Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Limitált kiadás

Hidratáló aloe verával.

juli007

2015. október 18.

Jól bevált, a célnak megfelelt, de többször is lejött a feje, amit ugyan vissza lehet pattintani, de akkor is... négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

hena

2015. augusztus 2.

Szerintem szuper! Olcsó, sok darab van egy csomagban, jó a kialakítása, a penge sokáig éles marad, a krémezőcsík sem kopik meg már egy használat után. Elég sok borotvával befürödtem az utóbbi időben sajnos, de ez nagy kedvenc lett. Kár, hogy limitált kiadás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

2015. február 20.

Az összes eddigi limitált kiadású Balea borotváról ugyanaz a véleményem, erről is: jó minőségű borotvák, élesek, jól kézre állnak, amit egy borotvától elvárok azt teljesítik, és olcsóbbak más márkák hasonló (vagy rosszabb) minőségű borotváinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Dancy08

2014. október 2.

Szeretem az eldobható borotvákat. Végre találtam egyet normális áron 3 pengével. Szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

t.greti

2014. augusztus 8.

eddigi legjobb baleás borotva. könnyen lehúzza a szőrt, még akár napi borotválással is. nem nyúzza a bőrőm, csak úgy siklik. és a legjobb, hogy nem érzékeny és nem pattog ki a bőröm. azt hiszem betárazok belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

bandita

2014. augusztus 5.

Először ötcsillagos borotva akart ez lenni nekem, mert a krémezőcsíknak köszönhetően lábon, hónaljban csak úgy siklott, kiváló eredményt hozva!
Intim területen azonban felejtős, sőt bánom, hogy erre a célra is bevetettem. Annyira csúszkál, hogy az már veszélyes, képtelenség rögzíteni és közben pengézni a területet.
Nem tudtam vele a megszokott alapossággal dolgozni, kaktuszt hagyott a lábam között! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

epresfagyi

2014. július 18.

először a másik csomagolásút használtam azzal nagyon meg voltam elégedve, de mivel már nem találtam olyat, így másodjára ezt vettem meg (azt hittem ugyanaz...). Nem vált be, kipöttyösödök, fájdalmas is a használata. Két pont a színe miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Dius1991

2014. június 17.

Nekem igazán bevált. Nyári időszakra pont kifizetődő, ugyanis gyakran kell használni, gyakran kell cserélni. Ár/érték arányban megfelel, nyilván nem olyan jó, mint egy Gilette, de ne is várjuk el tőle! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

szilvinyuszko

2014. június 17.

Bejött :) Csak ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Bejött :) Csak ezt veszem.

forraine.timea

2014. június 12.

Ez a termék valami borzalom. Érzékeny bőrűeknek szigorúan tilos, még az 1 használatot sem éli túl, pedig nem is volt hosszú szőr, amit le kellett volna vinnie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.