Best of Beauty 2019

Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Újrahasznosított összetevők felhasználásával készült. Az összetevők biológiai lebonthatóságára nagy hangsúly került. Hatóanyaga, a körömvirág nyugatja a bőrt. A körömvirág ellenőrzött biológiai termésből származik. Az olívaolaj ápolja és védi a bőrt. Potenciális allergén illatanyagoktól, ásványi olajoktól ás tartósítószerektől mentes. Magas arányban tartalmaz növényi olajokat.

tomimariann

2016. április 20.

Egy használat után a kukában landolt. Nagyon kellemetlen volt az illata, a textúrája, pedig én az igazi körömvirág zsíron nőttem fel. Semmire se tudtam elhasználni, még sminklemosónak sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Babooca

2013. május 3.

Húgicámnak vettük télre, mert kipirosodott az orra, és ez volt leárazva. Kíváncsiságból kipróbáltam, és bár először zsírosan fénylett az arcom, és sehogy se tudtam belőni a tökéletes mennyiséget, de jó volt, mert az arcom hihetetlen puha és bársonyos lett. Éjszaka is felkentem és reggelre egy csoda lett az arcbőröm. :) nem fénylett, nem lett egy allergiás kis pontocska se az arcomon, hirtelen le is váltottam az eddigi arckrémjeimet. :) bár nekem a kék színű lett a kedvencem, ezt is szeretem használni, ez nem olyan sűrű. Olcsó, jó minőségű, és természetes. Nekem ezek a babydream-es babakrémek váltak be egyedül arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

sziszoka

2012. szeptember 27.

Vegyes bőrre nekem is jó volt.Ez az első arckrémem,amit újravettem.Nagyon jók az összetevői.400Ft kb. nekem két hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

...Imola...

2011. július 21.

Én elsősorban szemfesték lemosónak használom. (Kézkrém helyett is nagyon bevált.) Nyárra tényleg sok, de téli arckrémnek szerintem tökéletes lehet. Kicsit sem irritálja az egyébként érzékeny bőröm, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 21.

feredith

2011. április 1.

Első pillantásra nehéz, zsíros krémnek tűnhet, én is meglepődtem rajta, hogy milyen könnyen beszívódik, kell várni egy kicsit, de utána nem hagy zsíros érzetet, nyomtalanul beszívódik, csak a puha bőr marad utána. Télen használtam, mert nekem vegyes bőröm van, és máskor ez már sok lehet, de nekem bevált. Én szerintem kb. 300 Ft-ért vettem, ami nem rossz, ahhoz képest, hogy természetes anyagokból készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2