Babydream

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molovi, Módosítva: 2017. december 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

rtteszvesz

2017. november 26.

Sajnos a gyerkőcöm bőre rendkívül viszket tőle, már fürdéskor zavarja :(. Az illta rendkívül erős, lenedula illóolaj. Sajnos így nálunk a felejtős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

tothbernadett

2017. november 14.

Igazi levendula illata van, nem az a mű illat, mint más babafürdetőnél. Jól habzik, nem szárít, szépek az összetevők és kedvező az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

anitala

2017. november 4.

Nagyon szeretjük, mindkét gyerekemnek nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos bőre van, de ha ezzel fürdetem őket, akkor nem szárad ki a bőrük. Kellemes levendula illata van, még én is szívesen használom saját részre tusfürdőként, ha véletlenül elfogy a sajátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Bebek

2016. május 18.

Nagyon jó illata van és sűrű habja. Nem szárítja a bőrt. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

malna222

2015. szeptember 3.

Finom visszafogott levendula illata van. Nem szárít, jól habzik, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Bazsarózsaa

2015. április 24.

Az illatával még barátkozom, bár csak fürdés közben érezni, utána hamar elillan. Gyakran használom zuhanyozásra, mert nagyon érzékeny és gyorsan szárad a bőröm. Eddig bevált, kipróbáltam a hajamra is és nagyon puha és szép lett tőle.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

tdianav

2015. április 3.

Elfogyott a tusfürdőm, úgyhogy kellett valami. Már régóta vadászok valami levendulásat, egyszerűen imádom a levendulát. Tetszik hogy ennek tényleg az az igazi levendula illata van és nem az a mű és büdös mint ami néhány levendulás terméknek szokott. Nagyon jól habzik amin meg is lepődtem de ez csak egy plusz tényező :) Érdekes mód ez az első tusfürdőm ami szerintem tényleg jól tisztít, és tisztának érzem magam fürdés után. Kellemes tapintatú utána a bőröm, egyáltalán nem száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

rose

2014. szeptember 22.

Amikor az üzletben beleszagoltam, nem ilyen illatra számítottam, de mivel imádom a levendulát, megvettem. Ahogy jön a hideg, egyre könnyebben kiszárad a bőröm, szóval ilyenkor hanyagolom a hagyományos tusfürdőket, ez egyelőre nagyon jónak tűnik. Az illata isteni, az állaga pont jó, nem folyós, könnyen habzik. Szeretem ezt a márkát, eddig minden termékük bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

vador

2014. augusztus 6.

Imádok nyáron levendulaillatban fürdeni, viszont háklis vagyok a a műlevendula szagra, szóval viszonylag szűk palettáról válogatok. Szerencsére ezek a sajátmárkás babacuccok elég realisztikus vonalon mozognak, így együtt örvendhet a spúr és a levendulaimádó énem. Ennek konkrétan egy fokkal jobban eltalált és intenzívebb az illata, mint a Babylove hasonlójának, de a bőröm picit kevésbé szereti, néha van az az egész halvány érzésem, hogy kicsit mintha irritálna arcon. (Mondjuk nem ez a hivatalos arclemosóm. De néha lusta vagyok és hát na, így alakul.)
Viszont habfürdőnek tényleg az egyik legjobb ötlet, ha már úgysem tudok lemondani az illatos-forró fürdőzésről, legalább ezzel tegyem, jobb a lelkiismeretem és a bőröm állapota is utólag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Ms.Cat

2014. június 10.

Az illatát nagyon szeretem. Nem szárít, nem okoz kiütéseket és elég gyengéd a bőrhöz. Ha nincs dove szappan, ezt használom sminklemosásra. Egyértelmű kedvenc!! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol