Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti0607, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló és frissítő testápoló gél aloe verával. A könnyű gél állagú testápoló 48 órán át intenzíven hidratálja bőrét. A 90%-ban alea verát tartalmazó ápoló formula frissíti és kellemesen élénkíti a bőrt. Könnyű textúrája gyorsan felszívódik, nem kelt zsíros hatást. Kellemesen ápolt bőrérzetet kelt.

Vyol

2020. augusztus 4.

Megvettem, mert nagyon baráti árban van. Szerintem szuper. Párom leégett hátán teszteltem reggelre nyoma sem volt a pirosságnak. Magamon borotválkozás után , nagyon szépen levitte a szőrtüszős gyulladást. Diszkrét a csomagolás, igen valóban ragad míg fel nem szívódik. Ajánlom 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

hadri

2020. augusztus 2.

Napozás után használtam, a napégette bőrterületeket miután felkentem egy kicsit csípte, de ez csak pár másodpercig tartott. A pirosságot szépen levitte, de nagyon ragacsos lett tőle a bőröm. Ennek ellenére elégedett vagyok vele, mert napégésre eddig ez a legjobb termék, amit vala használtam. Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

szanii

2020. augusztus 2.

Napozás után ki is probaltam, hamar beszivodik, husit. Kisebb leegesre is jó. (A hátam egy picit megpirult)
Jó ár-érték arány. Ajanlom mindenkinek.

ui. parfum/fragnance az nagyon kell egy 90%os aloe verába... -.- cégek pls, jó lenne már elhagyni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Jó ár-érték arány. Ajanlom mindenkinek.

beatrisz

2020. július 31.

Ez egy szuper termék! Hidratálásra, napégésre, bármire nagyon jó. Vasalóval megégettem a kezem csúnyán és csak ezt kentem rá, nagyon gyorsan begyógyult a seb. Szerintem egyik top balea termék, nagyon remélem hogy sokáig kapható lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Ada26

2020. július 29.

Nagyon jo termek. Az illata szinte semleges. Husito hatasu, nem ragad es nagyon hidratal. Csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

babszem81

2020. július 26.

Egy ideje vártam erre a termékre. Korábban is létezett, úgy tudom, de abban csak 10% aloe volt, ebben pedig 90%. Kívül-belül szépséges. A csomagolás átlátszó, ízléses. Az termék állaga áttetsző, színtelen zselé, ami a mániám. Nekem nagyon gusztusosak az átlátszó termékek. Valóban ragad, - mint általában az aloe vera - felvitel után, de kis idővel ez eltűnik. Napozás után hűsíti és nyugtatja a bőrt. Szerintem megfelelően hidratál. Amit ígér, azt be is váltja. Jó kis termék. Imádlak Balea!❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 26.

Fruzsi95

2020. július 22.

Könnyen beszívódik,nem zsíros,de ragad. Minden port összeszedek ha be vagyok kenve. De legalabb alkohol nincs benne,azt nem bírja a bőröm. 4-est adok neki,mert az állaga,színe és a csomagolása tetszik,meg imádom az aloe vera illatot. Bár,nem natúr illat,de legalább az érzékeny bőrömnek semmi irritációt,kiütést nem okoz. Szeretem kenegetni.
Ennyi pénzért szerintem egeszen megérte. Talán még hidratál is hosszabb távon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Ennyi pénzért szerintem egeszen megérte. Talán még hidratál is hosszabb távon

i.napcsi

2020. július 19.

egy baja van ragad de azonkívül jó.Én inkább arcpakolásnak használom-vastagon bekenem az arcom amikor megszárad a felesleges részt egy nedves szivaccsal letörlöm!Ennyi pénzért teljesen OK!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 19.

Kokuszreszelek

2020. július 15.

Annyira nem szívódik fel könnyen mint írják. Kicsit ragacsos marad utána a bőr is, de hűsítő hatása viszont tényleg van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak