Babydream

Ár:   630 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A pelenka alatti területen hatékonyan védi a bőrt a nedvességtől és a kisebesedéstől. A cink-oxid hosszabb ideig távol tartja a nedvességet a pelenka területén. A panthenol és a finom kamillakivonat nyugtató és gyulladáscsökkentő hatásúak.

• színezőanyag- és tartósítószermentes
  • ásványi- és paraffinolajmentes
  • bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt

SCsilla

2017. október 17.

Mindkét gyermekemnél használom, nagyon szeretem. Az illata is kellemes a sűrű testes állaga is szuper. Van itthon több népszerűbb márkás, drágább popsikrém, de ehhez nyúlok legszívesebben és a baba popsik is hálásak érte:). Kevés is elég belőle, nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

zsatima

2017. június 12.

Nagyon jó! 2 gyermekemnél találtam rá és azóta ezt használom főként. megkockáztatom, hogy ugyan olyan vagy még jobb mint a Sudocream

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

makka

2017. április 17.

Egyszer volt piros a babám popsija és ez a krém pikkpakk helyrehozta. Szuper krém szuper áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Mmaminti

2016. november 7.

(Az összetétele alapján választottuk) a babánknak használjuk, bár ha bibis a popó, a gyógyszertári jobb.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Kingácska0807

2016. július 15.

Kiváló! Pattanáshegre, sebre, kiszáradt bőrfelületre. Univerzális kis cucc,potom pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Szaffika

2016. május 26.

Nagyon jó popsikrém, nem pirosodik ki a baba bőre, jól kenhető-krémes állagú, illata a niveára emlékeztet :) Ár érték arányban is kiváló. Szerintem a legjobb popsikrém! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

szokenyul

2016. április 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam benne. A pelenkakiütést nálunk a sudocrem se oldotta meg, kizárólag ez a babydream krém. Sokáig elég, én az illatát is nagyon szeretem (a nivea-t juttatja eszembe). Nálunk alapkellék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

jkrisztie2

2016. február 22.

Kislányom popsijára használjuk, olcsó, finom, tipikus "babydream" illatú, kellemes állagú, hatásos kis krémecske. Sokkal de sokkal jobb az állaga, illata, mint a zöld babylove popsikrémnek. Szépen rendben tartja, védi a bababőrt. Nekünk nagyon bevált, ráadásul sokszor akciózzák is a rossmanó babaprogramban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

kincsö

2016. január 9.

Én sem babapopsira hasznàlom.Még a nyàron vettem ,de el is felejtettem.Aztàn ma megtalàltam,de még hogy örültem neki😊Tegnap òta nincs kint -10 fok 😩 Hiàba a kesztyű,meg a kézkrém ha kint vagyok,ha bent.Nekem borzalmasan szétszàrad.Kentem kòkuszolajjal,jojoba olajjal,minden féle kézkrémmel.Most viszont egyik sem segìtett.Màr annyira feszült a szàrazsàgtòl a kézfejem hogy jò vastagon bekentem ezzel a "csodàval" . 5 perc òvatos maszìrozàs és megnyugtatta a fàjò,feszülő kézfejem.Olcsò és szàmomra most csodaszer 👍👍Akinek hasonlò problémàja van bàtran pròbàlja ki .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

anastasia

2015. július 14.

Nem babapopsira, csupán felnőtt sebgyógyítónak vettem. A pirosságot csillapítja, van némi sebgyógyulást elősegítő hatása, de nem nyűgözött le annyira, hogy ennél maradjak. A gyulladt szőrtüszőkön segít, és száraz részeket is jól puhít.

Sűrű, enyhén ragadós, fehér krém, vízzel nehéz lemosni. Csak közelről szagolva érezhető enyhe krémjellegű, savanykás illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0