Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 23.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít az izzadás és a szagok ellen.

Justic

2016. október 17.

Én szeretem az illatát, de volt már ennél hatásosabb balea spraym. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

hearteu

2016. szeptember 5.

Nagyon finom, de túlságosan erős, fojtogató illata van és alig lehet lemosni a nap végén. Nem szeretem, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Nussanccs

2016. augusztus 26.

Nagyon sokféle drága dezodort próbáltam, de egyik sem vált be igazán mindet fújogatni kellett a napfolyamán többször hiába állt rajta, hogy 48 órás védelem stb ..így ezt az ára és illata miatt vettem meg elsősorban, a boltból haza érve amikor kipróbáltam befogta a ruhámat, azóta a reggeli fürdés után használom és megvárom, hogy beszívódjon mielőtt felöltözök az illata fújáskor valóban tömény de a nap folyamán kellemesen érződik, és végre egy dezodor amit nem kell magammal cipelni mindenhová mert betartja amit ígér és egész napos védelmet ad... nagyon megszerettem biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

hena

2016. augusztus 6.

Nem bántam meg, hogy megvettem, de csak itthonra használom.
Nagyon erős, fújáskor szinte fojtogató illata van, így elnyomja a parfümöt/testpermetet.
Egyébként nekem ruhán nem hagyott foltot, az ára is nagyon jó, maga az illat is kellemes, de nekem nem ő az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Nem bántam meg, hogy megvettem, de csak itthonra használom.

Lizybaba99

2016. július 6.

Olcsó volt, megtetszett az illata. 3. használatnál egyszerűen hányingerem lett tőle. Túl édes ès fojtó illata (inkább szaga..) van, szerintem ez egy dezodornak túl sok! De persze ez nem az ő hibája. Nekem nincs szükségem túl nagy izzadásgátlásra szerencsére, így ez megfelelő volt. A "fújókája" rengetegszer beleragadt a kupakba, illetve a pólómon is foltott hagyott. Hát gondolkodom, hogy 1 vagy 2* legyen.Igazából nincsen benne semmi jó.. Ezzel szemben a sima kék változata nagyon meggyőzött engem. Ez pedig kuka..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

hime0033

2016. július 3.

Eszméletlenül finom illata van, ami ráadásul nagyon tartós is. Igazából vásárláskor is ez volt a fő szempontom vele kapcsolatban, hogy ha az izzadást nem is szünteti meg (komolyan szerintem nincs is olyan deo ami meg tudja szüntetni, plusz nem is egészséges elnyomni teljesen, de ez már más kérdés), legalább jó illatom legyen. Amolyan kiegészítésként fújok egy picit az épp aktuális golyós deomra és isteni finom illatom lesz egész nap! Az ára szintén borzasztóan kedvező, annyi pici problémám van vele, hogy valóban hajlamos megfogni a ruhákat. De mindent összevetve szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Boombapple

2016. június 30.

Nagyon kellemes az illata, nem tolakodó és a púder mennyiség is pont megfelelő benne. Nem vagyok izzadós, de a hónaljam nagyon puha lett tőle. :) A csomagolása pedig nagyon cuki, olyan mintha nagyobb lenne az átlag sprayknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

pernilla

2016. június 22.

Nagyon jó illata van (bár befújás után tényleg sokáig ott marad a levegőben, elég fojtó tud lenni), viszonylag jól dezodorál, az ára is jó. Egyedül azért nem veszem újra, mert foltot hagyott a ruháimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

encicsipke

2016. május 27.

Az illata és az ára győzött meg amikor először szemügyre vettem a DM-ben. Nem tudtam elhasználni, mert nagyon fojtó az illata, nem dezodorál eléggé és fehér foltot hagy a bőrön. Hiába olcsó, pl. egy Rexona deosprayvel nem veszi fel a versenyt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

borbasnori

2016. május 23.

Akciósan vettem 300 ft-ért..gondoltam kipróbálom. Én nagyon szeretem, nem hagy foltot a ruhán,az illata nagyon tetszik. Allergia időszakban tüsszentek tőle, amikor befújom magam,de utána semmi bajom. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.