Babylove

Ár:   160 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult változat!

Értékes növényi olajokkal, gyengéden tisztítja az érzékeny bababőrt. Ideális felnőtteknek is. Kamilla kivonattal és jojbaolajjal.

tara95

2020. szeptember 18.

Nagy szappanosként egyből kettőt vettem, sajnos még életemben nem volt ennyire rossz tapasztalatom. Nemhogy picit hidratálna, rommá szárít, ahol éri a bőröm, ott ekcémás leszek (még a hátam közepén is??!!!), úgy viszketek tőle mintha muszáj lenne. Borzasztó csalódás, el sem tudom képzelni, babáknál mit produkál...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

chiocciola

2020. július 23.

semleges illat, nem szárít, nagyon szeretem, kézmosásra csak ezt fogom venni. Ahogy Fluor Tomi mondaná, lehet vele játszani sohavégetnemérőset, mert nagyon lassan fogy, és gyönyörűen tartja az alakját egész a legvégéig, nem esik szét, nem olvad

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

dorqaap

2020. május 31.

Update: a megújult verzió teljesen illatmentes (bár én szerettem a kellemes babaillatát), és valahogy még krémesebb lett. Papírcsomagolása is megváltozott kicsit, és a formája is. DE még mindig ez az egyik kedvenc szappan, ami mindig van itthon. Szuper!
Nem gyerekre, saját használatra vettem, és imádom! nekem tetszik a visszafogott illata, jól habzik, sokáig elég, szépen tisztít, nem szárít, és még az ára is fantasztikus. újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Ancsuk

2018. július 27.

Teljesen rászoktam a szappanokra, pedig régebben nagy tusfürdő rajongó voltam. Számomra enyhe kellemes illata van és úgy vettem észre, hogy engem nem szárít sőt puha utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Évia

2018. június 1.

Szerintem egy kisbabáknak való szappanhoz képest nagyon erős az illata és a benne lévő alkohol miatt eléggé szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

eventually

2018. május 16.

Kipróbáltam ezt a szappant, mert nekem sajnos a Babydream-es szárította a bőrömet, így átálltam erre végleg. Ez teljesen jó, nem szárít, merem mindenhova használni. Csak jó tulajdonságai vannak: az ára, állaga, hatása tökéletes. Maradjon csak ilyen :)

Update: Csak fürdéshez merem használni, mert az arcomon ez is pattanásokat okozott, mint a Babydreames, pedig amúgy egyáltalán nem vagyok pattanásos bőrű, viszont most kirügyeztem mint szoktam volt 14 éves koromban. Sajnálom, pedig örültem volna neki, ha van egy olyan szappan, amit tudok az arcomra is használni. Egyébként fürdéshez ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

hamamelis

2018. április 11.

Olcsó, nem mállik szét, finom illata van, mi kézmosáshoz használjuk, fürdéshez nem használok szappant, kézre szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

redrick

2018. március 20.

Megtaláltam a szappant, amit kerestem! A termék teljes áron is remek vétel, árcsökkentés esetén pedig kihagyhatatlan, így nem kérette magát tovább, egyből a kosárban landolt. Nos, ezzel a szappannal kellett volna kezdeni az elfogyott háziszappan hiánypótlását, mindent tud, amit drágább és nívósabb ipari társai nem; nem szárít, kiválóan hidratál és tisztít, diszkrét illata van. Gazdaságos, pár csepp víztől nem oldódik világgá az egész, ár-érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Brygo

2017. november 20.

Ezért a pénzért csodaszer...
Nekem tusoláshoz, arc- és kézmosáshoz is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Ezért a pénzért csodaszer...
Nekem tusoláshoz, arc- és kézmosáshoz is tökéletes.

Helene

2017. szeptember 30.

Update 2017. szeptember 30.

Kipróbáltam fürdésre/tusoláshoz is, arra is tökéletesen bevált. Szintén nem szárította ki a bőrt, hanem ugyanazokat tapasztaltam mint kézmosásnál. Puha, lágy tapintású, hidratált bőrt. Ránézésre is sokkal szebbnek tűnt a bőröm fürdés után. Egy biztos, hogy újravevős lesz ez a szappan :) Hiszen egyáltalán nem drága, bőven megéri az árát. Mindenki akinek érzékeny a bőre vagy csak kíméletes szappant szeretne, adjon egy esélyt ennek a szappannak, próbálja ki ;)

2017. szeptember 27

A Dove argánolajos szappan után vettem ezt, mivel az pár használat után kiütéseket okozott és a kukába landolt.

Már az első használat után javulást láttam, elhalványodtak a piros kiütések nyomai és rá a második napra ez a szappan teljesen eltüntette a kiütéseket. :)
Napi többszöri használat mellett sem szárítja a ki a kezemet, hanem puha, lágy tapintású hidratáltak a kezeim. Egyszerűen imádom. Kézmosásra nem is tudnék kitalálni jobb szappant. A jó tapasztalaton felbuzdulva azon gondolkodom hogy lehet hogy kipróbálom fürdésre is. Majd jövök frissíteni, hogy milyen tapasztalatom volt akkor ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Update 2017. szeptember 30.

2017. szeptember 27

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract