Babydream

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fleur.cherie, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lágy, szappanmentes összetevői révén kíméletesen tisztít. Kifejezetten a kisgyermekek hajához lett kifejlesztve, természetes fényt és könnyű fésülhetőséget kölcsönöz. Ideális felnőttek számára is a mindennapos hajmosáshoz.

Mona29

2018. március 6.

Hát nem tudom. Az illata nem igazán jött be sem használatkor, sem használat után. A kifésülést nem igazán segítette, cserébe nagyon nehéz volt minden egyes alkalommal rendesen kimosni a kislányom hajából, sokadszori öblítés után is habzott a vállig érő haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

lovecreams

2017. december 18.

Akciósan vettem, gondoltam egy próbát megér. Negatívum, hogy nagyon sprőd lett tőle a hajam és nehezen habzott. A kifésülést semmivel sem könnyítette meg, viszont legalább nem zsírosított még jobban. Egynek jó volt, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

francais

2016. június 17.

Irritálja a fejbőrömet és még zsìrosìt is, ezenkívül gubancolja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Irritálja a fejbőrömet és még zsìrosìt is, ezenkívül gubancolja a hajat.

Makk Zsuzsó

2015. szeptember 11.

Nekem nem nagyon akarja kigubancolni a hajam, és kicsit sprőd is lesz tőle. De balzsammal nem gond. Tisztít, nem irritál, kb ennyi. Nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

pannababo

2015. április 20.

érzékeny fejbőröm miatt vettem, nekem tetszik, szép a hajam, nagyon tisztának látom, kicsit sok kell belőle, de megéri, még update-t írok

Update: felváltva használom isana samponnal, TÖKÉLETES, a panaszaim : viszketés, zsírosodás JAVULNAK! Nagyon boldog vagyok, mert hat , az ára igazán kedvező,de hajlandó lennék többet is kiadni , bár jólesik a skót lelkemnek, hogy alig pár száz forint. I LOVE ROSSMANN! Tisztít, táplál , nem ronta hajamon, kincs és csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Zatanii

2014. november 27.

Hőn szeretett Babylove Mildes samponom helyett kerestem valami pótlékot, ez egész szimpatikusnak tűnt. Használom már egy ideje, nem rossz, az illata ugyan nem olyan jó, de azért hatásilag elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

MayaBaba

2014. október 30.

Nagyon érzékeny a fejbőröm, sokmindentől viszket és korpásodik, így gondoltam kipróbálom. Jól tisztít, kellemes babaillatot hagy maga után. Tényleg könnyen fésülhető lesz tőle a haj és nem irritál. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.