Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. március 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító nedves törlőkendő aloe verával és allantoinnal.

Parfüm-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

geucsa

2022. február 21.

Sajnos a 80 darabosat vettem. Annyira rossz, hogy arra használtam el, hogy a lehullot hajszálakat szedtem össze vele a fürdőszoba padlójáról.
Annyira műanyag, hogy rossz hozáérni, illetve ugyanettől iszonyat csúszik.
Nem tudom, mivel van átitatva, de a szaga is nagyon rossz. Mire kifogyott, addigra ki is száradt. Rendesen visszazárni kb az ötödik kendő után nem lehetett.
Ennél csak jobbat használtam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 21.

Annyira műanyag, hogy rossz hozáérni, illetve ugyanettől iszonyat csúszik.
Ennél csak jobbat használtam eddig.

TZs90

2021. december 1.

Nagyon bevált! Nem lesz kiütéses tőle a kisbabám bőre, a kendők megfelelő vastagságúak, méretűek és az újabb csomagokban lévők -a korábbiakkal ellentétben- pedig megfelelően nedvesek is. Egyetlen problémája, hogy hamar visszazárhatatlanná válik a ragasztós zárja a gyenge ragasztótól, de vettem hozzá tartozó dobozt és így nem szárad ki. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

Ella

2021. július 19.

Kicsit lehetne nedvesebb, de egyébként nem rossz, pláne ennyi pénzért. Sosem szakadt el, nem durva a kendő anyaga sem és nem jön ki egyszerre 10 darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

KriszTina90

2021. június 21.

Összetevők szempontjából nagyon jó. De annyira mégsem szeretem, szerintem nem elég nedves a kendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Pocokkiralylany

2021. április 15.

Nincs benne parfüm! Nem csip, nem irrital, megfelelően tisztító. Nagy kiszerelésben az ára is meg jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

ImpossibleGirl

2020. december 4.

Nem is értem, miért az a különleges és ritka törlőkendő, amiben nincs parfüm. Nem normálisak a gyártók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 4.

AVoracsek

2020. október 19.

A legjobb a piacon. Imádom. Kislányom bőre is nagyon szereti. Jól tisztít, illatmentes. Szuper. És még az ára is nagyon kedvező!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Marina89

2020. október 12.

Babám érzékeny bőrére nagyon jól bevált drágább társaival ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Babám érzékeny bőrére nagyon jól bevált drágább társaival ellentétben.

Szilani78

2020. július 29.

Az egyetlen popsitörlő, amit hajlandó vagyok a gyerekeimre kenni, ha muszáj. Nincs illata, ez önmagában megér 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Nicu

2020. április 8.

Kellemes illata van, nem irritálja a babóm popsiját. Egyesével ki lehet szedni a csomagolásból, kellően vastag és nedves is. Az ára is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice