Babylove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

Megújult receptúra!

A fürdető gyengéden tisztítja a bőrt, és megőrzi annak természetes savvédőrétegét. Kkíméletes összetevői révén akár mindennapos használatra is alkalmas. Felnőttek is használhatják. Vegán.

sziberi

2019. január 3.

Arclemosónak használom, tökéletesen bevált. Leszedi a sminket, nem szárít, de kell utána hidratáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

Fairy0124

2019. január 3.

Én egész jónak tartom. Nem szárít jobban, mint bármelyik másik szappan vagy tusfürdő. Nem irritál, és megfelelően habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Mjölnira

2018. augusztus 5.

Pont úgy jött ki a dolog, hogy hosszas kerülgetés után (mindig volt otthon más, mindenmentes lemosó) végre megvettem és kipróbáltam ezt a terméket. Teljesen jó. Nem is tudok róla mit mondani, talán még annyit, hogy szeretem az állagát, de kb minden hasonló terméknek ilyen állaga van, így ezzel is úgy leszek, hogy ha pont a dm-ben járok, ezt veszem majd meg, ha a rossmann-ban, akkor annak a termékét, stb. Olvastam, hogy jó pár embernek, babának allergiás reakciót váltott ki. Én ezt nem tapasztaltam, a bőröm se száradt ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

k.ingrid90

2018. július 19.

Én arclemosónak szerettem volna használni, de valami szörnyű. Alapba zsíros a bőröm, de ha ezt használtam utána elképesztően száraz lett az arcom, húzódott, viszketett. Nem hogy magamon, de kisbabán végképp nem használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

YolandiVisser

2018. február 2.

Arclemosóként használom kb egy hete, eddig bevált. :) A sminket ugyan nem távolítja el maradéktalanul (úgyhogy rásegítek némi micellás vízzel), de nem irritálja az érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

pigglypig

2018. január 4.

Jaj, dilemmában vagyok, mert a cuki baba miatt nem akarom lepontozni, de sajnos nagyon nem vált be. Kap 3 pontot, de mindhárom a babának szól :)
Nagyon folyós, nehéz adagolni, valahogy mindig túl sok jön ki belőle. Az "illata" az a tipikus mndenmentes illat, amit én nagyon szeretek, szóval eddig olyan hatalmas baj nincs is a termékkel. Azonban arclemosóként elég botrányosan muzsikált - tudom, hogy hivatalosan nem erre való, de látom, hogy sokan mások is ennek próbálták használni, és miért is ne, elvileg egy csupa zöld INCI-s termék nem kellene, hogy bajt okozzon az arcon, ráadásul nem egy krémről van szó, amit belemasszírozol a bőrödbe. Nincsenek benne aktív összetevők, de nem is kell, hogy legyenek, hiszen egy percen belül úgyis lemossa az ember lánya. Gondoltam, a célnak tökéletesen megfelel.
Oh boy... ennél nagyobbat nem tudtam volna tévedni. Csíp, mintha Erős Pistával akarnék arcot mosni, égeti a gyógyulóban lévő esetleges sebeket, hegeket, és ELKÉPESZTŐEN szárít. Kb hallottam, ahogy sikít a bőröm, hogy borítsak rá egy vödör olajat arctisztítás után, annyira húzódott és hámlott a szárazságtól. Az általa okozott pattanásokról már ne is beszéljünk... csupa piros pukli lett az egyébként már egészen vállalható bőröm, miután abbahagytam ennek a kis babás rémségnek a használatát, a puklik rejtélyes módon elmenekültek. Ki érti ezt...? :D
Talán testre elhasználom, mert az sokkal kevésbé kényes, mint az arcom, vagy kézmosónak, ecset- és szivacstisztítónak. Hátha.

Remélem, más nem jár így. Csak azt tudnám, hogy mi az az összetevő, ami ennyire szörnyen irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Orsee

2017. december 9.

Szeretem. Azért vettem, mert éppen nem lehetett kapni a "felnőtteknek" való Balea ultra sensitive tusfürdőt, de azóta is ezt használom mert jobb. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

kalmaniki

2017. július 20.

3 hónapos kisfiamat kezdtem el fürdetni ezzel a termékkel. Sajnos száraz, piros foltok jelentek meg a bőrén. A védőnő szerint nagyon kiszárította a bőrét valamint allergiás reakció is lehet erre a fürdetőre, így visszatértünk a gyógyszertári mosakodókrémre. Nagyon mérges vagyok, hogy ilyen vackot gyártanak kisbabáknak, ami problémát okoz! Senkinek sem ajánlom, főleg nem babáknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

LizaHun

2017. július 6.

Csillagos 5-ös. A legjobb mosakodó lotion. Hibátlanul teszi a dolgát, tökéletesen tisztít, nem irritál, nem szárít. Illata nincs, az összetevő listája hibátlan. Nélkülözhetetlen darabja a kozmetikai termékeim tárházának. Arclemosónak, folyékony szappannak, tusfürdőnek is bevált. Már a sokadik példányt használom. Javaslom olyan sorstársaimnak, aki szintén allergiásak mindenféle kemikáliára, és odafigyelnek rá, hogy mit kennek magukra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

szabcsi0502

2017. június 15.

Meg vagyok vele elégedve, a babám érzékeny bőrén is jól teljesít. Nagy kiszerelés, jó áron van, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin