Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2018. március 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító nedves törlőkendő aloe verával és allantoinnal.

Parfüm-, színezőanyag- és tartósítószer-mentes.

Amanina

2019. február 20.

Szeretjük használni :-)
Én kis kiszerelésben veszem a táskámba, felfrissüléshez, de van otthon nagyban is
Azt a kutyusnál használjuk, séta után lábtörtésre.
Nagyon jó, nagyon kímélő, friss semleges illatú.
Az alsóbb lapok kicsit nedvesebbek, de nem zavaró.
Vettem hozzá hozzávaló műanyag tartódobozt is, amibe beteszem zacskóstól, és így kinyitás után sem szárad ki, mert a dobozt le lehet zárni.
Szuper :-)

Amanina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Szeretjük használni :-)
Azt a kutyusnál használjuk, séta után lábtörtésre.
Nagyon jó, nagyon kímélő, friss semleges illatú.
Az alsóbb lapok kicsit nedvesebbek, de nem zavaró.
Szuper :-)

Stanczi

2019. január 14.

Nem rossz, de nem az igazi. Elég nagyok, de túl vékonyak a lapok és nem igazán nedvesek csak a legalsó darabok. Viszont a 4x80 db-os kiszerelés megéri akcióban.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

TRMoni78

2019. január 12.

Nekünk bevált, nem szakad, nem irrritál, nem túl száraz, nem túl nedves. Popsi, kéz- és arctörlésre is használjuk, no meg amire még kellhet hirtelen.

TRMoni78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Kremcica

2018. december 10.

Nem a legnedvesebb, de minden más szempontból tökéletesen teszi a dolgát. Nem szakad, nem túl vékony, nincs agyonillatosítva, nem irritál, olcsó is. 5*

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Tothxheni

2018. november 30.

Utazáshoz vásároltam pár terméket és ez is jött velem. Higiéniai okokból és kézfertőtlenítőnek vettem, de a végén még sminklemosásra is használtam. Mindegyikre bevált.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Betty81

2018. november 29.

A kedvenc törlőkendőnk, kizárólag ezt használom! Amikor a kisfiam megszületett, természetesen a legjobbat szerettem volna Neki, így először próbáltam pár ismertebb, "márkás" popsitörlőt, de azon kívül hogy drágák, semmivel nem tudnak többet ennél. Sőt tele vannak illatanyaggal, tartósítószerrel, stb., ami nálunk igen heves bőrirritációt okozott, de volt olyan is, amitől tiszta szöszös lett a baba popsija, így a kukában kötöttek ki, mert ezek után még a kutyám fenekét sem törölném velük. :) Ezt követően találtam rá erre, éppen akciós volt, 4 csomag, 80 darabos került valami ezer forintba. Nem irritálja a baba bőrét, nem dörzsöli ki azt, mert jó puha, megfelelően nedves, nagyon jól le lehet törölni az előzőleg felvitt és a hajlatokba megragadt popsikrémet is, kevés kell belőle, mert elég nagy méretű. Tisztába rakást követően, kézmosás előtt, ezzel tisztítom meg a kezem a popsikrém maradványaitól, maradéktalanul leszedi. Baba kezét is ezzel törlöm, és fürdésen kívül, amikor valami megragad a hajlataiban, hurkácskáiban ezzel nagyon egyszerűen és gyorsan kitörölhető onnan. Nem utolsó sorban az ára is pénztárcabarát! :)

Betty81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Tuszy

2018. november 29.

Én 80 db-osat vettem, nem irritálja a baba bőrét. Nem túl nedves, de pont jó :)

Tuszy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Én 80 db-osat vettem, nem irritálja a baba bőrét. Nem túl nedves, de pont jó :)

Marcsus

2018. november 17.

Szuper törlőkendő, kellően nedves és puha, nem bántja kislányom érzékeny bőrét, és az ár - érték aránya is rendben van. Evés után is gyakran ezzel törlöm le a kezeit és az arcát, erre is megfelelő.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Tündérvirág

2018. november 16.

Nedves, jól tisztít. Annak ellenére, hogy illatmentes, pici illata van. Szeretjük.

Tündérvirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

izabella73

2018. november 3.

Nagyon szeretem,már többször újra vettem ezt is és és kék csomagolású társát is.Kellően nedves,nem szárad ki akkor sem ha hosszabb ideig használom.Nem irritál,nincs erős illata,semmi negatívumot nem tudok mondani róla.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice