Babylove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gretahegedus1991, Módosítva: 2019. szeptember 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A kényeztető és ápoló masszázsbalzsam hatékonyan száll szembe a terhességi csíkokkal, miközben gyengéden táplálja a bőrt. Gazdag receptúrája Q10-koenzimmel és sheavajjal rugalmasabbá és feszesebbé teszi, hidratálja és intenzíven ápolja a bőrt.

Nem tartalmaz színezőanyagot, illetve ásványi, paraffin- és szilikonolajokat.

gretahegedus1991

2019. szeptember 3.

Annyira "friss és ropogós" a termék, hogy a hölgy a DM-ben elsőnek az alsó fiókba tette be, majd amikor Stria elleni krém után érdeklődtem, segítőkészen elővette, és mondta, hogy még nincs helye a polcon.

Én töltöttem fel a termékeket, néztem az összetevőket, nem rossz, nem várok tőle túl sokat, de próbálok mindent kipróbálni, mert sajnos nem úsztam meg a terhességi csíkokat, annak ellenére, hogy folyamatosan kentem magam a Bioilal, azt is használom reggel este, de gondoltam nap közben amikor feszül a hasam valami mást is kipróbálok. Ha nem látok javulást, jön a Vichy. Azért gyorsabban beszívódó krém, mint a bioil, abban azt nem szeretem, hogy büdös, és nehezen szárad. Szerintem ár-érték arányban nem lehet olyan rossz ez a krém. Első körben egy 4 csillag, de csak azért, mert én a drogériás termékekben nem hiszek (kivéve a komolyabb, drogériában is kapható márkák) aztán egy hét mulva beszámolok ismét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin