Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb

Biocid termék (0,2 % Biocin Hatóanyag).

vivitrius

2022. május 18.

A covid kezdetén fedeztem fel alternatív megoldásként, miután a folyékony és géles fertőtlenítők repedősre szárítottak. Azt kell mondanom, teljesen rendben van. A legkisebb táskámban is elfér, megfelelő méretűek és nedvességűek a kendők, nem szárítják a kezemet és elhiszem neki, hogy fertőtlenít. Az illatát kifejezetten csípem. Az ára is jó. Azóta mindig van mindegyik táskámban egy csomaggal. Szükség esetén felületet is fertőtlenítek vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 18.

gomoripetra

2022. május 17.

Nagyon szuper kis termék, mindig tartok egy csomaggal a táskámban, hogyha bármilyen helyzet adódna, tudjak mihez nyúlni. Univerzális, rengeteg mindenre megoldás, ha fertőtleníteni szeretnék bármilyen felületet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

Kamea

2021. április 14.

Amíg lehetett utazni, és vendéglőbe járni, kitűnő szolgálatot tett. Remélem, mihamarabb újra lesz módom használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 14.

AventurinAnimo

2021. április 14.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Telefonom és a kezem is egyaránt használom, remekül tisztít.
Az illata sem zavaró

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Telefonom és a kezem is egyaránt használom, remekül tisztít.
Az illata sem zavaró

Lityko22

2021. április 8.

Mindig alap darab a táskámban :) Megfelelően fertőtlenít :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Mindig alap darab a táskámban :) Megfelelően fertőtlenít :)

Riky1018

2020. augusztus 30.

Praktikus. Megfelelően tisztít és az illata jó fertőtlenítő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Praktikus. Megfelelően tisztít és az illata jó fertőtlenítő hatású.

Thumpa84

2020. május 16.

kellemes hasznalni. nincsen zavaro illata es nem hagy kellemetlen erzest, mint folyekony tarsai. kifejezetten szeretem, hogy nem szaritja a kezem. a mostani idoszak alatt tobb csomagot is elhasznaltam de nem erzem, hogy extra hidratalasra lenne szuksegem.
valoban nagyok a kendok, boven elegendo a kezek/csuklok alapos letisztisara.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

valoban nagyok a kendok, boven elegendo a kezek/csuklok alapos letisztisara.

Anita97

2020. április 30.

Szeretem. Tisztít, nem ragad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

Szeretem. Tisztít, nem ragad

bdori

2018. október 27.

Mindig van nálam kézfertőtlenítő gél, de múltkor vettem egy ilyen kendőt kipróbálás gyanánt. Nagyon megszerettem, több csomagot is elhasználtam már. Számomra az "illata" nem zavaró, nem szárít jobban, mint más ilyen termék és összességében jobban is szeretem már, mint a géleket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

cseri88

2018. augusztus 28.

Nagyok benne a kendők, erős az illata , de szeretem használni, ha az élet úgy hozza :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tartósítószer.