Babylove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankaa, Módosítva: 2015. május 16.

Kategória:   Tusfürdők

Nem tartalmaz szinezéket, tartósítószert, szappant, paraffin olajat, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

A Babylove "Jó éjt" fürdető szappanmentes összetevői gyengéden tisztítják az érzékeny bababőrt. A kellemes levendula illat segíthet a babának a nyugodt elalvásban. Ideális érzékeny bőrű felnőttek számára is. Ph-semleges.

Enca

2019. március 13.

Szeretem az illatát, baba bőre szép maradt, leszedi a koszt is. Újra nem veszem, de csak amiatt, h illatositott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Pyross

2017. május 3.

Nagyon rossz az illata. Alig habzik. Nem irritál. Többet nem veszem meg, most is a férjem hozta haza. Az ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

rose

2015. március 16.

A Rossmann hasonló fürdetőjéből legalább négy flakonnal elhasználtam, de úgy gondoltam, kipróbálom, mit tud a konkurencia. Nekem csalódás volt, nem tetszik az illata, túl folyós, nehezen habzik, alig várom, hogy elfogyjon, és újravehessem a másikat. Hozzáteszem, nem irritálta a bőrömet, hajmosásra viszont egyáltalán nem vált be, persze nem is az én hajamra van kitalálva. Összességében közepes, talán ha ezt próbáltam volna először, más lenne a véleményem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. január 16.

Imádom, hogy nem szárít, szépek az összetevői és illatos... Filléres csodaszer kategória, mint minden Babylove fürdőkozmetikum

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 16.

ANDREAA

2014. szeptember 21.

A kókusz mellett minden csupa levendula illatú nàlunk otthon :) Ennek a habfürdőnek pedig elképesztő finom levendula illata van, nem mű egyàltalán, aromaterápiás. Már a negyedik flakonnal hasznàlom el, viszont nem minden nap fürdök vele, mert pár nap utàn picit szárítja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 21.

forraine.timea

2014. június 12.

Évek óta ezt használjuk és a kamillás fürdetőt, mindkettővel nagyon elégedettek vagyunk, ahogyan a többi Babylove termékkel is. Ár-érték arányban verhetetlen, nem szárítja a bőrt és elég gazdaságos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

2014. április 23.

Ezt és a kamillás változatot szoktam venni, mindkettővel meg vagyok elégedve, jó ár-érték arány, a gyerekek bőre nem száraz utána, jó az illata. Többet nem nagyon tudok mondani. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

francais

2014. március 26.

Könnyen zsírosodó vékony szálú hajam van és hosszú, annyit tudott mint bármelyik drogériás agyonreklámozott sampon.
Nagy előnye viszont, hogy szépen megnyugtatta a fejbőrömet, mivel már igen sok márkától vakaróztam és égett a hajam töve...
Nem tudom mennyire válik majd be samponként, később update /zsírosít, stb/.
Az illata viszont 5+5 pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Nem tudom mennyire válik majd be samponként, később update /zsírosít, stb/.
Az illata viszont 5+5 pont!

vador

2013. augusztus 29.

Jó illatú, jó áron van és puha, illatos bőrt hagy maga után, egyedül a kicsit folyós állagába tudnék belekötni, de az sem vészes.
Majd teszek egy kört hajmosás témában is, de így is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Majd teszek egy kört hajmosás témában is, de így is 5*.

feilixia

2013. június 12.

Az illata nekem kicsit műanyagosnak tűnik, de meg lehet szeretni. Extra gyorsan zsírosodó hajam van, naponta mosom, úgyhogy ez tűnt a legjobb kímélő megoldásnak. Tök jól habzik, alaposan tisztít, mégsem érzem azt utána, hogy sikít a hajam a balzsamért, mint a "rendes" samponoknál. (Almaecetes vízzel azért átöblítem, és kész is, napról napra szebb lesz. :) ) Ha már megvan, bevetettem tusfürdőnek, a bőröm is szereti. Ár-érték arányban kiváló, pluszpont jár azért, hogy kettő-az-egyben lehet használni, így egy flakonnal kevesebb éktelenkedik a fürdőmben, az irtó cuki babás kép meg csak emeli az élményt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA