Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható női borotva aloe vera és E-vitamin tartalmú krémezőcsíkkal, 8 db

nikolett00

2015. augusztus 14.

Éles, könnyen használható, gyorsan lehet vele dolgozni, kézre áll. Sokáig éles marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

2015. február 20.

Én is feltankoltam belőle a nyáron, a korábbi ilyen limitált kiadású Balea borotvák is bejöttek, ez is. Éles, jól használható, kézre áll, hatékony. Amit egy borotvától elvárok azt tudja, ehhez képest kedvező az ára, amire pontosan már nem emlékszem, de kb. egy árban van más márkák 4 vagy 5 darabos borotváival, ebben pedig 8 db van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

v.szilvia789

2014. augusztus 8.

Örülök, hogy rátaláltam erre, nagyon jó borotva. Kellően éles, nem nyúzza a bőrt. Egy borotva nekem a két lábszárra+comb egy max.2 alkalomra elég. De ez a normális, ettől eldobható borotva. Hónaljra hosszabb időt kibír, bikinivonalon is jól működik. A nyele gumis, nem csúszik, a pengék elég szorosan állnak, ezért nagyon hamar (1 lehúzás) után eltömődik, gyakran kell öblíteni, ez az egyetlen hátránya. Mivel limitált kiadás, beszereztem belőle több csomaggal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Marcsus

2014. május 20.

Nagyon akartam szeretni, mert az Isana eldobható borotva nem vált be -szépen leszedte a szőrt, de tépett, csípett, fájt-, de nem ment. Amit az Isana-ból hiányolok, az ebben megvan, de ami pluszt az a másik adott, az ebből hiányzik. Lassan, nehezen, nem maradéktalanul szedi le a szőrt. Otthon ülős, unatkozós napokon, amikor ráérek vele pepecselni, megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.