Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 14.

Kategória:   Dezodorok

5 in 1 izzadásgátló védelem.Hatékonyan véd a testszag ellen,nem okoz fehér és sárga foltokat a ruhán.24 órás védelem alkohol(ethanol) nélkül.

sarah0425

2021. február 21.

Régóta használom, nem okozott semmi kellemetlenséget és még az illata is jó :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

Régóta használom, nem okozott semmi kellemetlenséget és még az illata is jó :).

dzsoff

2020. november 16.

Nagyon tetszik az illata, de hamar eltűnik, felkenés után kb. 20 perccel már nyoma sincs. Az izzadásgátló hatását sem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

tillisilli

2020. szeptember 3.

Hatékony a testszag ellen és nincs erős illata. Én nagyon enyhén parfümözöttnek érzem, más dezodorokhoz képest főleg. Nyilván egy teljesen szagtalan izzadásgátlóhoz képest ennek is van illata.

Nekem nem okozott fehér foltokat (2 hete használom, sok fekete pólóm van). Vizes érzésem szintén nem volt.

Én nem vagyok nagyon izzadós, de egy nyári napon egy alumínium-mentes dezodorral azért sikerül bőven büdösnek lenni, ez megmenti az ilyen helyzeteket. No jó 5-bol 1-szer ez is cserbebhagy, de ez még belefér ezért az árért.

Ár-érték arány verhetetlen (0.50€-ba kerül)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Ár-érték arány verhetetlen (0.50€-ba kerül)

vadvirag919

2020. augusztus 6.

Az illata miatt vettem, meg mert elvből min. 2 deot tartok. Kicsit sok a parfüm, egy ideig érezni felkenés után... Nehezen szárad, de nekem még nem hagyott nyomot ruhán, bár nem is használok feszes felsőket. Árban nagyon korrekt. Hatását tekintve már annyira nem: csak fél napot bír, és ha megszűnt hatni, akkor egyből bebüdösödik az ember lánya... :'D Nem túl diszkrét... Irritációt azonban nem okoz, úgyh kompromisszumokkal használható. Izzad mellette az ember, ha nem látnám, h alu.s simán rávágnám, h mentes.
Magában nem, de a fújós mentes fehér Baleával karöltve újravenném. Együtt nálam jó párost alkotnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

noxibaba

2020. június 7.

Nagyon nagy csalódás számomra. Még nem is a nagy melegben kezdtem el használni, ülő munkát végzek/végeztem, de folyamatosan éreztem egy nedves érzést a hónaljamban, illetve ugye látszott a ruhán is, hiszen foltot hagyott. Illata szinte azonnal elillan, estére úgy éreztem magam, mint aki lefutotta a a maratont. Izzadt voltam és büdi is. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Sisszy

2020. április 14.

Utazásra elfelejtettem deot betenni, gyorsan kellett venni valamit így vettem ezt. Az illata klassz, viszont egész nap éreztem egy nedves érzést a hónaljamban, nekem ez kellemetlen még akkor is ha nem voltam büdös tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

emagdi

2019. december 26.

Igazából nem vártam tőle sokat, de nagyon kellmesen csalódtam ebben a dezodorban! :) Szerintem kvázi tökéletes, teszi a dolgát, könnyű felvinni, nem ragad, gyorsan szárad, nem hagy a ruhán foltot. Az illata is kellemes számomra. A kellemetlen szagokat teljesen megelőzi (pedig edzős dezodornak használom). Ár-érték arányban verhetetlen, egész biztosan máskor is veszek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

ccvc

2019. július 25.

szerintem én már az összes drogériás dezodort kipróbáltam, és ez egy nagyon jó kis deo. nagyon kevés fajta vált be eddig, sőt, úgy kimondottan egy sem, kivéve a lady speed stick invisiblet. de ez sokkal gyorsabban megszárad, fele annyiba kerül, jobbak az összetevői és az illata is kellemesebb. szerintem most ez lesz a kedvencem egy darabig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

carolinett33

2018. november 9.

Nekem teljesen jól működött pedig volt neki kihívás :P egy napot simán kibír. Jó az illata enyhe pezcukorra emlékeztető, nem látszik a bőrön, nem fogja be a ruhát én ennyit várok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Panni21

2018. szeptember 19.

Nem vagyok izzadós, de azért szándékosan egy olyan napon teszteltem, amikor tudtam, nem megyek sehová. Mindössze otthon takarítottam, mégis 6 óra elteltével végleg megadta magát. Lassan szárad, ragad, felszedte az összes szöszt a fekete pólómról, alig tudtam tőlük megszabadulni.
Szerettem volna szeretni, mivel nagyon jó áron kapható. Kellemes az illata és nem okoz irritációt, de egyáltalán nem hatékony sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.