Babylove

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tizenkilenc, Módosítva: 2015. május 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Babáknak készült, bőrvédő krém.

umpalumpa

2015. április 8.

Zaynabtől kaptam ezt is. Kipróbáltam a testemen. Tényleg vaskos, de nekem szépen felszívódott. Tudom, hogy nincs illatosítva, de nekem furi az illata. Felkenés után is érzem. Van illatmentes testápoló itthon, annak nincs egyáltalán semmi illata. Ezt leszámítva bírja a bőröm. Szerintem a talpamon is megtartja majd a puhaságot. A kezem nem szerette (ekcéma), de kezet mosok a használata után úgy is, nem lesz gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

JJ

2015. április 7.

Micsoda szép összetevők!!!! Valóban nehézkes elkenni, de ez legyen az egyetlen probléma.. Én eddig a kopaszkutyámra használtam, száraz volt a bőre. Mióta ezt használjuk (kb két hetente egyszer) azóta pihe puha, két kenés közt sem száraz a kis bőre, teljesen rendbe rakta. Azt hiszem magamra is elkezdem használni! Ha elfogy, biztosan újra veszem!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

magnes

2015. április 6.

Eleg suru az allaga, nehez elkenni, reggel nem mindig van erre idom. Igy mivel alkalomszeruen hasznalom csak, a hatasat sem nagyon tudom megitelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

pkatuus

2014. november 15.

Cuki kis krém :) Jól hidratálja a bőröm, hamar beszívódik. Nekem viszont fura az illata, de meg lehet szokni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

vargadio

2014. november 10.

Imádom, a nagy kedvencemmé vált. Nagyon jól beissza a bőröm és még a kiszáradt sarok és könyök ápolását is fantasztikusan elvégzi! Az illata isteni, igazi babaszagú leszek tőle :) Picit tényleg nehéz elkenni, de meg lehet szokni és a hatás mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Matilda

2014. október 27.

Eredetileg nem ezt a krémet akartam venni, hanem a zöld flakonos babaolajat, de azt már jó ideje nem találom egyik üzletben sem. Végül örülök, hogy megvettem ezt, mert nagyon elégedett vagyok vele! Valóban kicsit sűrűbb a krém, mint a megszokott, de annyira szerintem nem zavaró, így is el lehet oszlatni (magamon használom). Pillanatok alatt beissza a bőröm, nem ragacsos és sokáig érezhető a fini illata. Már első használat után szebb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

bokihugi

2014. június 27.

2012. 06. 11.
Ár/érték jó, de csak ennyi, ami pozitív...
Akkor 2 csillagra értékeltem...

update: Jöttem felpontozni. :)
Nem voltam oda érte, akkor elajándékoztam.
Pár hete a sógornőm átpasszolta nekem mivel náluk a gyerkőcnél nem vált be.
Újra együtt csak mi ketten. :)
Mintha folyékonyabb lett volna, vagy csak én emlékszek rosszul. Elég sűrű az állaga. Nekem nincs szükségem testápolóra, csak a lábszáramat kell folyton hidratálnom, de mintha kevéske lenne. Ha sokat viszek fel nem akar beszívódni, ha keveset nem értem vele semmit.
Így én felturbóztam, egy régi krémes tégelybe tettem shea vajat és csepegtettem pár cseppet a mandula olajból, és nyomtam bele a testápolóból össze kutyultam kavartam és kész a csoda krém. Nem csinálok egyszerre sokat, és az arányok legközelebb lehet változnak, mert szemre ész nélkül ügyködtem. :)
Így ez a cucc csillagos 5-ös, de mivel a terméket kell pontozni, ezért csak erős 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

2012. 06. 11.
Ár/érték jó, de csak ennyi, ami pozitív...
Akkor 2 csillagra értékeltem...

update: Jöttem felpontozni. :)
Nem voltam oda érte, akkor elajándékoztam.
Pár hete a sógornőm átpasszolta nekem mivel náluk a gyerkőcnél nem vált be.
Újra együtt csak mi ketten. :)

mano

2014. június 2.

A normál bőrömet szépen hidratálják ezek a szép összetevők. Elkenni ugyan egy rémálom, letépem a bőrömet, el sem tudom képzelni, hogy babákra hogyan lehet fájdalommentesen felkenni. Az illatát nagyon szeretem, egy picit lassan szívódik be, de úgyis csak este kenem, akkor ráérek ilyesmikre várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

gizidili

2013. augusztus 3.

Nehezen szívódik és nem hidratál kellőképp. Illata finom, ára jó. Akinek nem extra száraz a bőre, mint nekem, annak biztosan beválik. Sajna minden napos kenegetés mellett is száraz maradt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Kiara

2013. április 7.

Pár napja vettem. Először úgy tűnt, nem szívódik be, és szárítja a bőrt... De erre rácáfolt. Csak egy kis időt kellett neki adni. Jól hidratálja a repedezett száraz bőrt felnőttenek és gyereknek is.

Az egyetlen bajom az illat... Minek kell bele ennyire erős, illatanyag, ráadásul nem is tetszik annyira.
Azért 5 csillag, mert arról nem tehet, hogy nem ez a kedvenc illatom.
Szuper termékek a babylove-ok, de az illatuk. Inkább ne is lenne bennük parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

Azért 5 csillag, mert arról nem tehet, hogy nem ez a kedvenc illatom.
Szuper termékek a babylove-ok, de az illatuk. Inkább ne is lenne bennük parfüm.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.