Babylove

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zombilly, Módosítva: 2020. május 13.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A fürdőtej finoman ápolja az érzékeny bababőrt anélkül, hogy kiszáradna. A növényi olajokon alapuló enyhe fürdőtej finoman tisztítja a bőrt. Ideális száraz bőrű csecsemők számára.

Mandulaolajjal, illatanyag mentes

KicsiKatalin

2020. október 12.

Már sokszor újravettem. Tényleg tej állagú, teljesen illatmentes. Nagyon jól keveredik benne az olaj, amit aztán a fürdővízhez lehet keverni. A sajátkészítésű popsitörlőhöz is ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Makk Zsuzsó

2020. augusztus 2.

Nos, ez tényleg tej, teljesen híg, ami csak fürdőkádban fürdéshez való, zuhanyozáshoz nem. Mivel én az utóbbit preferálom, eleinte fogalmam sem volt, mire fogom elhasználni, aztán kitaláltam, hogy a lábáztató vízbe teszek belőle. Teljesen jó, nem szárít, puhítja a bőrt, gondolom babáknak is jó lehet, ha nem az a cél, hogy tisztítson, hanem hogy ne szárítsa ki a bőrt a vízben ázás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.