Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2016. január 17.

Kategória:   Egyéb

Nem tartalmaz színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket, valamint paraffin olajat. Bio körömvirág- és kamilla kivonattal, valamint cinkoxiddal.

renataH

2016. január 17.

Én ezt használom mindkét gyerekemnél születésük óta. Nagyon jó popsikrém, soha sem volt semmi gond egyik babám bőrével sem. Jók az összetevői és az ára is barátságos. Egyébként továbbra is gyártják csak másik baba fotója van a dobozán :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

ingyombingyom

2015. november 8.

Nem rendeltetésszerűen használom. Lányom atópiás dermatitise télen mindig erősödik és nagyon fontos a megfelő hidratálás. Keresve sem találnék jobbat ennék, jó ár, jó összetétel , szuper! Főleg a kézfeje száraz ilyenkor , de szoktam néha a térdére, lábfejére is kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 8.

bizsuka

2015. január 14.

A jó vélemények hatására vettem meg, már pár hete használom, így azt hiszem már véleményt tudok róla mondani. Így télen az orrom és az állam körül száraz, piros foltok jelentek meg, gondoltam ez jó lehet rá, de nekem egyáltalán nem tett vele semmit :( Mikor kenem, sűrű, fehér állaga miatt mindig azt gondolom, hogy na ezt aztán nem fogja beszívni a bőröm, de reggelre mindig ugyanolyan száraz, mint mielőtt felkentem :( Én nem vettem észre semmilyen hidratáló hatást és a pirosságot sem húzta le nekem :( Sőt még pattanást is okozott az orrom körül, ahol egyébként nem szokott lenni soha :( Még próbálkozom vele, más bőrterületre hátha beválik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

jana lukács

2014. június 25.

Igaz, hogy nem rendeltetésszerűen használom, de nagyon jó kis krémnek tartom. Az arcon az apró hámsérüléseket, szépen lehet vele kezelni. Gyakori orrfújáskor (allergia miatt) kipirosodott orrot is szépen rendbe hozza. Szőrtelenítés után, a piros pöttyök is eltűnnek. Szeretem az illatát is. Jól felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Mindig van belőle itthon és biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 25.

beautifullife

2014. január 28.

A hormonális változástól kialakult pattanásoknak már nyoma sincs.. vagyis de. Pont nyomok vannak a pattanások helyett. Azok a gonosz piros, barna foltok,amik irtó lassan gyógyulnak és ilyen téli hidegben még be is lilulnak kedvük szerint. Szóval ezeket szeretném eltüntetni,de mivel érzékeny a bőröm, ezért kevés dolgot tolerál. A Sudocrem is a kukában fogja végezni a kőolajszármazékai miatt.
Erre esett a választásom, nem is tudom igazából miért. Azt hiszem a panthenolos változat és közte vaciláltam, de azt nem találtam,így ő került a kosárba. A Babylove termékek beváltak, jók az összetevők, érzékeny bőrre szuperek, a kamilla és körömvirág minden bizonnyal segíti a gyógyulást, de igazság szerint józan paraszti ésszel abból indultam ki,hogy ha a sudocrem, ami szintén popsikrém, ajánlott ilyen célokra, akkor egy másik ilyen krém is nyilván szuperálni fog.
Akkor jöjjenek a tapasztalatok. Nem használom régóta, és nem is minden nap,mert nehézkesen szívódik be. Picit zsíros krém, ezért egy nagyon pici csöppnyi elég a két arcfélre és akár az állra is. Az orromra és a homlokomra nem kentem,mert ott kevésbé száraz a bőröm és félő, hogy eltömíti a pórusokat. Amit észleltem,hogy puha lett a bőröm, és lassacskán, de gyógyítja a foltokat,nyugtatja a bőrt. Tisztában vagyok vele,hogy sok idő kell nekik,mert volt már egyszer egy pattis időszakom,ami sokkal durvább volt,úgyhogy remélem most gyorsabb lesz a gyógyulás.
Nagyon jó érzés,hogy nincs tele minden vacakkal és az ára pedig rendkívül kedvező, mert nincs ezer forint (olyan 700-ra emlékszem) és nagyon sokáig elég lesz.
Ha majd elmúlnak a panaszaim, szerintem nem veszem újra,pedig könyökre, száraz kézre,náthától kiszáradt orra,szájra is bevált. Egyszerűen csak a foltok eltüntetésére vettem, azon kívül pedig nem tudnám felhasználni idő előtt.
Szuper termék, és bár én nem rendeltetés szerűen használtam,bátran ajánlom. :)

Azt kihagytam,hogy aki hozzám hasonlóan arcra használná,az csak is éjszaka,mert nem egy láthatatlan viselet. Bár a Sudocremet is használják sokan nappalra - a mai napig nem győzöm felfogni hogyan- szerintem azt, és ezt se kéne,mert nem hagyja szellőzni a bőrt,akármilyen száraz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Szuper termék, és bár én nem rendeltetés szerűen használtam,bátran ajánlom. :)

Barack

2013. augusztus 24.

Telente a kisfiam arcbőre a szája körül, valamint a kézfején a bőr hajlamos a kiszáradásra, ha nem figyelnénk száraz, piros foltok lennének rajta. Minden reggel és este ezzel kenjük, és az óvodába is viszi magával, hogy szükség esetén kéznél legyen. Nagyon jó, mert segít a megelőzésben, és ha eldurvul a helyzet 2-3 használat már látványos eredményt hoz. Nem csípi még az irritált bőrt sem, finom az illata, képez egy védőréteget a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Aisha

2013. augusztus 4.

Szuper popsikrem, ekcemas es irritalt borre is kivalo. Nagyon szeretjuk, nagyon hasznos, nagyon jo aron. Keves kell belole, az illata is tetszik es allagahoz kepest felkenve abszolut nem hagy zsiros erzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

huncutka

2013. április 24.

Nagyon kellemes illata van! Bevált amikor az orrom kipirosodott, a sok orrfújástól (kb pár óra alatt elmúlt)és este kézkrémnek is nagyon jó volt, mert regenerálta reggelre. Alvás közben kicsit sem zavaró az illat. A krém maga fehér, nagyon kevés is elég és elkenve már nem is látszik. Nem hagy zsíros érzetet. A bőröm pedig szebb lesz tőle.
Frissítés:
Leégett az arcom főleg az orrom, éjszakára arckrémként használtam, reggelre egész elmúlt a pirosság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Frissítés:

lujzi

2013. április 23.

korábban az alverde popsikrémet használtuk, de mostanában nem lehetett kapni, így kipróbáltuk ezt. mondhatom, nagyon meg vagyunk vele elégedve: könnyen kenhető krém, normális összetevők, alacsony ár. megszerettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

vszidonia

2013. január 2.

Kellemes, könnyen kenhető popsikrém, és szuperül teljesíti a feladatát. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin, Glycerin