Badger Balm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. március 9.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

Körömágybőr-ápoló balzsam

• Táplálja, megnyugtatja és védi a száraz körömágybőrt.
  • Muskátli-, mandarin-, citromfű- és gyömbér illóolaj tartalma révén kellemesen enyhe, citromos illata van.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nicolekitti

2018. június 10.

Megrendeltem, mert éppen akkoriban állapítottam meg, hogy a sheavajas kézkrémek milyen drágák. Ez ár érték arányban nagyon megérte szerintem.
Aztán jött a náthás időszak, gondoltam bevetem a kisebesedett orromra. Pár használat után olvastam el pontosabban, hogy mire is való.
Amugy nagyon kellemes illata van, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Amugy nagyon kellemes illata van, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet

Tvylvis

2016. augusztus 19.

Rettentően jó termék, holtversenyben a Burt's Bees hasonló tégelyes kis kencéjével. Kiválóan ápolja a körmöt, körömágybőrt, megvédi a repedezéstől, kiszáradástól. Az esetleges pici sebek is gyorsabban gyógyulnak. Jobban szeretem kicsit ezeket a balzsamokat, mint a folyékony, olajos formulákat, mivel ez ottmarad, ahová kentük, lehet mellette gépelni, ügyködni, nem lesz olajos az ujjam. Nagy hidegben a kézfejemre, az ujjközökhöz is kenem vékonyan, sajnos ott képes kirepedezni a bőr. Az illata először annyira nem jött be, a citrus keveredik a körömvirággal, de mára kifejezetten megszerettem. A csomagolás pedig, mint az összes Badger terméknél levesz a lábamról. Rettentő kiadós, viszont nem is romlik meg hamar. Ajánlom bátran, egyértelmű ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

CBlue

2016. június 23.

Nagyon jo koromagybor apolo. Gazdag, jol hidratal, finom illatu. Hosszantarto apolast biztosit a benne levo sheavajnak es olivaolajnak koszonhetoen. En a kez es a lab korom koruli borenek apolasara hasznalom. Egy kulon kis tegelybe tettem belole es azt csak a labamra hasznalom. Melegben kicsit megolvad, de ez semmit nem von le szuper hatasabol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.