Babydream

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Testápoló az érzékeny bőr ápolására panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezékeket, tartósítószereket, ásványi olajokat. PH-semleges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bakoca

2022. október 28.

Rosaceas arcra vettem, azt valóban nem is bántotta. Szépek az összetevői, jól terül, hamar beszívódik, de valahogy mégis zsírosította az arcbőröm és beleült a pórusaimba. Szóval annak ellenére, hogy könnyűnek tűnik, mégis elnehezíti a bőrt. Testre, kézre viszont szuper, úgyhogy 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 28.

p1th0n

2022. augusztus 20.

Könnyen felszívódó és az én zsíros arcbőrőmre szuper éjszakai hidratláló.
Akneroxiddal szoktam felesbe felkenés előtt a tenyeremben összekeverni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

Könnyen felszívódó és az én zsíros arcbőrőmre szuper éjszakai hidratláló.
Akneroxiddal szoktam felesbe felkenés előtt a tenyeremben összekeverni.

fruzsi112

2022. május 25.

Nagyon jó állaga van, könnyen beszívódik de nekem sajnos pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

Nagyon jó állaga van, könnyen beszívódik de nekem sajnos pattanásokat okozott.

Anita0707

2022. április 25.

Számomra ez abszolút ász. Testre, arcra, kézre. Rendkívül hidratált tőle a bőröm, nagyon szeretem, már három éve használom. Szoktam bele keverni c-vitamint, e-vitamint, évszakonként változóan olajakat. Ezen kívül kombinálni szoktam szemkörnyék ápolóval, amit évszakonként váltogatok, de ez a krém mindig alap darab marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 25.

v.anit.a

2022. március 9.

Egyszerű, de szuper összetételű, könnyed, jól felszívódó testápoló krém, ami nem okoz bőrproblémákat. 🙏🏼
Önmagában is megállja a helyét (vizes bőrre felkenve), de ha extrázni szeretném, nyáron aloe vera zselével, télen argánolajjal keverve használom. Imádom! 💚

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 9.

Mute311

2022. február 4.

Télre kerestem egy kicsit testesebb testápolót, de nem akartam sokat költeni rá,ezért erre esett a választásom. Kicsit sűrűbb krém, de még így is vizesebbnek mondanám. Tökéletesen hidratál, gyorsan beszívódik.Télire egy nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 4.

Gaudanecrosis

2021. november 30.

Egész gyorsan beszívódik, én nyáron szoktam használni a zsírosabb testápolóim helyett. Nem irritál, nincs semmilyen illata. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

Litta

2021. november 26.

Újabban kezdek ráállni a "mindenmentes" kozmetikumokra, csak még eléggé tapasztalatlan vagyok a témában. Ennek szépek az összetevői, jók a vélemények, így kipróbáltam. Most fogyott el a flakon, így már kijelenthetem, hogy eléggé felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az illatmentesség alapvetően nem zavar, de egyet kell értsek azokkal, akik szerint van valami furcsa, kellemetlen illata. Engem konkrétan a klóros vízre emlékeztet :D Szerencsére hamar elillan, szóval ez annyira nem is okoz gondot, az már jobban, hogy sajnos nekem túl kevés a hidratáló hatása. Ilyenkor télen nagyon száraz a bőröm, a kezeimen ekcémás is, de ez a krém nem sokat javít rajta. Könnyed állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, de nem is táplál annyira, amennyire kéne. Lehet, hogy nyáron majd visszatérek hozzá, mert melegben viszont nem bírom elvilselni a nehéz, zsíros krémeket, de télre egyértelműen kevés. Addig is megelőlegezek neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

KoosAlexandra

2021. június 22.

Ekcémám miatt esett erre a választásom, eddig szuperül bevált, minden fürdés után használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

cshrs

2021. június 18.

Az összetevői nagyon szépek, az állaga is tetszik és nekem a beszívódási ideje sem problémás. Egy nagy bajom van vele, hogy akármennyire illatanyagmentes, nekem valami borzalmasan büdös. Nem romolhatott meg, mert én bontottam fel és 2 hét alatt nem történt vele semmi, szóval ez szerintem a természetes illata, de engem borzalmasan zavar, ezért nem fogom újravenni és keresek inkább valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol