Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 2.

Kategória:   Dezodorok

24 órán keresztül hatékony védelmet nyújt az izzadság ellen, eközben ápolja a bőrt. Nem tartalmaz alkoholt.

bogikaaa

2020. június 9.

Tavaly nyáron vettem először, hirtelen szükségem volt egy deora, ezt kaptam le a polcról. Először furcsa volt a kialakítás, kísérleteztem is vele, hogy hogyan tudom jól felkenni, aztán megszoktam, megszerettem. Kissé izzadós vagyok, de tette a dolgát. Jó az illata, aránylag tartós is. Fesztiválon helyt állt, de egy szimpla hétköznap is. Igaz, mostanában csak inkább estére használom, de többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

ImolaV15

2019. szeptember 26.

Nem tartom magam egy nagyon izzadós embernek, így gondoltam beválhat egy gyengébb deo is. Sajnos tévedtem. Ha reggel felkentem már délelőtt éreztem azt, amit nagyon nem kellett volna... Úgyhogy pár keserves próbálkozás és a különböző utamba kerülő mosdókban való toalett-rendbetétel után ráuntam a dologra... Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

waPolla19

2019. július 2.

Nekem abszolút bevált. Reggel felkenem, igaz a nap végére elillan az illata, viszont egész nap kitart. Száraz marad a hónaljam és nem büdösödöm. Nagyon megéri az árát. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

zfruzsi

2019. március 24.

Egy tubussal használtam el eddig, de engem meggyőzött, úgyhogy biztosan újra fogom valamikor venni. Eléggé szeretek kísérletezgetni és itt a tubus és a felviteli mód izgatta a fantáziám, ami végül be is jött, de még ezeknél jobban szerettem a hatását - nekem teljes körű védelmet nyújtott, úgyhogy maximálisan elégedett voltam vele. Szerettem azt is, hogy nem volt túl harsány az illata és hogy az állaga és a felvitel ellenére nem volt sose gondom azzal, hogy összekent volna mindent, úgyhogy nálam tényleg bevált és valamikor vissza fogok térni hozzá ezért biztosan. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Vancsa

2019. március 1.

Eddig a golyós változatát használtam, imádtam. Soha nem találtam olyat ami nekem ennyire bevált volna. Viszont mostanában csak ezt a fajtát kapom a boltokban, borzasztó csalódott vagyok. Egyáltalán nem tudja azt amit a másik.. nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

nagyerika28

2019. február 21.

Engem nyárig biztosan meggyőzött!! Utána meglátjuk mit produkál. Kellemes illata van, egyik ruhámon se hagyott foltot és egy-egy izzasztós napon se hagyott cserben. Igaz akkor már nem volt illata, de nekem az is jó, ha semmilyen illatom sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Fairy24

2018. november 2.

Ez a dezodor tényleg egész nap véd az izzadság ellen és közben hidratál is. Könnyű felkenni, gyorsan felszívódik a bőrön, nem hagy foltot és az illata is kellemes. A sokkal drágább társaival is felveszi a versenyt és szerintem meg is nyeri :-). Plusz pont: kis kiszerelése miatt repülőre is magammal tudom vinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Nymphea

2018. október 26.

Alig hiszem el, de az alig párszáz forintos kis dezodor, valami csodaszer. Simán lepipál kb. mindent, amit eddig használtam (Nivea, Dove, más Balea termékek, Alverde, Manna) Kicsit félve vettem meg, mert a Sensitive (kék) verziója nálam fabatkát sem ért, sőt annál is kevesebbet... Ez viszont maga a tökéletesség, gyorsan szárad, nem foltoz, az illata elképesztően finom nőies, és teszi a dolgát. Nem pereg más stiftekhez hasonlóan, és én magával a dezodor fejjel eloszlatni is könnyedén tudom. Annak, aki kicsit izzadékonyabb, és nem vált be neki az alu mentes irány, vagy bárkinek, aki tenni akar ennyi pénzért egy próbát, bátran ajánlom!!! Csodaszer...

Ismét visszatértem hozzá, továbbra is elégedett vagyok, mind az árával, illatával, hatásával. Ennyi pénzt abszolút megért. Én éjszakára használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. október 20.

Nem írom le, mit csinálnék szívem szerint a kicsi ujjacskáival a tisztelt termékfejlesztőnek...biztos pasi, és véletlenül sem próbálta ki a fantasztikus újítását. Ezekből a flakonokból nemigen lehet fél kézzel kivarázsolni a krémet, és feltekerni sem lehet, mint a fogkrém tubusát, hanem minden használatnál ügyesen feltekerni, kimasszírozni egy borsónyit, majd a másik hónaljra még egyszer. Nekem kevésbé hatásos, mint a golyós, talán mert nincs türelmem kenegetni, vagy nem találom el a mennyiséget, és ha kevés, nincs kedvem még egyszer kivarázsolni a tubusból valamennyit. Ja és drágább is. A golyós deót használtam évekig, a többinek az illata nem tetszik, ezt meg elszúrták. Grrr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 20.

papaverrhoeas

2018. március 23.

Teljesen átlagos dezodor, teszi a dolgát, az illata semleges, ami nem is baj, nem nyomja el a parfümömet. Nehéz belőle kicsalni a krémet, ha már csak félig van a flakon. Vegán, mégis nagyon olcsó. Sajnos sokáig tart, míg megszárad, így könnyen foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.