Babydream

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Testápoló az érzékeny bőr ápolására panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezékeket, tartósítószereket, ásványi olajokat. PH-semleges.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KoosAlexandra

2021. június 22.

Ekcémám miatt esett erre a választásom, eddig szuperül bevált, minden fürdés után használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

cshrs

2021. június 18.

Az összetevői nagyon szépek, az állaga is tetszik és nekem a beszívódási ideje sem problémás. Egy nagy bajom van vele, hogy akármennyire illatanyagmentes, nekem valami borzalmasan büdös. Nem romolhatott meg, mert én bontottam fel és 2 hét alatt nem történt vele semmi, szóval ez szerintem a természetes illata, de engem borzalmasan zavar, ezért nem fogom újravenni és keresek inkább valami mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

Regina2288

2021. június 3.

Borzasztóan ég a bőröm, forró mindenhol ahova kentem. Nem értem, pedig állítólag minden mentes. Csalódás. Nem veszem többet. Nem merek több esélyt adni, pedig első használat. De lángol a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 3.

sparksy

2021. március 17.

Könnyen kenhető, nem irritálja a bőröm, jól hidratálta a száraz vádlimat is, de legalább fél óráig ragadok utána, ez engem annyira nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Dyana91

2021. február 26.

Korrekt testápoló szép összetevőkkel. Jól kenhető, viszonylag gyorsan beszívódik. Igaz, hogy illatmentes, de én érzek rajra vakami mellék illatot, ami kicsit kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Anita0707

2020. szeptember 23.

Számomra ez egy ász termék. Saját érett és érzékeny bőrömre hasnálom, testre, arcra, kézre, mindenre. Rendkívül hidratált tőle a bőröm, nagyon szeretem és csak ezt használom már két éve. Báziskrémnek is szuper, bele szoktam keverni c-vitamint, e-vitamint, évszakonként változóan olajakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Dana1983

2020. június 3.

Ez a testápoló könnyű állagú, hamar beszívódik, illata nincs. Viszont, ha kiszárad a kisfiam bőre, akkor 4-5 egymást követő napon kell használni, mert egy alkalom után semmit sem ér. A legnagyobb baj az, hogy a fiam azt mondja, hogy az első napokban ilyenkor csípi a bőrét. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

palmiii

2019. június 11.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg. Kislányom bőrén használom. Nem túl zsíros krém, könnyen beszívódik, nincs utána ragacsos érzet és annyira jó, hogy semmilyen illata sincs. Szuper jól hidratál, kipirosodásra, kipattogásra is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

senskin

2019. május 20.

Én csak a száraz kezeimre használom, de végre valami ami hideg időben sem okoz ekcémát és viszketést, meg irritációt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

kiskrisztinazs

2019. április 26.

Saját használatra vettem. Nagyon kellemes kis krém könnyen beszívódik, nem marad ragacsos. Már betáraztam a mostani Rossmann akcióban belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol