Babylove

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2016. április 25.

Kategória:   Hidratáló krémek

Intenzív védelem: értékes, természetes összetevők. Nem tartalmaz színezéket és állati eredetű összetevőket.

HubertusB

2020. február 5.

Kisgyermekes szülőként elengedhetetlen kellék a téli időszakban. Kiválóan véd a szél és egyéb időjárási viszontagságok ellen. Kevés kell belőle,szépen el lehet oszlatni. A maradékból pedig az én arcomra is jut bőven. :)
Popsikrém sűrűségű,de ezáltal jól véd. Már babakortól lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Popsikrém sűrűségű,de ezáltal jól véd. Már babakortól lehet használni.

Heidi13

2019. augusztus 15.

Kézkrémként használom évek óta.Nekem télen nyáron cserepes a körömágyam.Ez kiválóan puhítja.Ahhoz, hogy hasson folyamatosan krémeznem kell, de akkor szuper.Az illata elképesztően jó.Csak ajánlani tudom száraz bőrű embereknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

redrick

2018. január 3.

Régi receptúrás elődöt váltotta, ami tavasszal elfogyott - azóta használom napi két-három alkalommal, táskába dobott alapvető, hasznos dolgok fakkban fellelhető kavalkád része. A kézfejem ápolt, nem szárad ki a nagyon szeles időben sem, testes, sűrűbb kézkrémként viselkedik, arcra túl olajos, de jól hidratál és viszonylag hamar beszívódik. Az illata visszafogott, kellemes, nem irritál a termék, télen-nyáron jól teljesít, nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Lillababa

2017. június 15.

Téli kézkrémnek szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Téli kézkrémnek szuper.

random

2016. július 14.

Nekem ez az éjszakai krémem, nyáron legtöbbször magában, tavasszal-ősszel egy-két csepp olajjal turbózva, télen pedig nappali is, ha huzamosabb ideig a szabadban vagyok. Emellett sikerrel használtam már cserepes szájra meg a sarkamra is. De szerintem csak azért használom ennyit, mert pofátlanul olcsó és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.