27.

Messze a legjobb. Kellőképpen nedves, nagyon jó az adagolása, nem húz ki az ember egyszerre 5 darabot, mint nagyon sok törlőkendőnél. Nálunk irritációt sem okozott. Nagyon jó az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Agnes004

2019. február 23.

2,5 hónapos babámnál a kezdetektől ezt használjuk. Semmilyen iritációt nem okoz, mindenmentes, tökéletesen megfelel a célnak (popsi és arctörlésre használjuk), kellően vastag, nem szakad és az ára is kitűnő akciósan (rossmann kártyával további 10% és vásárlás végi 10%-os kedvezménnyel 800 Ft a 4X80as csomag). 5*, sokszor újravesszük még!
TIPP: Fejjel lefelé kell tárolni a bontatlan csomagokat, és így kellően nedvesek lesznek a lapok a csomagolás elején is, de szerintem ez minden ilyen nedvesített kendőre igaz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Amanina

2019. február 20.

Szeretjük használni :-)
Én kis kiszerelésben veszem a táskámba, felfrissüléshez, de van otthon nagyban is
Azt a kutyusnál használjuk, séta után lábtörtésre.
Nagyon jó, nagyon kímélő, friss semleges illatú.
Az alsóbb lapok kicsit nedvesebbek, de nem zavaró.
Vettem hozzá hozzávaló műanyag tartódobozt is, amibe beteszem zacskóstól, és így kinyitás után sem szárad ki, mert a dobozt le lehet zárni.
Szuper :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Szeretjük használni :-)
Azt a kutyusnál használjuk, séta után lábtörtésre.
Nagyon jó, nagyon kímélő, friss semleges illatú.
Az alsóbb lapok kicsit nedvesebbek, de nem zavaró.
Szuper :-)

Stanczi

2019. január 14.

Nem rossz, de nem az igazi. Elég nagyok, de túl vékonyak a lapok és nem igazán nedvesek csak a legalsó darabok. Viszont a 4x80 db-os kiszerelés megéri akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

TRMoni78

2019. január 12.

Nekünk bevált, nem szakad, nem irrritál, nem túl száraz, nem túl nedves. Popsi, kéz- és arctörlésre is használjuk, no meg amire még kellhet hirtelen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice