Babylove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult receptúrával.

Ligetszépe olaj tartalommal a selymes és rugalmas bőrért.Érzékeny,allergiára hajlamos bőrre.Vegán.

Candy21

2019. május 6.

Nekem bevált nem okoz semmilyen irritációt. Elég hamar beszívódik jól hidratál. Nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

beautyfanrb

2019. március 4.

Már mindenféle drága gyógyszertári krémet kipróbáltunk a kislányom ekcémájára és csak "nem veszíthetek semmit " alapon nyúltam ehhez a krémhez, de nagyon bevált: olyan könnyen megbirkózott a problémával, hogy csak pislogtam. Pár használattal megszűntette a száraz, érdes részeket és újra puha lett a bőre. Az állaga fura volt elsőre, mert nagyon vizes, de legalább könnyen eloszlik és gyorsan beszívódik. Hihetetlenül olcsó kis krém, nálam újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

clara12

2018. november 2.

A tusfürdője miatt próbáltam ki ezt a terméket. Én irritációt, csípő érzést nem tapasztaltam, de a Babydream Extra Sensitive Lotion-ét kellemesebb használni. Szerintem iszonyatosan büdös, hosszútávon nem bírtam elviselni, valamit észrevettem, hogy lemorzsolódik dörzsölésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

ViragFlora

2018. október 30.

Nagyszerűen hidratál, és illatmentes(ez nálam pozitívum) ja és úgy beszívódik mint a kisangyal :), oh és nem irritálja a hiper szenzitív ekcémás bőröcskémet! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Elyana

2018. szeptember 22.

Nálunk a baba testére, (ugye ez oda való) bevált. Kevés is elég belőle, könnyen fel lehet kenni, hamar beszívódik, utána nagyon puha a bőre. Az arcára is használom általában és soha nem volt még tőle kiütése. Sokkal jobb mint a gyerekorvos által ajánlgatott patikai vizes báziskrém. A végén a kezemen marad még egy kevés, azt el szoktam masszírozni, és nyilván nem hozza azt amit egy kézkrém vagy egy arckrém de komolyan..nem arra találták ki, ne lepődjetek meg ha nektek nem válik be. Ironikus, hogy van aki azért ad 1 csillagot mert a saját arcára vette és fullasztó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

faragoanita

2018. március 24.

Sajnos sem a baba bőrét nem hidratálta, sem az enyémet, pedig sokat próbálkoztunk. Én kipróbáltam könnyű arckrémként is és csípi a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

k001

2018. január 8.

Ez egy nagyon könnyű krém. Arcra és kézre használtam, és tökéletes, ennél nem is kell több, legalább nem érzem úgy, hogy befullad az arcom. A felkenés után tényleg csípett, és ki is pirosodott a bőr, nem értem, miért, lehet túl vastagon kentem. De tényleg nagyon ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

marbernadett

2018. január 3.

Nem vált be. Nagyon ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

Nem vált be. Nagyon ragacsos.

anna990

2017. június 26.

Huh.. azért jöttem fel véleményeket olvasni, mert valamelyik nap ezt kentem az arcomra villámmegoldásként, és csípett.
Megvettem tavasszal a tusfürdőjével együtt, mert szép az inci és jó az ár, rácuppantam, mivel nagyon érzékeny a bőröm az egész testemen. Eleinte azt hittem, én vagyok a hülye, mikor ilyen szép incijű dolgok mellett piros, száraz területek jelentek meg a felkaromon (valószínűnek tartom, hogy azt a tusfürdő okozta). Hogy javítsak ezen, elkezdtem használni ezt a testápolót, de a bőröm ugyanúgy feszült rövid idő elteltével, az ekcémám pedig elkezdett lassan belobbanni. Nem gyanakodtam rá rögtön, csak feltűnt, hogy nem használom szivesen, aztán visszaváltottam a klasszikus dove szappanra, és akkor tért vissza minden a normális kerékvágásba, amikor ezt a testápolót is "letettem".
Azóta a lábszáramra használom, nem sok sikerrel, mert a bőröm még a 35 fokban is képes "cserepesre" kiszáradni a használata mellett. Ki is tettem a kolis mosógépre, elviheti, akinek kell, én ezt többet nem kenem magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Lillababa

2017. június 15.

Gyorsan szívódik, száraz bőrre inkább melegebb időben használom, télen már kevés, megbízható, sokszor újravett termék a többi babylove-val együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak