Babydream

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bignosedgirl, Módosítva: 2017. december 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A terhességi csíkok megelőzésére, mandula-, napraforgóolajjal, E-vitaminnal és algakivonattal, magas hatóanyagkomplex-szel, ásványi anyag- és szilikon olaj mentes, színezőanyag-, és tartósítószer mentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

szmoni

2017. május 5.

Az olaja a legjobb szépségápolási termék amit valaha használtam. Az én bőröm nagyon hajlamos a csíkosodásra, ezért semmi reményem nem volt, de megvettem itteni vélemények miatt. Kb. 5. hónaptól kentem minden nap 2x a hasamat és egy darab csík sem lett. El sem akartam hinni. Nagyon-nagyon ajánlom! Eléggé csöpögős, de kit érdekel, ha használ?! :) 2.5 dobozzal fogyott el, szóval még drága sem volt. Viszont most,hogy már nem használom, 3 hónapja állt a maradék fél doboz és megavasodott, szóval nagyon előre senki ne vásároljon be!
5+5 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

5+5 csillag!!!

ukrisz

2017. január 19.

Nagyon kellemes illata és állaga van. Néhány napja kezdtem használni, így bővebbet még nem tudok.
Rossmannban 250 ml 899 ft volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Rossmannban 250 ml 899 ft volt.

Zaynab

2016. november 14.

Update:

Azt hittem, hogy csak elhasználom a maradék testápolót és lezártnak tekintettem a termékkel kapcsolatos beírásaimat, ám ismét történt valami, amiről úgy gondoltam, hogy említést teszek, mert másnál is előfordulhat, de nem tudom.

3-4 terméket használok most a testem felületén (a deo-t most nem veszem ide).
Ugyanakkor úgy gondolom, hogy a testápoló az, ami miatt kipattogtam, de nem tudom.

Ma éjjel/hajnalban amikor felkeltem, végighúztam az ujjaimat a dekoltázsomon és ekkor éreztem, hogy pattanások vannak rajta. Nem sok, de eléggé látszik és érződik is.
Csak ezt a terméket, a Babylove (már többször használt illatmentes olajat) és a Babylove pumpás mosakodó balzsamot használom magamon (azt sem először), illetve ezt (ezt viszont először).
Ezért gondolom azt, hogy e termék mellett jöttek ki a pattanások, és pár perccel az update-elés előtt éreztem, hogy a bal felkaromon is van pár (kisebb) kitüremkedő pattanás.

Szóval a termék szaga kellemetlen, mintha megavasodott volna, pedig csak 3 hónapja van meg és nemrég kezdtem el aktívan használni. Aztán az állaga sem olyan, mint elsőnek tűnt, egyébként ezer forint, ami szerintem nem teljesen arányos, és most itt vannak az enyhén fájó pattanások is.
Szerintem nem adok neki új esélyt és később sem fogom megvenni, holott szebb az INCI-je, mint a DM-es Mamaglück termékeknek.

Egyébként a képen látható flakonra az van írva, hogy "wohlfül-bad", ami NEM testápoló, hanem "kényeztető fürdőt" jelent.

(2016. 11. 11)

Elkezdtem gyakrabban használni, hiszen itt az ősz vége, közel a tél, hűvös időjárás van.
Nos, a lotion nem is olyan sűrű mint hittem, hanem csak nehezen jön ki a flakonból, bár nem értem miért.
Korábban kellemes (szotyis) volt az illata, de nemrég figyeltem oda arra, hogy a parfümtartalom mellett mégis konkrétan büdös a termék.
Ezt a szagot a lejárt és/vagy megavasodott zsírkréta illatához tudom csak hasonlítani. Szinte egy az egyben olyan a két szag.
Nem tudom, hogy miért van ez így. Nem tudom, hogy az alga miatt-e. Azt gondoltam, hogy pont a parfüm miatt ennek kellemes illata lehet, erre nem.

Nagyon szép az INCI-je (a parfümöt leszámítva), szóval jobbnak hittem a terméket.
Elvileg nincs benne tartósítószer. Én csak 1-2 alkalommal nyitottam fel a flakont korábban és azonnal vissza is zártam amint kinyomtam a tenyerembe egy kis lotion-t. És ez is csak 3 hónapja volt, vagy még annyi ideje sem, tehát nem lehet romlott, legalábbis én a leírásnak megfelelően tároltam és úgy is használtam.
A boltban még jónak tűnt, elsőre itthon is.
Most már várom, hogy mikor fogy el, mert azért elhasználom, tényleg jó az INCI-je.
Többet nem fogok ilyet venni, hiszen nem éri meg, ha avas szaga van (ami miatt már nem kellemes és nem is szeretem használni) és még drága is.
Másnak lehet, hogy tetszik vagy jó is, de számomra csalódás volt.
Azt nem tudom megmondani, hogy kismamaként milyen lehet avas szagú terméket a hasamra kenni, mert én nem vagyok kismama.

2016. 09. 23.

Ha ezt a lotion-t sima testápolónak vesszük, akkor egész drága (már drogériás szinten, a többi termékhez viszonyítva), de ha úgy vesszük, hogy ez egy speciális lotion (és így hirdeti a Rossmann), akkor viszont megéri az árát.
Eddig csak néha használtam, de Mina-hoz hasonlóan nálam is volt egy kis hűsítő érzés, illetve a viszkető bőrre és feszülésre is kellemes kenni.
Kicsit sűrű, ennek ellenére nem nehéz oszlatni.
Szotyi-szaga van.
Hűvösebb őszre és téli napokra tartogatom. Nyáron nem akartam a melegben ilyen sűrű krémet használni.
Az olaj verzió használata mellett nálam viszketés lépett fel, talán az olajtól, talán nem.

A lotion használata után a bőröm selymesebb volt, szóval szimpatikus a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 14.

Update:

3-4 terméket használok most a testem felületén (a deo-t most nem veszem ide).

(2016. 11. 11)

A boltban még jónak tűnt, elsőre itthon is.
Másnak lehet, hogy tetszik vagy jó is, de számomra csalódás volt.

2016. 09. 23.

Kicsit sűrű, ennek ellenére nem nehéz oszlatni.
Szotyi-szaga van.

A lotion használata után a bőröm selymesebb volt, szóval szimpatikus a termék.

Linda0222

2016. július 24.

Terhességem 3. hónapjától használom leginkább a mell és has tájékára minden este. Hamar beszívódik és eddig nincs stria...😊Egy hónapos használat mellett. Sokáig tart és olcsó! Ajálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

mina2020

2016. július 2.

A terhességem felétől használom nagyjából, amikor elkezdtek megjelenni a csíkok. Először az Eucerint vettem, de nyár van, attól meg melegem van és úgy tűnt, hogy a csíkok nem hogy múlnának, de még erősödnek...Úgyhogy helyette kezdtem ezt használni, reggel és este. Az illata jó, kicsit sűrű, elég nehezen szívódik fel (de nem sietek sehova :)) Egy kicsit ragadok is utána de nem vészes. Ami viszont fontos, hogy hűsít is és nagyon kellemes érzés ezen kívül pedig a viszketést is mindig elmulasztja. Mivel a terhességi csíkokban nem látok változást (rosszabbak se lettek, ez igaz) ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

telelle

2016. május 17.

Már meglévő fogyási/hízási csíkjaimra vettem, hátha kezd velük valamit (csodát persze nem vártam). Nem is csak azért, mert csúnya hanem úgy vettem észre, hogy a striáknál érzékenyebb a bőr, ezen akartam igazán változtatni. Illata és állaga kellemes, jól eloszlatható, egy picit mondjuk ragadós marad utána a bőr. Nem kentem rendszeresen, de mintha így is halványodtak volna a csíkok, néha pedig sima testápolónak használom és úgy is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

rekus89

2015. június 4.

Azt mondják a nagyokosok, hogy a genetikán múlik főleg, hogy lesznek-e csíkjaid vagy sem. ? Megmondom őszintén, nem igazán hiszek abban, hogy egy testápoló megelőzheti/eltüntetheti a csíkokat, én azért vettem, mert az elején eléggé száradt a bőröm, szerettem volna olyan kencét, ami nincs tele minden sz*rral. ;) Erre a célra tökéletes! Egyébként meg, ha a csík jönni akar, akkor jön is, de minden megközelítés kérdése: jelzi, hogy anyuka vagy, ami pedig a legjobb dolog és megszépít. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Dana1983

2015. május 23.

Hát, én is szorgalmasan kentem a hasam ezzel a testápolóval (terhességem elejétől kezdve), mégis lettek csíkjaim. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 23.

manitia

2015. február 19.

Imádom, habár a csíkjaimmal semmit sem csinál viszont ez az első testápoló, ami elmulasztja a fürdés utáni erős viszketésemet. Nagyszerűen hidratál. :) Tipikus esete a "nem erre vettem, de mivel elfogyott a sima testápolóm elhasználom, amíg nem veszek másikat" szerencsének. Mondhatom, hogy azóta is ezt használom testápolónak. *-*

Update: nagyon sokat javított a bőröm állapotán, főleg a lábamon volt szükség rá. Az az örökös szárazság...esténként fürdés után használom és néha másnap fürdés után úgy érzem mintha nem is kellene bekenni olyan puha még, de azért kenem tovább. Egyébként már újravettem! Amúgy már lila kupakos fehér aljú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Picipötty

2015. február 2.

Ugyan nem várok kisbabát, de túl vagyok 45 kiló mínuszon...el lehet képzelni, hogy számolatlan mennyiségű "zebracsík" jelent meg ez időszak alatt a kritikus helyeken. Ráadásul rájöttem, hiába a sok testvaj, jó minőségű testápoló- a bőröm hihetetlen sebességgel ki tudott száradni, rosszabb esetben ki is pattogzott és tele lettem viszkető foltokkal. Viszont...
Ez a testápoló csodát tett velem. Finom, púderes illatú, hamar beszívódik; akár 3 (!) napig nem szükséges kennem magam, a csíkok halványodnak és a combomon érzem, mintha feszesebb lesz a bőröm lassanként és a bónusz! A kezemen maradt krémet néha, önkéntelenül is az arcomon eldolgoztam. Az apró ráncok is elkezdtek kisimulni. :D Ezek után megérdemelt az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.