Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Körömvirággl és kamillával (ellenőrzött termesztésből). Színezék és tartósítószer mentes, panthenollal és E- vitaminnal.

Kiscsillag5

2013. július 1.

Eleinte nagyon nem jött be, de mostanra egészen összebarátkoztunk. Már az illatát is megszoktam, megszerettem. Jól hidratál, kicsit nehezebben szívódik be, de nem vészes. Főleg a kezemre használom, de olykor testre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

tittus

2013. május 25.

299.-ért vettem, éjszakai krémnek. Az állaga folyósabb, viszont nehezebben szívódik fel, és hagy egy vékony zsíros réteget az arcomon, ezért nappali krémnek nem fogom használni. Éjszakára viszont nagyon jó, szépen eltüntette a kiszáradt részeket az arcomon. Az illata elsőre nagyon rossz volt, de ahogy egyre többet használom, kezdem megszokni, és már nem is olyan borzalmas...najóó, ki lehet bírni azért :D. Az összetevői is tetszenek, ezt szívesen használom az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Babooca

2013. április 21.

Húgom már kb 3 hónapja használja és meg van vele elégedve. Orrkipirosodásra vette neki Anyukám, és azért mert 250 Ft volt mindössze a Rossmannban. Szépek az összetevői és a hatása is jó, a kombinált arcbőrt sem bántja. Az illata borzalmas, de ez nem von le az értékéből. Pattanásokat, kiütéseket nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Hibiszkusz

2012. november 5.

Azt hiszem már más a csomagolása, pont olyan mint a zöld testápolóé. De az összetevők ugyanazok. Gondoltam szólok...
Tegnap vettem, így még nem sokat tudok róla mondani, de az állaga, illata olyan, mint a fent említett zöld testápolónak. Arcra kerestem valami tartalmasabb krémet hidegre felkészülve és ennek a "tesóját" kerestem, az arcra való krémet, de nem volt a boltban, így ezt vettem meg. Ha elkezdem használni, jövök vissza pontozni.

Nos hát elkezdtem használni.
Jól hidratál, egyáltalán nem érzem száraznak, húzódónak a bőrömet a használata után. Viszont hagy egy fényesebb réteget az arcon, ami elég lassan tűnik el, így inkább éjszakai krémnek ajánlanám, a reggeli rohanásban nincs idő megvárni mire beszívódik. Egyébként inkább szárazabb bőrűeknek lehet jó, akinek zsírosodásra hajlamosabb a bőre, annak lehet, hogy sok. Irritációt, pattanásokat nem okozott.
Az illatával sajnos nem teljesen vagyok kibékülve. Míg a testápolónál nem zavart, addig itt ennél nem szeretem közvetlenül az orromnál érezni ezt az illatot.
Ja, és még valami. Sminklemosót NE helyettesítsetek vele, mert nagyon csípi a szemet. Én ebbe a hibába estem és megjártam. Míg a kék arckrém simán használható erre is, ez sajnos csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 5.

Nos hát elkezdtem használni.

ivy

2012. október 13.

Az utazó mértet használom belőle, az viszont a táskám állandó kelléke lesz, ugyanis nagyszerű kézkrémnek, és arcra is, főleg hidegben, gondolom étel miatt kijött rajtam valami futó allergia, és azt is szépen halványította. Figyelmet érdemel szerintem mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

tenyitomi

2012. március 10.

Arcra ill. kézre használom.Az illata enyhe gyógynövényes nem zavaró.Felkenve kicsit olajos réteget hagy,kb 10 perc kell mire teljesen beívódik.Összetevők barátiak.Elég jól ápol,nekem állandó krémnek nem a legjobb de heti 1-2-szer oké a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.