Best of Beauty 2019

Babylove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babkabt, Módosítva: 2014. március 16.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Egyéb

Dana1983

2014. december 23.

Nekem csípi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 23.

Nekem csípi a bőröm.

bnezsu

2014. április 26.

Mi szeretjük, bár a férjem sem szereti az illatát.
Vagy ezt vagy a Babylove Comfort Popsitörlő Kendő Sensitive törlőkendőt használjuk,
Kedves Monee azok az anyukák használják ezt akiknek mondjuk a gyermekük atópiás dermatitisszel küzd...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Mi szeretjük, bár a férjem sem szereti az illatát.

korok23

2013. szeptember 17.

Teljesen jó popótörlő, de ami miatt ma nem ezt emeltem le a polcról az a szag...oké, az se jobb amit törlök vele, de az mégiscsak a méhem gyümölcséé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Corra

2013. március 14.

MOnee: ennek a kendőnek nincs szaga.... talán azt érzed, az összetevől alapillatát, ahogy pl. egy gyógyszertári illatmentes alapkrémnek is van valami kis gyógyszertáras szaga, de olyan minimálisan, hogy azt bűznek aligha lehet nevezni, nem zavaró, csak éppen nem valamiféle finom illat. Ha ezeket elnyomták volna valamivel, akkor már nem lehetne Ultra Sensitive a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Monee

2013. március 14.

Tényleg gyönyörű, hogy az összetevők mindegyike zöldben pompázik, de könyörgöm, miért kellett ilyen büdösre csinálni?? Én nem tudom melyik anyuka használja ezt a gyermekén :( Iszonyat... Amúgy szeretném és használnám, mert más kifogásom nincs ellene, de sajnos ez így eléggé pénzkidobás gyanús....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 14.

andusch81

2013. január 10.

Pont eléggé nedves, jó az ár/érték aránya, de iszonyú a szaga. (Direkt nem illatot írtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Babkabt

2013. január 2.

Minden összetevő zöld pöttyös, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Minden összetevő zöld pöttyös, szeretem!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil