Babydream

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elkofen, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Nagyon magas védelem a napra érzékeny, még le nem barnult bőrre. UVA- és UVB szűrőjének köszönhetően azonnali és megbízható védelemet nyújt a leégés ellen.

Vízálló, parfümmentes

Neurodermititis-ben (idegi alapú bőrviszketésben) szenvedő és bőrallergiára hajlmos egyéneknek/gyerekeknek is megfelelő.

pandarin

2018. november 12.

ár-érték arányban nagyon jó. hidratálóra szoktam tenni, smink alá. ragadós réteget hagy, kell rá púder, de én úgy szeretem:)) nekem nem hagy fehér réteget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

bettina28

2018. szeptember 15.

Szuper az összetevőlistája, és szerintem hatékony. Fehéres foltot hagy, viszont ez engem nem szokott zavarni ha strandra megyek. Szerintem kiváló árú 50+-os termék, és bár nem kapunk nagy mennyiséget, de legalább nem romlik ránk egy-két szezon után. Szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

BLili

2018. június 12.

Komoly naptej illata van, de ezzel nekem nincs problémám, enyhén ragad viszont. Ami miatt viszont öt csillagot adok neki, hogy a legdurvább napsütés mellett sem pirulok le, ugyanakkor nem maradtam hófehér vele, finoman lehet barnulni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

cooleva

2017. június 24.

Az idei nyár napteje az egész családom számára. Szépek az összetevői, arcon is ugyanúgy viselkedik, mint nyaktól lefele. 2 hónapos kisfiam bőrén is magabiztosan merem alkalmazni, hogy még véletlen se történjen semmi rossz, valóban megvéd mindentől. A vízállóságát az idei nyaralás fogja eldönteni;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Adrie777

2017. június 14.

Megfizethető és jó. Az egyéves gyermekemre kenem, amikor játszóra megyünk, teljesen jó. Negatívuma, hogy eléggé besárgítja a ruha szélét, sűrű, ragad ha már jórészt beszívta a bőr akkor is. Én az arcomra használtam és nagyon jól bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Gyevocska

2017. május 31.

Évek óta ezt veszem minden nyárra a férjemnek. Nagyon jó kis termék! Viszonylag könnyen kenhető, nem irritál, és nagyon jól védi a kis szeplős bőrét. Még soha nem égett le. Nagyon jól bírja a vízben is.
Nem nagy tubus, viszont még így sem használjuk el az egészet.
Ám! 2 napja nekifutottam, hogy vegyek idénre is, de SEHOL NEM találom! Az egyik Rossmanban felhomályosítottak, hogy kifutó termék, és már csak a hűlt helyét találtam. Ma még futok 3-4 kört, hátha valahol fellelhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Nem nagy tubus, viszont még így sem használjuk el az egészet.

danikin

2017. május 5.

a legjobb naptej, nem jön le a vízben, ha csak reggel kenem be magam, egész nap a tűző napon is véd. nem bántja a bőröm. a tengernél hajlamos vagyok napallergiára, az se jött elő. gyereken nem próbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

kalmaniki

2016. július 27.

Elègedett vagyok vele. A 1,5 èves kisfiam bőrèt kenem vele, nem ègett le a használata mellett, pedig nagyon sokat vagyunk kint a szabadban, medencèben. Sűrű, zsíros, sárga színű krèm, elèg nehèz eldolgozni, de beszívódik egy idő után. A kis kiszerelèse praktikus, mert kevès helyet foglal a táskában ha magunkkal szeretnènk vinni. Nem fogy gyorsan, szerintem idèn nyárra elèg lesz ez az 1 tubus belőle, de ha nem akkor újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

kincsö

2016. június 30.

Minden nyàron napkrèm kutatàson vagyok :) Aztàn csak àllok ès azon agyalok melyiket vegyem...? Legyen dràga ,de kitudja tènyleg vèd-e? Vagy legyen olcsòbb ès bizzak az 50+ -ban? ? Most igy lett :) Hittem az 50 faktornak ès jòl tettem .4 € sem volt. Igaz csak 75 ml ,de nagyon jò kis termèk .Ès eddig egyik gyerek sem ègett le. Igaz baromira ragad, zsiros ,de hàt napkrèm. :) Ès làttam az oviban is ezzel kenik a kicsiket, nagyokat. Igen itt Nèmetorszàgban amint kisüt a nap krèm nèlkül nem engedik ki őket. Ovònèni minden gyereket beken mielőtt kiszabadulnak az udvarra :) Tehàt vegyètek ez egy szuper napkrèm megfizethető àron ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Elkofen

2016. június 30.

Egy megfizethető árú szuper napkrém a kicsiknek. Simán felveszi a versenyt a márkásabb napkrémekkel. Parfümmentes és igyekeztek benne minimalizálni az allergizáló összetevőket.
Én az óvódás csemetémet szoktam vele bekenni mielőtt beadom az oviba, mert ott nem igazán krémezik be őket. Meg persze strandra, utcára és nagyobb kirándulásokon is jól teljesít. Kisfiam ekcémára hajlamos, így óvatosan kell megválogatnom a kencéket (a napkrémeket is). Ez teljesen illatanyagmentes és magas faktorszámú, így sokszor még én is ezzel kenem be az arcomat + a nyakamat. Bár való igaz, hogy utána fénylik az arcom, de legalább nem ég le és nem öregszik túlságosan.
Szerintem a kicsik érzékeny bőrére tökéletes. Főként a fiacskám pofiját (orrocskáját), meg a vállát szoktam nagyon gondosan bekenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak