Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

moniiiii

2018. január 2.

A babám tiszta piros pötty lett tőle,pedig szeretem a márkát, szép összetevőik vannak általában és eddig egyik termékükkel sem volt problémánk,pedig sokmindent használunk tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

stella06

2017. augusztus 25.

Felnőtt bőrre ekcéma, bőrszárazság esetén remek. Jó sok, nem drága, enyhe púderes illata van. Nekem tetszik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

szawai

2017. július 30.

Kézkrémnek vettem. Sűrű, ragacsos, nehezen beszívódó.Puhít, de nincs tartós hatása. Lehet, hogy tényleg popsikrémnek való?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

k001

2017. január 3.

Nekem idáig csak ez a krém jött be arcra, testre is. Fürdés után használom, szárazra törölközök, és utána rögtön bekenem magam, így elkenni se olyan nehéz, de nem csinálok belőle ügyet, ha nem sikerül egyenletesen. Arcra vastagon kenem fel, hogy beigya a bőr, és lefekvés előtt letörlöm a felesleget papírzsebkendővel. Nem csíp, nem szárít, nem pirosít ki, inkább nyugtat, segíti a sebgyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Kesudio

2016. december 12.

Kicsit hasonlít a tubusos babylove-os testápoló tejre. Ennek jobban tetszik a csomagolása, szerintem praktikusabb, könnyebb használni, egy csepp sem veszik kárba és kis helyen elfér, akár táskában is. Az illata a testápoló tejjel ellentétben tetszik. Ez a krém is nagyszerűen hidratál, és pihe-puha lesz tőle a bőr. Állaga sűrűbb, mint a testápoló tejé, testesebb, zsírosabb krém, ezért kicsit nehezebb kenni, de ugyanúgy beszívódik a bőrbe, csak kicsit több idő kell neki. Szeretem használni, már többször újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

majtika32

2015. április 18.

A hatása jó, illata jó, de mivel sűrű az állaga nagyon gyorsan fogy. Ja és olcsó, olyan 400-500 Ft

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Zaynab

2015. március 8.

Nagyon jó krém. Engem az illata kissé zavar, mert erősnek érzem.

Lányok!

Ezeket a babakrémeket nem szabad az arcotokra kenni, mivel komedogének az első helyeken szereplő összetevők, hiszen pálmaolajból vannak kivonva.
Rengeteg nő leírta a különféle babakrémes termékeknél hogy magukra kenték és pattanásosak/aknésak/mitteszeresek lettek és lepontozták a terméket.

Ez hiba, mivel a termék:

1) nem felnőttek arcára van.
2) a felnőttek testén lehet használni, ezt sokszor a gyártó meg is említi a leírásban, de arcra csak gyerekeknek lehet.
3) nem a termék hibája hogy egy felnőtt nő nem úgy használja ahogyan kellene és emiatt nem kellene a krémet lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 8.

Nagyon jó krém. Engem az illata kissé zavar, mert erősnek érzem.

Lányok!

Ez hiba, mivel a termék:

1) nem felnőttek arcára van.

katica131

2015. március 2.

Nagyon jó! A száraz kezemre használom, és ez a krém tényleg teljesen zseniális:)nagyon jól ápol,kellemes illata van, és olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

HDR

2015. január 4.

Príma!
Barátnőm javaslatára kezdtük el használni.
A babám bőre hámlani kezdett (kezdő szülőnek "frankó" tanács gyerekorvostól) és ez a krém gyorsan helyre hozta.
Most a hidegben a férjem is ezt használja a kézfejére.
Egy tégely a gyerek nyolcadikos ballagásáig is elég lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Príma!
Barátnőm javaslatára kezdtük el használni.
Most a hidegben a férjem is ezt használja a kézfejére.
Egy tégely a gyerek nyolcadikos ballagásáig is elég lenne.

GI85

2014. március 28.

Na én most meglepődtem... Mi babapopsira használtuk. A hátulján magyarul a kis címke azt írja, hogy babaápoló krém. És eszembe sem jutott, hogy másra is használjam. :D De a popóra nem igazán jött be. Túl vizes popsikrémnek és marha hideg. Védeni védett, de a zöld tégelyesre tértünk át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol