Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2014. december 8.

Kategória:   Szappanok

Értékes természetes összetevők. Színezék- és tartósítószermentes. Nem tartalmaz paraffinolajat, ásványi olaj alapú- és állati összetevőket.

A kamilla kivonat bőrnyugtató és gyulladáscsökkentő hatású.

A jojobaolaj védi a bőrt a kiszáradástól.

Holdfény

2015. január 1.

Nagyon jó kis szappan ez. Egyszerű, tiszta, kellemes, szinte natúr illatú, egy kis kamillás beütéssel. Nagyon szeretem használni! Az egyszerűségében rejlik a nagyszerűsége, több ehhez hasonló termék kellene a polcokra. Ár-érték arányban kimagaslóan jó, mert minőséginek tartom, és mindössze 160 Ft körül mozog. Istenien puha tőle a bőröm, tényleg szuper. Mindenképp 5 csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

HDR

2014. december 29.

Ezt és a Babydream szappant használom, épp mikor melyik boltba megyek és tankolok fel. Bármilyen tusfürdőtől viszketek és vörös foltos leszek, lehet az über szuper szenzitív vagy babáknak való...bármi, de ettől nem. Lehet, hogy szárít, de alapból testápolózom magam, úgyhogy ez a gond így megoldva. Persze a testápoló sem mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Shennny

2014. július 4.

Nekem nincs igazán száraz bőröm, csak érzékeny és borzalmasan szárít ez a szappan! Én csak arcmosónak tudom hazsnálni, de ígyis égeti a szemem utána pedig muszáj a hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Morsolya

2014. április 18.

Sajnos nálunk sem vált be, még kézmosónak sem, mert nagyon szárít! Kár, mert finom az illata, egész jók az összetevői és az ára. Érzékeny, száraz bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

Odrienn

2014. április 5.

Kb 6 hónapja használom,az elején nagyon jó volt, aztán elkezdtem tüsszögni tőle (ezt sem gondoltam volna, hogy arcmosás közben szappantól tüsszögjek). Pozitívum, hogy szépen tisztít, egész jól leszedi a sminket, nem szárítja túlságosan a bőrömet. Csak ez a tüsszögés nagyon bosszantó, egy idő után "féltem" használni. Végül kézmosó szappan lett, annak még elmegy, de többet nem fogok ilyent venni az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

garden32

2014. január 24.

Először is szeretném megköszönni gizidilinek a folyékony szappan elkészítésének megosztását. Kipróbáltam, és nagyszerűen működik! Mi csak kézmosásra használjuk, tökéletesen bevált. Szépen tisztít, enyhe illata van, és kifejezetten imádom,hogy nem kell állandóan folyékony szappant venni, mert hatalmas mennyiség. Először furcsa volt, hogy "nyikorgósra" tisztította a kezemet, de legalább érzem,hogy csinál is valamit. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

landi

2014. január 22.

Sajnos nagyon szárít...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Sajnos nagyon szárít...

Fubuki

2013. október 14.

A 'Johnson's Baby Szappan Mézkivonattal' című katasztrófa után próbáltam ezt.Én csak arcmosásra használom,de annak tökéletes.Szépen tisztít,leszedi a sminket,nem jönnek elő a gonosz kis pattanások másnapra és a szememet sem csípi.Ja és fincsi illata van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

kitty06

2013. október 8.

Sajnos szárítja a bőröm :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Sajnos szárítja a bőröm :(

jégvirág

2013. szeptember 4.

Nem vagyok nagyon megelégedve ezzel a szappannal, hiába a szép összetevők :(. Csak kézmosásra használom, szárítja a kezemet + hamar szétmállik (pedig nem ázik vízben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.