Babylove

Ár:   249 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 12.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• melltörlő kendő szoptatás idejére
  • Különösen gyengéd ápolás és tisztítás
  • Természetes összetevőkkel
  • Illatanyag-, alkohol- és színezőanyagmentes

eeeee

2019. február 7.

Nagy méretű, kellően nedves, illatmentes. Bátran törlöm meg vele a mellem mielőtt megetetem a babámat, mert nem tartalmaz káros anyagot és nem szöszöl. Az arcocskáját és a kezét is ezzel szoktam megtörölni evés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Gigi81

2018. február 13.

Nagyon jó, a kendők nagyok és nedvesek, nem hagynak ragacsos érzetet, illatmentesek. A baba kezét és arcát is rendszeresen ezzel törlőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate