Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2015. január 19.

Kategória:   Hidratáló krémek

Ápoló krém érzékeny és allergiára hajlamos bőrre. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Makk Zsuzsó

2015. január 15.

Kicsit sűrűbb állagúra számítottam, mert téli kézkrémnek szerettem volna használni. Ennek ellenére semmi rosszat nem tudok mondani róla, szuper jó és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

bizsuka

2015. január 4.

A pelenkakiütésre valót szerettem volna megvenni, de mivel azt nem találtam, emiatt vettem meg ezt. Sajnos tényleg elég büdös, de emiatt nem vonok le pontot, mert amúgy nálam eddig bevált.
@jns.melinda szerintem még gyártják mert én több helyen is láttam és volt még belőle bőven :) (más városban)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

dobolank

2014. október 19.

UP:
átkerült a filléres ultimate csodaszer kategóriába. Nyugtató hatása jobb nálam, mint a bőrgyógyász által írt összes kísérleti krémeknek - és volt már pár, mert a bőrgyógyászat egy rendkívüli módon kísérleti tudományág. Ez a krém sem tünteti el az arcomon feltűnő piros, száraz, foszló, hámhiányszerűséges foltokat, de legalább a piros színüket mérsékli és nincs az az érzésem, hogy valami hatóanyagot beraktak a disznózsírba és rámkenték.

Nem irritál, hidratál. Olcsó. Csak a 9. összetevője komedogén.
Az ilyen krémek használatakor látom, mennyi lényegtelen dolog fontos még szubjektíve egy krémben. mint pl illat, szín. gyártói ígéretek... De ezzel a rezisztens bőrű korszakom siratom, nem a krémet minősítem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 19.

UP:

Nem irritál, hidratál. Olcsó. Csak a 9. összetevője komedogén.

jns.melinda

2014. október 13.

Nem tudom ettől-e, mert más is változott az arcápolásomban, de hatásos. Úgy döntöttem, hogy most kipróbálok az arcomra egy minden mentes krémet éjszakára. Reggelre szépen megpuhítja az arcom és nem zsíros, pattanásokat, mitesszereket nem bántja. Bárhová ideális az egész testen, ezért utazásnál is praktikus. A kedvező ára már csak ráadás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Zaynab

2014. október 12.

Nagyon jo krem. Tevedesbol a popsikremes babylove-hoz kommenteltem amit ide akartam irni. Ott el lehet olvasni a velemenyemet es a sikersztorit is hosszabban. Sajnos nem tudok rendesen copy&paste-elni mobilrol.
A kremnek amugy nagyon durva szaga van! Ennek ellenere ujraveszem majd mert multifunkcionalis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 12.

Petja

2014. augusztus 31.

Az ekcémás kezemet kentem vele a hozzá tartozó fürdető használata után. Csúcs kézkrémnek! Sokkal jobb, mint amiket eddig használtam. Nyugtatta a bőrömet, gyorsan beszívódott, és látványosan hidratált. Sokáig is tart, nem kell félóránként kennem. Van egy furi szaga, de gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

PAncsi79

2014. május 22.

Testápolásra, ritkábban arcápolásra használom és nagyon bevált!
Nagyon kevés az az arckrém, amit a bőröm maradéktalanul beszippant anélkül, hogy fénylő réteget hagyna maga után, ez azonban ilyen. Testre is bevált, jól hidratál miközben gyorsan beszívódik.
Szuper termék tiszta összetevőkkel, azt hiszem örök helye lesz a fürdőszobámban én pedig kijelenthetem, hogy a Babylove termékek nagy szerelmese lettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Testápolásra, ritkábban arcápolásra használom és nagyon bevált!

vds

2014. április 12.

testápolónak használom. szép összetevők, illatmentes (!), olcsó, nem irritál, ellenben jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

szaboka79

2013. december 11.

Korábban biokrémet használtunk a babám popsijára, aztán mikor megfizethetőbbre akartam váltani, akkor találtam ezt. Nem bántam meg, jó az állaga, nem túl sűrű, hanem kellemesen krémes, könnyen felvihető, megfelelően véd a pelenkakiütéstől, az ára és az összetétele is baráti. Az illata semleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

jégvirág

2013. november 18.

Frissítés: Le kell vonnom még 1 csillagot, mert bekövetkezett az, amitől tartottam - még több pattanásom lett, nem azok a kimondottan gyulladtak, hanem ilyen aprók, mintha kezdetleges pattik lennének. Egy csomó van belőlük, arcra már biztos nem fogom használni, legfeljebb testápolásra (igazából annak se túl jó) és SOHA többet nem veszem újra!!!!!

Régi: A dm-ben egy ideig vaciláltam melyik krémet vegyem meg ebből a márkából. Az egyik ez volt a másik pedig a védőkrém. A védőkrém összetevői rokonszenvesebbek voltak, de mégis ódzkodtam tőle, mert én az arcomra akartam használni és azt pelenkakiütésre "találták" ki. Igazából bánom valamennyire, hogy nem azt választottam, mert itt a krémmánián olvastam, hogy vígan lehet arcra is használni, mindegy, majd legközelebb. Ezzel a krémmel nem vagyok megelégedve, mert nem hidratál jól (igaz, én nem vagyok kisbaba és lehet, hogy számukra elegendő a krém tudása). Használom arcon, testen, kézen. Arcon eddig fogjuk rá, hogy jó - nem zsíros, könnyen beszívódik, a kellemetlen szaga csak a felkenéskor érződik, valamennyire hidratál, de sajnos az arc szárazabb részeit annyira nem. Pattanásos a bőröm, így félek, hogy az egyik összetevő előhoz még többet, remélem megúszom. Kézkrémnek vált be legkevésbé, húzódik használata után a bőröm és száraz is marad. Testápolóként sem túl meggyőző. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol