Balea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsrekaa, Módosítva: 2013. április 19.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea Body szőrtelenítő hideggyanta csíkok azonnali használatra készek, egyszerű használattal hosszantartó eredményt bíztosítanak. Az ápoló kendő szőrtelenítés után megfelelően hidratálja és nyugtatja bőrét. Aloe Verát és Mandulaolajat tartalmaz.

Wee

2019. október 11.

Bajuszra vettem.
Először féltem, hogy nem fog használni.
(Korábban sima gyantát használtam, és nyaralásra vettem Veet arcgyantacsíkokat, de az csak letépte a szőr felső részét...)

De ez jól felmelegítve tökéletes. Kicsit ragadósabb marad a bőröm felszíne utána, de a funckióját szuperül ellátja és kényelmesebb mint a csurgó gyantát felkenni:)
Csomagolás szerint egy csíkpár többször újrahasználható, de aélkül is kitart jó sokáig egy doboz.
Örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Bajuszra vettem.
Először féltem, hogy nem fog használni.

Örülök, hogy rátaláltam!

Meoi

2019. május 26.

Nagyon jó! Ha jól megdörzsöljük és tényleg felpuhul és úgy tesszük fel akkor mindent visz! Ha nem elég puha akkor hagy maga után pár szőrszálat és akár az ajkak bőrét is leviheti ami kerülendő mert tuti nagy sebet csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

glau17

2018. december 11.

Tényleg nagyon jó, jobb mint a márkásabb, drágábbak.
Néha marad egy-egy folt,de azt is könnyen le lehet szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Tényleg nagyon jó, jobb mint a márkásabb, drágábbak.
Néha marad egy-egy folt,de azt is könnyen le lehet szedni.

angie91

2018. december 10.

Maximálisan bevált, ugyanazt tudja, mint a drágább, márkás társai. A kulcs a felmelegítésben van: Ha nem elég meleg, nem ragad eléggé és nem szedi ki a szőrt, ha pedig túlmelegítjük, folyékonnyá válik és szintén alkalmatlan lesz a használatra. Túl sokáig sem szabad a bőrön hagyni. Ki kell tapasztalni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Iduska

2018. november 3.

Semmit nem er. 😬

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Semmit nem er. 😬

Leander

2018. szeptember 15.

Teljesen használhatatlan. Még "fénykorában" sem valami hatékony - nehéz felmelegíteni, alig szed ki pár szőrt, stb. Pár hónap után pedig teljesen kiszárad és használhatatlan. Mivel nem vagyok mediterrán típus, így 1-2 hónap alatt messze nem használok el 20 csíkot... Egy lapon sem említhető a Veet hideggyanta csíkjaival, amik eleve jól működnek, szépen eltávolítják a szőrt és 1évnél is tovább bőven eláll egy doboz anélkül, hogy kiszáradna, használhatatlanná válna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

bogcsii

2018. augusztus 9.

borzalmas. a szőr 50%-át szedi le kb a többi ott marad hiába próbálom utána tepkedni annak a gyantacsíknak annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

LReni91

2018. július 4.

Használhatatlan. Hiába melegítettem pár szálat tudott csak eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Használhatatlan. Hiába melegítettem pár szálat tudott csak eltávolítani.

Cathi

2017. július 8.

Az enyém nem ugyanilyen (bikinizone kaltwachstreifen 16 db)
Nem rossz, nem szed le mindent, de a veet sem jobb, ez viszont olcsóbb.
Sajna elég gyorsan elfogy.. KB 2-3 alkalomra elég a 16 db (8×2)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

Az enyém nem ugyanilyen (bikinizone kaltwachstreifen 16 db)
Nem rossz, nem szed le mindent, de a veet sem jobb, ez viszont olcsóbb.
Sajna elég gyorsan elfogy.. KB 2-3 alkalomra elég a 16 db (8×2)

cattitude

2017. június 14.

régebben használtam bajuszra és néha állra, most már inkább leborotválom az egész arcom, sokkal kevesebb macera. ha túlmelegítettem, akkor nem működött, ha nem volt elég meleg, akkor sem működött, főleg télen volt macerás eltalálni az optimális hőmérsékletet, de ha sikerült, a bajuszkámat úgy hozta le, mint az álom. szerintem megfelelő az ár-érték aránya, az x-epil gyantacsíkoknál mindenképp jobb. ha használnék még gyantát, biztos, hogy ehhez térnék vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0