Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti0607, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és frissítő testápoló gél aloe verával. A könnyű gél állagú testápoló 48 órán át intenzíven hidratálja bőrét. A 90%-ban alea verát tartalmazó ápoló formula frissíti és kellemesen élénkíti a bőrt. Könnyű textúrája gyorsan felszívódik, nem kelt zsíros hatást. Kellemesen ápolt bőrérzetet kelt.

Ár: 400 , Eladó: dtu
Állapot: Párszor kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: --

KoosAlexandra

2021. június 11.

Cgm rutinhoz használom hajzselének, párom testápolóként is szokta használni, mindkettőnknek bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

esztojas

2021. május 29.

Aloe, panthenol és glicerin a kedvenc hidratáló összetevőim, főleg most, hogy a folytonos hiarulonsavazás teljesen kiszárította a bőröm, mert elvonta tőle a vizet... Ez egy verhetetlen kis aloe gél, kár, hogy ennyire büdös.:D Bárcsak kivennék belőle az illatanyagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

muszika

2021. május 19.

Használom a hajamra, de bőrre is. Nem szeretem, hogy parfümös de ettől eltekintve jó terméknek tartam, ha nem vagy érzékeny a parfümös dolgokra a tested bármely részén akkor ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

bluejay8

2021. április 13.

Hullámos, alacsony-közepes porozitású hajamra (2B) használom leave-inként, azt hiszem szereti a hajam, habár a ragacsos állaga miatt talán jobban szöszösödik tőle a hajam.. viszont fényes lesz tőle és fürtösebb :) A kiszerelése mondjuk nekem nem a legpraktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

clark

2021. április 12.

Árbajnok termék - univerzális felhasználással. Testápolónak kicsit ragacsos - de merem remélni csak a magas aloe tartalma miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

vikofrivia

2021. április 4.

Bajban vagyok, mert számomra iszonyú büdös wc illatosító szaga van, az igazi aloe vera illatához köze sincs számomra, viszont a hatását nagyon szeretem. Legfőképpen borotválkozás, gyantázás után használom, de tervezem kipróbálni hajra is. A szaga miatt a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

susi95

2021. április 4.

Ez egy csodaszer! Mindenre jó, nagyon tetszik. Kézre, hajra, arcra, testre, a legjobb, amit valaha próbáltam. Az illata is nagyon kellemes. Borotválkozás után nyugtatja, hűsíti a bőrt, használatával kevesebb lesz az irritáció. Véletlenül akadtam rá, de alapkellék lesz innentől. Remélem még jó sokáig lehet majd kapni. Az ára is teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

jibjab

2021. április 4.

Kellemes, gyorsan beszívódik, hűsít, nyugtat. Ár-érték arányban szuper. A nagyon száraz bőrrel többszöri használat után birkózik meg, de nappali testápolónak vagy nyárra tökéletes. Éjszakára inkább testesebb krémet kenek magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 4.

BongoOrsi

2021. február 11.

Imádom termék! Remélem soha soha nem fog eltűnni a bolt polcairól. Jó párszor sikerült leégetnem a bőrömet a napon, volt hogy a szoláriumban, mindig megmentett a kínok kínjától, szőrtelenítés után is mindig ezt kenem a bőrömre, és nincsenek piros kipattogzások, irritáció, bennmaradós pakolásnak is használtam már a hajamra, nagyon jól hidratálta, puha lett tőle, könnyen fésülhető. Egyszóval nekem ez a gél egy kis megmentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Nymphea

2021. február 6.

Nagyon hasznos kis termék a legforróbb nyári napokra, amikor csak ezt bírja elviselni a bőröm zuhanyzás után. Az elején egy picit ragad, de ez seperc alatt megszűnik, és valóban hidratálja feltölti a bőrt. Napégésre is bejött egy kis hűtés után meg főleg. Tuti nyárra is veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak