Babylove

Ár:   279 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. február 3.

Kategória:   Egyéb

A pelenkában lévő nedvesség miatt a bőr a pelenkaterületen különleges ápolást igényel. A pelenkakiütés elleni krém magas cinktartalma révén ápolja és védi a bőrt.

Andrea456

2018. október 10.

A krémet még mindig gyártják, kb. egy hónapja vettem 629 Ft-ért. Eredetileg a száraz kezemre szerettem volna kipróbálni, de mivel picit lassabban szívódik be, így másra használom. Néhány régebbi szőrtüszőgyulladást és heget kezdtem vele kenegetni és azóta szépen halványultak.
Pár napja észrevettem, hogy a szemem alatti bőr a hűvösebb idő miatt nagyon száraz, és este és reggel (a nappali krém mellé) bekentem vele. Kb. három használat után szépen helyrehozta, úgyhogy mostantól erre is használom. Egy szemkörnyékápolóhoz képest jóval olcsóbb és a mennyisége is többszöröse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

felicitas

2017. április 7.

Az illata enyhén kamillás, és tényleg sűrű. Egyszerűen nem kell vastagon kenni és nem kell mindig. Én ha érzem, hogy pelenkázáskor van a popsiján egy réteg, be se kenem. Jó krém, de a babám feneke, ahol összeér, gyorsan kipirosodik. Eddig csak a gyógyszertári előzte ezt meg, mert abban van bórsav. Amint váltottam másra, újra előjött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Erina

2017. január 29.

Kis tégelyt vettem, utazásokhoz a táskába, hogy ne kelljen mindig ki-be pakolni a baba cuccokat. Hát kinyitáskor olyan rossz volt az illata, hogy kapásból a kukában végezte. Még egyszeri kipróbálás miatt sem kentem be a babóm popsiját. Nem vétett semmit az a kis csöppség, hogy ilyen krémmel "büntessem". Ráadásul még a védőfóliát is alig tudtam lehúzni róla, nagyon sűrű és tömény krém volt. Ilyet soha többet......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Szabina911213

2017. január 29.

Csodálatos termék. Megdöbbenve olvasom, hogy már nem gyártják. Ez meglepő, mert kb 3 hónapja vásároltuk a sajátunkat és mintha azóta is láttam volna még a polcokon. Most fog elfogyni, remélem csak tévedés, és még lehet kapni...
A kisfiamnak jobban bevált, mint a Sudocream. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam! ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Szaffika

2016. május 26.

Ez valami szörnyű popsikrém. Az állaga iszonyat sűrű, nem lehet elkenni normálisan a baba popsiján. Hiába van jó árban, ha sz@r. Én ki is dobtam pár használat után. Nem kínlódok vele. Amúgy imádom a dm saját márkás termékeit, de ez leszerepelt. A rossmann-os ezerszer jobb ennél! Állagra és illatra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

szokenyul

2016. április 5.

Hirtelen jött indíttatásból vettem meg a kisfiamnak a popsijára. A dolgát teszi, bár nem vagyok tőle elájulva. Fura dolgokat profukált viszont és ha jól láttam ezt más is tapasztalta: vizet eresztett magából. Elhasználjuk, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

rebus

2016. február 19.

én is saját használatra vettem. az állaga sűrű, nem egy rögtön beszívódó krém, kicsit nehéz is elkenni, viszont tényleg hatásos, szőrtelenítés után, kisebb horzsolásokra használom. az illata nem kellemetlen, a csomagolása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

FReka

2016. február 5.

Bár gyerekem még nincs, de magamnak megvettem ezt a krémet még pár éve. Nagyon szerettem, szőrtelenítés után mindig ezt használtam, ha nem, meg is látszott, mert ki is pattogtam egyből. A már meglévő kis búbokat is gyorsan eltüntette, kidörzsölt, irritált bőrre is bevált nekem. Most látom, hogy már nem gyártják, remélem lesz (vagy már van) új, mert nagyon jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

D.Bianka

2016. január 1.

Nálunk nem használt, nem tudtam rendesen elkenni a babám fenekén, alig vártam hogy elhasználtam. A pirosságot sem csökkentette, nem szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Naturmeo

2015. november 6.

A nagy kiszerelésűt vettem meg, nagyon sokáig elég volt. Kevés kell belőle. Hátránya, hogy kicsit nehezen lehet kenni (egy idő után ezt megszokja az ember, és fel sem tűnik). Én magamra még nem próbáltam, de annyian írtátok, hogy szőrtelenítés után, pattanásokra, szúnyogcsípésekre is jó, hogy letesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin