BaByliss

Ár:   2860 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krildy, az összetevőket feltöltötte: margareta, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Media Markt, Euronics, Expert, Auchan, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2999 Ft

• Azonnali csillogás
  • Selymesség
  • Alkoholmentesség
  • Nem ragacsos,
  • alkoholmentes, mely azonnal felszívódik a hajba, briliáns csillogást eredményez anélkül, hogy olajos, zsírost hatást keltene.
  • megvédi a hajat a káros környezeti hatásoktól, kemikáliáktól és a magas hő által okozott kiszáradástól,
  • hosszú ideig fejti ki hatását miközben csökkenti a haj hullámosságát, a töredezett, szálkás hajvégeket. Ideális minden hajtípusra.

Ár: 2999 Ft , Eladó: Alveolashop.com

CosmicLily

2019. december 9.

Ajándékba kaptam, és azonnal beleszerettem. Finom az illata, a hajam ragyog tőle, és sokat puhult (a hajam vastag szálú, sprőd, nagyon száraz). Biztosan megveszem magamnak, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

Szmacs

2019. december 4.

Sok hajvégápolót használtam már, de ez a legjobb ár-érték arányban éa minőségben, hatásfokban. Extra száraz, nagyon töredező hajvégeim a minden másnap történő használattól egészségesebbek és az illata is finom (diszkrét).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

Gigike

2019. augusztus 21.

Meg Amcsiba vettem ilyet eloszor, samponnal es a balzsamjaval egyutt. Beleszerettem az illatukba.. Aztan el is felejtettem hogy van meg az uveg aljan valamennyi.. Vettem ilyen olajat, olyat.. Rakosgattam felre oket par hasznalt utan, mert mindegyik xar volt.. Es ma megtalaltam azt a piciket, az illata, az allaga.. Reg volt mar, hogy haj olajtol ilyen szep csillogo, selymes lett a hajam, hianyzott. Ujravevos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Aylawitch

2017. május 14.

Fél év (nem rendszeres) használat után azt kell mondanom, hogy nem véletlenül aggasztott a szilikon tartalma.
:( Mondhatni mára már épp az ellenkező hatást érem el vele, mint az elején. Nem fogom újravásárolni, sőt, el is ajándékoztam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

corgicorgi

2016. július 7.

Nekem nagyon tetszik; finom az illata, puha és selymes lesz tőle a hajam, bár egy kicsit nekem nehezebben szívódik be (kb ha egy cseppnél többet használok, az olajos tapintás tovább megmarad).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Euts

2015. március 14.

Kb. másfél havonta járok hajat vágatni, mindig egy picikét, de sajnos nagyon hamar szárazzá válnak a hajvégeim. Az igaz, hogy kellemes illatú és gyorsan beszívódik, és nem száll a használata után a haj, de a hajvégeim ugyanolyan szárazak maradnak tőle. Próbáltam, hogy hajvégekre kicsit többet tenni óvatosan, majd másnap megismételtem, ugyanúgy beszívódott de száraz maradt. :( Nem zsírosít annyira, mint a natúr argánolaj, ha ésszel keni az ember a csillogást is megadja, szóval vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Xion7904

2013. szeptember 19.

Most szereztem be. Hú az illata valami csodás, első használat után, olyan érzés, mintha egy szalonból jöttem volna ki. Selymes, csillogó, ápolt megjelenés. Tényleg nem ragad. Ja és nem száll végre a hajam.
Megvettem ennek a sorozatnak a kondicionálóját is, írok majd róla! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Megvettem ennek a sorozatnak a kondicionálóját is, írok majd róla! :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol