Babydream

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Testápoló az érzékeny bőr ápolására panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezékeket, tartósítószereket, ásványi olajokat. PH-semleges.

Dana1983

2019. július 5.

A Babydream-nek ez az új Extra Sensitive vonala nagyon jó. Na meg cuki a termékek csomagolása is. :-)
Ez a testápoló könnyű állagú, hamar beszívódik, az összetevői hibátlanok, olcsó, jól hidratál, illata nincs. A kisfiamnak vettem, de én is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 5.

palmiii

2019. június 11.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg. Kislányom bőrén használom. Nem túl zsíros krém, könnyen beszívódik, nincs utána ragacsos érzet és annyira jó, hogy semmilyen illata sincs. Szuper jól hidratál, kipirosodásra, kipattogásra is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

senskin

2019. május 20.

Én csak a száraz kezeimre használom, de végre valami ami hideg időben sem okoz ekcémát és viszketést, meg irritációt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

kiskrisztinazs

2019. április 26.

Saját használatra vettem. Nagyon kellemes kis krém könnyen beszívódik, nem marad ragacsos. Már betáraztam a mostani Rossmann akcióban belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

anneshirley

2018. szeptember 24.

A pantenolon kívül nincs semmi extra összetevője, viszont egy tisztességesen összerakott parfüm-, alkohol-, meg úgy általában "mindenmentes" testápolót kapunk potom pénzért. Könnyen kenhető, nem zsíros és gyorsan beszívódik, de hidratálhatna jobban is. Összességében nagyon jó a Rossmann-nak ez a Babydream vonala, nemcsak babáknak, hanem érzékenyebb bőrű felnőtteknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Fannitazia

2018. szeptember 14.

Nagyon szuper termék, nagyon szép az INCI-je, nem zsíros, de nem is túl vizes a textúrája. Szerintem kisbabáknak és gyerekeknek tökéletes választás, mivel nekik a legérzékenyebb, legvékonyabb a bőrük, de felnőttként is nagyon szívesen használom, főleg, amikor semmi mást nem visel el a bőröm (pl. leégett kicsit, vagy aknés.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Candy21

2018. augusztus 10.

Én magamra használom nagyon szeretem gyorsan beszívódik elég könnyed az állaga jól hidratál. Nem okoz semmilyen irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

nagyerika28

2018. június 23.

6 hónapos kislányomat kenem vele és semmi problèmát nem okoz. Szép a bőre. Imádom a Babydream termékeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

tyukanyo

2018. május 28.

Nekem nagyon bevált. Két három naponta bekenem vele a testem és tökéletesen hidratált lesz tőle. Olyan hűsítő érzés mindig használni. Hamar beszívódik és pihe puha lesz utána a bőröm. Száraz könyök ápolására nem lesz elég, de karbantartani a normál vagy enyhén száraz bőrt kiválló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

clara12

2018. május 1.

Nagyon szuper termék, hígabb, gyorsan beszívódó formula, nem ez a legtáplálóbb testápolóm, kézkrémem, de szívesen bekenem magam többször ezzel mint egyszer egy zsíros krémmel. Szerintem nincs fura szaga. Az új csomagolás nagyon aranyos lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol