Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Egyéb

Biolipidekkel, bio kamilla kivonattal és panthenollal.

PetraRéka

2014. október 10.

Nagyon jó minőségű termék.Összetevők és ára miatt 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Nagyon jó minőségű termék.Összetevők és ára miatt 4 pont.

hulcsi

2014. január 22.

kellemes az illata, kellően nedves a tetején is, nem csak az alján, elég vastag, 1 is elég belőle peluscserénél.Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

dorcsiii

2013. október 20.

Ez a második kedvenc törlőkendőm a Babylove (fehér) sensitive után! Jó összetevők, kellően vastag, nedves.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

dorcus89

2013. október 13.

Már sokadszor veszem újra, legutóbb duplán volt csomagolva és 400 körüli áron. Eddig csak ezt a sárgát vettem, szóval viszonyítási alapon nincs, de nem akartam váltani mert bevált. Az utolsó törlőkendők is nedvesek, nem szárad ki, pedig nem használom gyorsan. Jó pár hónapig elég, általában hónaljam-arcom-kezem törlöm át vele. Sminklemosónak is jó, mert nem szakad az anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

lujzi

2013. május 25.

bár a sensitiv verziót szoktam venni, most ez volt akciós. azt hittem, mindegy, hogy melyik babylove törlőkendőt választom, de nem: sajnos ez sokkal kevésbé van átitatva, mint a többi, így aztán a pelusozásnál nem mindig váltja be a hozzá fűzött reményeket. azzal együtt nem rossz, de van nála jobb a márkában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

zsoxcore

2013. május 11.

Sminkeltávolításra használom. Finom, nem tolakodó illata van, az anyaga is pont jó. Nem túl vastag, nem túl vékony, és elég nedves. Megvagyok elégedve vele, bár nálam egy nedves törlőkendő sem távolította el maradéktalanul a sminket, tény, hogy nem ez a dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

cicatapmancs

2013. április 3.

Nem "rendeltetésszerűen" használom, csak kéztörlőnek, mindig van a táskámban. Ilyen célra tökéletesen megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Rityy

2013. március 15.

Nekem nagyon tetszik. Pont jó a mérete, 1 max 2 db-al meg lehet oldani a pelenkázást. Jók az összetevők, sőt jobbak mint némelyik márkás!!!! :-)
Felbontás előtt érdemes kicsit megnyomkodni, "meggyúrni" a csomagot, így eloszlik a krém és a tetején is elég nedvesek lesznek a kendők. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Szofi

2013. február 23.

Szerintem pont kellően nedves, arctisztításra is jó, amikor lusta vagyok, és arra is jó, amire ki lett találva. Az árát bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Joan

2013. február 7.

Szép összetevők, semleges illat, megfelelő méret és nedvesség, csak ezt veszem, ja és olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol