Babylove

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdianav, Módosítva: 2016. augusztus 20.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A babylove babasampon különösen gyengéden és kíméletesen tisztítja a baba haját bőrbarát, szappanmentes összetevőivel. Értékes, természetes összetevők. Nem tartalmaz színezéket, paraffinolajat, állati eredetű összetevőket, valamint szappant. Ph - bőrsemleges. A kamillakivonat ápolja és nyugtatja a baba érzékeny fejbőrét. A panthenol megvédi a fejbőrt a kiszáradástól. Felnőttek számára is alkalmas mindennapi használatra.

Aanyta

2019. június 4.

Kellően habzik, finom az illata, jó puha lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Kellően habzik, finom az illata, jó puha lesz tőle a haj.

Zoana

2019. május 26.

Egy ideig használt a viszkedő zsíros fejbőrömre de valahogyan immunissá vált már a bőröm rá pedig azt hittem találok egy olyan terméket ami nagyon olcsó és használ hosszú távon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Beatrix88

2018. május 17.

Fodrász ajánlotta a páromnak és nekem is, hogy a korpás, viszkető fejbőrünkön segíteni fog. Hát nem...söt, vastagon száraz, korparéteg lett töle, mindkettönknek. Gondoltam majd többszöri használat során előjön jótékony hatása. Tévedtem. Egyszerre képes gubancolni, szárítani és zsírossá is tenni a hajamat😃 szóval a felnöttek is hadználhatják rész nálunk nem váltotta be az ígéretét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

kicsidiocska

2018. március 20.

Mályvás illatút használok a gyerekeimnek. Jól habzik a puha gyerekhajon, kellemes illatú, napokig érezni a hajukon az illatot. Párszor én is kipróbáltam, nálam is kellően habzott, jól tisztított, de az illat már nem volt tartós. Szépek az összetevői és baráti az ára. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Fancsikacsika

2018. január 9.

Ez olyan semmilyen. Illata nem igen van neki. A kisgyerekeknek jó, bár nagy tisztító hatása nincsen. Sajnos még nem találtam jó sampont gyerekeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Gina398

2017. március 17.

Sminklemosásra használom nap mint nap és ecsettisztitásra. Mindkét dologhoz tökéletes. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

pfk

2017. január 2.

Gyerekekre tökéletes, nem habzik annyira m egy normál sampon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Gyerekekre tökéletes, nem habzik annyira m egy normál sampon.

0bikbik0

2016. július 31.

Olcsó sampont kerestem ecsettisztításra, ez volt a legolcsóbb, mikor kerestem. Ecsettisztításra tökéletes :-) Ezt a funkcióját tudom értékelni csak...
Nyilván kipróbáltam hajmosásra is, nekem arra sajnos nem vált be. Szerencsére nincsenek fejbőrproblémáim, de használata után viszont kifejezetten száraz volt a fejbőröm. Semmi tartása nem lesz a hajamnak, és mintha a hajvégeimet is szárítaná. (Nézem az összetevőit, lehet, hogy a minimális kamilla, ami benne van? Nekem minden kamillás cucc tönkrevágja a bőrömet, rendkívül szárít.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Milka

2016. július 28.

A mályvás változat van meg. Az ára baráti, ez tény. Különösebben nem habzik, kétszeri mosás után sem kelti a frissen mosott haj élményét még vizes állapotban. Tény, hogy balzsam nélkül is viszonylag könnyen kifésülhető. Az én vékony szálú hajam eléggé lelapul szárítás után, szerintem a zsírosodást sem gátolja. Nem tartozom a célközönségbe, lehet, hogy babák esetében kiválóan működik. Az illata kellemes, visszafogott, valóban felismerhető benne a mályva. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Nymphea

2016. július 19.

Már az újabb változatot (mályvás, lila virággal flakonon) sikerült megkaparintanom. NAGYON-NAGYON finom az illata, és az ára is elég baráti. Nem nehezíti el a hajat, bár a szokottól kevésbé habzik, így másabb vele a hajmosás is. Még csak egyszer próbáltam, de frissnek és tisztának éreztem utána a fürtjeimet. Szerintem zeljesen megéri az árát. ;)

Azóta is töretlen a bizalmam felé, igaz a zsírosodással nem bírkózik meg, ezért nem hibáztathatom, hiszen ez babáknak készült termék. Sok eddig próbált termék után azt hiszem az SLS mentessége miatt nem okoz irritációt, viszketést. Szeretek ezzel hajat mosni, azt hiszem újraveszem. Az illata nagyon finom, még mindig, sajnos ez hajon kevésbé érződik. 400 ft-ért teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.