Babyzoo

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tokoskanya, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az újszülött kortól, érzékeny bőrre is alkalmazható Babyzoo popsikrém a babád igénybevett bőrének gyógyulását cinkoxiddal és organikus argánolajjal segíti. Táplálja, hidratálja és nyugtatja a babád bőrét, és rendszeres használatával megelőzheted a kipirosodást és a pelenkakiütések megjelenését. Selymessé és egészségessé teszi a bőrt a babád popsiján.

Nem tartalmaz kőolajszármazékot és parabént, valamint mentes a mesterséges színezékektől. Kellemes, púderes illata allergénmentes.

Joaninha

2019. január 9.

Nagyon sokáig elég, így megéri az árát. Az illata finom púderes, csak borzasztó erős. Hétköznapi használatra rendben volt, de ha nagy volt a baj, akkor máshoz kellett nyúlni pl. fogzás idején. Én végül lecseréltem egy bio körömvirágos krémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Zsuzsifruzsi

2018. október 7.

Többszöri próbálkozásra is pirosodást okozott. Nagyon szerettem volna, az illata kellemes és gyorsan felszívódó, könnyű kis krém, sajnos nem tudjuk használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

zsufri

2018. április 1.

Nagyon szerettem volna, ha beválik, mert magyar és finom az illata. De nagyon piros lett tőle a kisfiam popsija. Pedig többször is adtam neki esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

napsugarziti

2016. április 21.

Szépen elmulasztja a pelenka alatti pirosodást, nagyon szeretjük, mindenhova visszük magunkkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 21.

mohojojo

2016. április 20.

A babyzoo termekek közül ezt hasznaljuk a leggyakrabban. Nagyon jol felszivodik, szerintem kezkremnek is siman elmenne.
A babank nagyon szereti, tenyleg lathatoan jot tesz a popsijanak. Es tök jo, hogy magyar termek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.