Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. március 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító nedves törlőkendő aloe verával és allantoinnal.

Parfüm-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

ImpossibleGirl

2020. december 4.

Nem is értem, miért az a különleges és ritka törlőkendő, amiben nincs parfüm. Nem normálisak a gyártók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 4.

AVoracsek

2020. október 19.

A legjobb a piacon. Imádom. Kislányom bőre is nagyon szereti. Jól tisztít, illatmentes. Szuper. És még az ára is nagyon kedvező!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Marina89

2020. október 12.

Babám érzékeny bőrére nagyon jól bevált drágább társaival ellentétben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Babám érzékeny bőrére nagyon jól bevált drágább társaival ellentétben.

Szilani78

2020. július 29.

Az egyetlen popsitörlő, amit hajlandó vagyok a gyerekeimre kenni, ha muszáj. Nincs illata, ez önmagában megér 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Nicu

2020. április 8.

Kellemes illata van, nem irritálja a babóm popsiját. Egyesével ki lehet szedni a csomagolásból, kellően vastag és nedves is. Az ára is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Buklika

2019. november 30.

Én az utazóméretű 20-dbos kiszerelést már rengetegszer újravettem, és szinte mindig van nálam.
Praktikus módon a ragasztós zárja jól működik, nem folyik és nem is szárad ki. Nagyon kedvelem, az ívek vastagsága és mérete megfelelő, megbízható termék, megéri. Kár h nem lehet lehúzni a wc-n, de ez nálam nem ér meg -1 csillagot, és habár nem csodaszer, de elég jó, nem kell hogy egy nedvres törlőkendő többet tudjon, így jár az 5 csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Kozmi2

2019. október 31.

6 hetes a kislányunk és a kezdetektől ezt használjuk. Nekünk bevált. Kellemes az illata és elég nedves is. Nem irritálja a bőrét. Vegán termék, ami pozitívum. Ár-érték arányban nagyon jó, a 4-es csomagolás pedig még jobban megéri. Mi dobozzal együtt vettük ami praktikus, mert a termék nem szárad ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Nem voltam teljes mértékben elégedett a kendők anyagával, sem a nedvességükkel. A Rossmann-os nedves törlők -amiket eddig próbáltam- a felétől már kezdenek kiszáradni, ami hatalmas negatívum. Ettől eltekintve tette a dolgát, levitte a smink nagy részét az arcomról és nem allergizált, viszont nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

anetta.filip

2019. július 19.

Nekem az a bajom ezekkel a kendőkkel, hogy nem tudom lebomlanak-e, semmiféle információt nem látok az anyagára vonatkozóan. Kétség kívül gyönyörűek az összetevői, de előbb említett probléma miatt nem szívesen veszem (sőt, nem fogom többet megvenni). Jó lenne ilyen törlőkendő papír alapon, vagy más - biológiailag lebomló anyaggal. Illatra hasonszőrű, mint a kék változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

hetesiedit

2019. július 10.

Ez a legeslegjobb törlőkendő. Nagyon natúr, nem irritál, és mindenre jó. Nálunk minden helyiségben van, és mindenhova magunkkal visszük. nagyon hasznos, bármikor kellhet, főleg kisbaba, kisgyerek mellett. Érdemes beszerezni hozzá az adagoló dobozt, mert úgy nem szárad ki, és praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice