Balea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. július 6.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Limitált kiadás

Aloe Vera és E-vitamin ápolja a bőrt borotválkozás közben.

2015. február 20.

Szeretem a Balea limitált kiadású borotváit, azt is szerettem, abszolút teljesíti azt amit egy borotvától elvárok, éles, jól kézreáll, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

epresfagyi

2014. július 18.

Én meg vagyok vele elégedve, ára jó, sok van benne, sokáig elég.

update: mivel ezzel meg voltam elégedve, de sajnos elfogyott újra akartam vásárolni. Nem volt éppen ilyen csomagolású, hanem a másik kommentben említett kék-rózsaszínű. Hát a kettő nem ugyanaz, nagyon rossz volt, fájt, tépett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Én meg vagyok vele elégedve, ára jó, sok van benne, sokáig elég.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.